Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:05 – 23:15 KatowiceRivne

14 hod. 10 min.

Po, Čt, So

10:50 – 01:00 KatowiceRivne

14 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:30 – 00:30 KatowiceRivne

13 hod. 0 min.

Čt

12:55 – 06:30 KatowiceRivne

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 06:30 KatowiceRivne

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:00 – 02:10 KatowiceRivne

12 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 02:10 KatowiceRivne

12 hod. 10 min.

Denně

14:00 – 02:10 KatowiceRivne

12 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 03:30 KatowiceRivne

13 hod. 0 min.

Ne

15:10 – 03:40 KatowiceRivne

12 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

16:30 – 08:00 KatowiceRivne

15 hod. 30 min.

Denně

17:25 – 09:35 KatowiceRivne

16 hod. 10 min.

Po, Pá

17:30 – 05:50 KatowiceRivne

12 hod. 20 min.

Denně

17:55 – 06:15 KatowiceRivne

12 hod. 20 min.

Út

18:00 – 06:15 KatowiceRivne

12 hod. 15 min.

So, Ne

18:00 – 08:00 KatowiceRivne

14 hod. 0 min.

Po, Pá

18:55 – 09:15 KatowiceRivne

14 hod. 20 min.

Denně

18:55 – 09:15 KatowiceRivne

14 hod. 20 min.

Denně

20:00 – 09:30 KatowiceRivne

13 hod. 30 min.

20:50 – 10:55 KatowiceRivne

14 hod. 5 min.

Denně

20:50 – 10:55 KatowiceRivne

14 hod. 5 min.

Denně

20:50 – 10:55 KatowiceRivne

14 hod. 5 min.

Denně

20:50 – 10:55 KatowiceRivne

14 hod. 5 min.

Denně

21:20 – 11:55 KatowiceRivne

14 hod. 35 min.

Út, So, Ne

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 10:50 KatowiceRivne

12 hod. 50 min.

Denně

23:10 – 12:40 KatowiceRivne

13 hod. 30 min.

Čt

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Rivne v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací