Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Rivne

Kup bilet na autobus Krakow – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 12:40 KrakowRivne

11 godz. 50 min.

Cz

10:25 – 23:15 KrakowRivne

12 godz. 50 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 01:00 KrakowRivne

12 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 00:30 KrakowRivne

11 godz. 45 min.

Cz

13:45 – 01:30 KrakowRivne

11 godz. 45 min.

Pn

14:50 – 06:30 KrakowRivne

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 06:30 KrakowRivne

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 03:30 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Nd

16:30 – 03:40 KrakowRivne

11 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 07:40 KrakowRivne

15 godz. 0 min.

Codziennie

17:30 – 06:15 KrakowRivne

12 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Pt

18:00 – 08:00 KrakowRivne

14 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 05:50 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:15 – 09:35 KrakowRivne

14 godz. 20 min.

Pn, Pt

19:30 – 06:45 KrakowRivne

11 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:45 – 06:15 KrakowRivne

10 godz. 30 min.

Sb, Nd

19:45 – 08:00 KrakowRivne

12 godz. 15 min.

Pn, Pt

19:45 – 06:15 KrakowRivne

10 godz. 30 min.

Wt

20:30 – 08:00 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt

20:40 – 07:05 KrakowRivne

10 godz. 25 min.

Codziennie

20:40 – 07:05 KrakowRivne

10 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 09:30 KrakowRivne

12 godz. 0 min.

Pt

22:30 – 10:55 KrakowRivne

12 godz. 25 min.

Codziennie

22:30 – 10:55 KrakowRivne

12 godz. 25 min.

Codziennie

22:40 – 11:55 KrakowRivne

13 godz. 15 min.

Wt, Sb, Nd

23:00 – 10:55 KrakowRivne

11 godz. 55 min.

Codziennie

23:00 – 10:55 KrakowRivne

11 godz. 55 min.

Codziennie

23:00 – 10:55 KrakowRivne

11 godz. 55 min.

Codziennie

23:00 – 10:55 KrakowRivne

11 godz. 55 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:50 – 13:15 KrakowRivne

13 godz. 25 min.

Cz, Sb, Nd

23:55 – 11:45 KrakowRivne

11 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Rivne w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information