За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Краків - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:25 – 12:35 КраківІвано-Франківськ

11 год. 10 хв.

Кожен день

01:30 – 12:35 КраківІвано-Франківськ

11 год. 5 хв.

Кожен день

01:30 – 14:20 КраківІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

14:50 – 08:30 КраківІвано-Франківськ

17 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 08:30 КраківІвано-Франківськ

17 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 04:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 03:00 КраківІвано-Франківськ

10 год. 30 хв.

Кожен день

16:30 – 03:10 КраківІвано-Франківськ

10 год. 40 хв.

Кожен день

17:25 – 04:10 КраківІвано-Франківськ

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:20 – 07:20 КраківІвано-Франківськ

13 год. 0 хв.

Кожен день

20:15 – 08:10 КраківІвано-Франківськ

11 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

20:30 – 08:40 КраківІвано-Франківськ

12 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 08:55 КраківІвано-Франківськ

12 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 08:40 КраківІвано-Франківськ

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:00 – 11:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 0 хв.

Пн, Чт, Пт, Сб, Нд

23:10 – 12:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

23:20 – 13:00 КраківІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя