• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Katowice - Rivne

Kup bilet na autobus Katowice – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:50 – 02:15 KatowiceRivne

15 godz. 25 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:40 – 02:20 KatowiceRivne

13 godz. 40 min.

Codziennie

14:00 – 02:10 KatowiceRivne

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:10 – 04:10 KatowiceRivne

14 godz. 0 min.

Codziennie

14:40 – 03:10 KatowiceRivne

12 godz. 30 min.

Nd

15:30 – 05:30 KatowiceRivne

14 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 04:30 KatowiceRivne

13 godz. 0 min.

Codziennie

15:55 – 04:10 KatowiceRivne

12 godz. 15 min.

Codziennie

16:30 – 08:00 KatowiceRivne

15 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

16:40 – 07:00 KatowiceRivne

14 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 06:40 KatowiceRivne

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 06:40 KatowiceRivne

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 06:40 KatowiceRivne

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

17:30 – 05:50 KatowiceRivne

12 godz. 20 min.

Codziennie

18:00 – 07:00 KatowiceRivne

13 godz. 0 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

19:55 – 06:15 KatowiceRivne

10 godz. 20 min.

Sb

20:15 – 07:50 KatowiceRivne

11 godz. 35 min.

Pn, Sb

20:30 – 10:00 KatowiceRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 10:00 KatowiceRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 10:00 KatowiceRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:30 – 10:00 KatowiceRivne

13 godz. 30 min.

Codziennie

20:50 – 07:00 KatowiceRivne

10 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

20:55 – 10:00 KatowiceRivne

13 godz. 5 min.

Codziennie

21:50 – 11:30 KatowiceRivne

13 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 godz. 50 min.

Codziennie

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 godz. 50 min.

Codziennie

22:40 – 13:50 KatowiceRivne

15 godz. 10 min.

Pn, Pt

22:40 – 09:30 KatowiceRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

22:40 – 12:30 KatowiceRivne

13 godz. 50 min.

Pn, Pt

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Rivne w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation