• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:50 – 02:15 KatowiceRivne

15 hod. 25 min.

Út, Pá

12:40 – 02:20 KatowiceRivne

13 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 02:10 KatowiceRivne

12 hod. 10 min.

Denně

14:10 – 04:10 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Denně

14:10 – 04:10 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 03:30 KatowiceRivne

12 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So

15:00 – 05:00 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So

15:30 – 05:30 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Denně

15:30 – 04:30 KatowiceRivne

13 hod. 0 min.

Denně

15:55 – 04:10 KatowiceRivne

12 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 08:00 KatowiceRivne

15 hod. 30 min.

Út, Čt, So

16:30 – 05:35 KatowiceRivne

13 hod. 5 min.

Denně

16:40 – 07:00 KatowiceRivne

14 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 06:40 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 06:40 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

17:25 – 06:35 KatowiceRivne

13 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

17:25 – 06:30 KatowiceRivne

13 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

17:30 – 05:50 KatowiceRivne

12 hod. 20 min.

Denně

18:00 – 07:00 KatowiceRivne

13 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

18:10 – 07:25 KatowiceRivne

13 hod. 15 min.

So

19:55 – 06:15 KatowiceRivne

10 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, So

20:00 – 07:50 KatowiceRivne

11 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

20:15 – 07:50 KatowiceRivne

11 hod. 35 min.

Po, So

20:50 – 10:00 KatowiceRivne

13 hod. 10 min.

Denně

20:50 – 10:00 KatowiceRivne

13 hod. 10 min.

Denně

20:50 – 10:00 KatowiceRivne

13 hod. 10 min.

Denně

20:50 – 10:00 KatowiceRivne

13 hod. 10 min.

Denně

20:55 – 10:00 KatowiceRivne

13 hod. 5 min.

Denně

21:50 – 11:30 KatowiceRivne

13 hod. 40 min.

Denně

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 12:30 KatowiceRivne

13 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá

22:40 – 09:30 KatowiceRivne

10 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 13:50 KatowiceRivne

15 hod. 10 min.

Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Rivne v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací