Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Rivne

Kup bilet na autobus Krakow – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
12:20 – 01:35 KrakowRivne

13 godz. 15 min.

Pn, Cz, Sb

12:30 – 01:00 KrakowRivne

12 godz. 30 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:45 – 00:30 KrakowRivne

11 godz. 45 min.

Cz

14:50 – 06:30 KrakowRivne

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 06:30 KrakowRivne

15 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

15:30 – 02:10 KrakowRivne

10 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 03:30 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Nd

16:30 – 03:40 KrakowRivne

11 godz. 10 min.

Śr, Pt, Nd

16:40 – 07:40 KrakowRivne

15 godz. 0 min.

Codziennie

16:50 – 07:00 KrakowRivne

14 godz. 10 min.

Codziennie

16:50 – 07:00 KrakowRivne

14 godz. 10 min.

Codziennie

18:00 – 08:00 KrakowRivne

14 godz. 0 min.

Codziennie

18:20 – 06:40 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Pn, Cz, Sb

18:20 – 06:40 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Sb

19:00 – 05:50 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:15 – 09:35 KrakowRivne

14 godz. 20 min.

Pn

19:15 – 09:35 KrakowRivne

14 godz. 20 min.

Śr, Sb

19:15 – 09:35 KrakowRivne

14 godz. 20 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

19:30 – 06:45 KrakowRivne

11 godz. 15 min.

Cz, Nd

19:45 – 08:00 KrakowRivne

12 godz. 15 min.

Pn, Pt

20:40 – 07:05 KrakowRivne

10 godz. 25 min.

Codziennie

20:40 – 07:05 KrakowRivne

10 godz. 25 min.

Codziennie

21:30 – 09:30 KrakowRivne

12 godz. 0 min.

Pt

22:30 – 10:00 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 10:00 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 10:00 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Codziennie

22:30 – 10:00 KrakowRivne

11 godz. 30 min.

Codziennie

22:40 – 11:55 KrakowRivne

13 godz. 15 min.

Wt, Sb

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:55 – 11:45 KrakowRivne

11 godz. 50 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Rivne w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation