Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 00:40 KatowiceKiev

22 hod. 10 min.

Denně

08:05 – 05:30 KatowiceKiev

21 hod. 25 min.

Denně

10:50 – 06:00 KatowiceKiev

19 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

10:50 – 06:05 KatowiceKiev

19 hod. 15 min.

Po, Čt, So

11:30 – 06:00 KatowiceKiev

18 hod. 30 min.

Čt

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 12:35 KatowiceKiev

23 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 08:00 KatowiceKiev

17 hod. 30 min.

Ne

15:10 – 08:30 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

15:30 – 13:00 KatowiceKiev

21 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 13:00 KatowiceKiev

21 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 12:00 KatowiceKiev

19 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 hod. 0 min.

Denně

16:40 – 11:30 KatowiceKiev

18 hod. 50 min.

So

16:40 – 11:30 KatowiceKiev

18 hod. 50 min.

Po, Čt, So

16:40 – 12:10 KatowiceKiev

19 hod. 30 min.

So

16:40 – 12:10 KatowiceKiev

19 hod. 30 min.

Po, Čt, So

17:30 – 10:45 KatowiceKiev

17 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 12:45 KatowiceKiev

18 hod. 45 min.

Po, Pá

18:55 – 12:10 KatowiceKiev

17 hod. 15 min.

Denně

18:55 – 12:10 KatowiceKiev

17 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 17:30 KatowiceKiev

22 hod. 0 min.

St

20:00 – 14:45 KatowiceKiev

18 hod. 45 min.

20:50 – 14:35 KatowiceKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 14:35 KatowiceKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 14:35 KatowiceKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 15:00 KatowiceKiev

18 hod. 10 min.

Denně

20:50 – 14:35 KatowiceKiev

17 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 15:00 KatowiceKiev

18 hod. 10 min.

Denně

21:20 – 17:00 KatowiceKiev

19 hod. 40 min.

Út, So

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKiev

17 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Kiev v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací