Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Autobusy Katowice - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:50 – 07:15 KatowiceKyiv

20 hod. 25 min.

Út, Pá

12:40 – 07:20 KatowiceKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

12:45 – 07:30 KatowiceKyiv

18 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 08:00 KatowiceKyiv

18 hod. 30 min.

Čt, Ne

13:30 – 11:20 KatowiceKyiv

21 hod. 50 min.

Čt, So

14:10 – 09:10 KatowiceKyiv

19 hod. 0 min.

Denně

14:35 – 07:20 KatowiceKyiv

16 hod. 45 min.

So

14:35 – 06:55 KatowiceKyiv

16 hod. 20 min.

So

15:30 – 10:45 KatowiceKyiv

19 hod. 15 min.

Denně

15:30 – 09:45 KatowiceKyiv

18 hod. 15 min.

Denně

15:55 – 09:10 KatowiceKyiv

17 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 13:00 KatowiceKyiv

20 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:40 – 10:50 KatowiceKyiv

18 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

17:30 – 10:30 KatowiceKyiv

17 hod. 0 min.

Denně

17:45 – 11:15 KatowiceKyiv

17 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:45 – 11:45 KatowiceKyiv

18 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

18:00 – 11:55 KatowiceKyiv

17 hod. 55 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

19:10 – 14:45 KatowiceKyiv

19 hod. 35 min.

Denně

19:55 – 11:05 KatowiceKyiv

15 hod. 10 min.

So

20:30 – 14:00 KatowiceKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 14:30 KatowiceKyiv

18 hod. 0 min.

Denně

20:30 – 14:00 KatowiceKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 14:35 KatowiceKyiv

18 hod. 5 min.

Denně

20:55 – 14:00 KatowiceKyiv

17 hod. 5 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 15:40 KatowiceKyiv

17 hod. 40 min.

Denně

22:40 – 17:50 KatowiceKyiv

19 hod. 10 min.

Denně

22:40 – 17:30 KatowiceKyiv

18 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 15:00 KatowiceKyiv

16 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 19:10 KatowiceKyiv

20 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 15:30 KatowiceKyiv

16 hod. 50 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Kyiv v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.


Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Recenze Před zakoupením jízdenek si přečtěte recenze dopravců. Zveřejnit je mohou pouze skuteční cestující.
Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací