Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Kiev

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Kiev: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kiev. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Kiev a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kiev levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 06:40 KatowiceKiev

22 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

10:50 – 06:00 KatowiceKiev

19 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 06:00 KatowiceKiev

18 hod. 30 min.

Čt

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 hod. 20 min.

Denně

12:00 – 06:20 KatowiceKiev

18 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 12:30 KatowiceKiev

23 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:10 – 11:50 KatowiceKiev

22 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:10 – 11:25 KatowiceKiev

22 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:10 – 12:30 KatowiceKiev

23 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:10 – 11:50 KatowiceKiev

22 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 10:45 KatowiceKiev

21 hod. 15 min.

Po, Út, Pá

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 07:20 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

Denně

14:30 – 08:00 KatowiceKiev

17 hod. 30 min.

Ne

15:10 – 08:30 KatowiceKiev

17 hod. 20 min.

St, Ne

16:30 – 12:00 KatowiceKiev

19 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 12:30 KatowiceKiev

20 hod. 0 min.

Denně

17:30 – 11:00 KatowiceKiev

17 hod. 30 min.

Ne

17:30 – 10:45 KatowiceKiev

17 hod. 15 min.

Denně

17:55 – 11:05 KatowiceKiev

17 hod. 10 min.

Út, Pá

18:00 – 12:45 KatowiceKiev

18 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 hod. 15 min.

Denně

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 hod. 45 min.

Denně

18:55 – 14:40 KatowiceKiev

19 hod. 45 min.

Denně

18:55 – 15:10 KatowiceKiev

20 hod. 15 min.

Denně

19:20 – 17:30 KatowiceKiev

22 hod. 10 min.

St, So

20:00 – 14:50 KatowiceKiev

18 hod. 50 min.

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 hod. 0 min.

Denně

20:50 – 16:50 KatowiceKiev

20 hod. 0 min.

Denně

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 hod. 40 min.

Denně

20:50 – 16:30 KatowiceKiev

19 hod. 40 min.

Denně

21:40 – 16:25 KatowiceKiev

18 hod. 45 min.

Út, So

21:40 – 15:40 KatowiceKiev

18 hod. 0 min.

Út, So

23:10 – 18:30 KatowiceKiev

19 hod. 20 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Kiev v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Kiev. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Калуженов/ЕВХДКраков - Харьков

все прошло нормально. водители молодцы. несмотря на то, что автобус ломался, опоздали всего на 2 часа, для международного рейса это не катастрофично. безусловно, владельцу чп необходимо обратить внимание на наличие поломок в автобусе, но это сугубо вопрос к ним, а не к водителям

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací