• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Krakow - Rivne

Kup bilet na autobus Krakow – Rivne: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Rivne. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Rivne i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Rivne najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 12:30 KrakowRivne

12 godz. 0 min.

Pn, Pt

00:30 – 13:50 KrakowRivne

13 godz. 20 min.

Pn, Pt

12:30 – 02:15 KrakowRivne

13 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

14:00 – 03:05 KrakowRivne

13 godz. 5 min.

Codziennie

14:30 – 02:20 KrakowRivne

11 godz. 50 min.

Codziennie

15:15 – 03:10 KrakowRivne

11 godz. 55 min.

Nd

15:45 – 02:40 KrakowRivne

10 godz. 55 min.

Cz, Sb

16:00 – 04:10 KrakowRivne

12 godz. 10 min.

Codziennie

17:10 – 05:30 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Codziennie

17:10 – 04:30 KrakowRivne

11 godz. 20 min.

Codziennie

17:20 – 04:10 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

18:00 – 08:00 KrakowRivne

14 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

18:20 – 06:40 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

19:00 – 05:50 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

19:05 – 06:55 KrakowRivne

11 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Sb, Nd

19:45 – 07:00 KrakowRivne

11 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

21:30 – 10:15 KrakowRivne

12 godz. 45 min.

Wt, Cz, Sb

21:40 – 08:30 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:40 – 10:00 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:40 – 10:00 KrakowRivne

12 godz. 20 min.

Codziennie

21:40 – 08:30 KrakowRivne

10 godz. 50 min.

Codziennie

21:50 – 07:00 KrakowRivne

9 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

23:30 – 11:45 KrakowRivne

12 godz. 15 min.

Wt, Śr, Sb, Nd

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:45 – 10:50 KrakowRivne

11 godz. 5 min.

Codziennie

23:55 – 11:10 KrakowRivne

11 godz. 15 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Rivne w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Rivne. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Boreychuk M.I.Krakow - Kiev

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO NAJLEPSZY BUS JAKIM DOTYCHCZAS JECHAŁAM DO DOMU

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation