За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Краків - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:15 – 12:00 КраківІвано-Франківськ

10 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

01:25 – 12:35 КраківІвано-Франківськ

11 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт

01:30 – 12:35 КраківІвано-Франківськ

11 год. 5 хв.

Кожен день

01:30 – 14:20 КраківІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

14:50 – 08:30 КраківІвано-Франківськ

17 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 08:30 КраківІвано-Франківськ

17 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 04:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 03:10 КраківІвано-Франківськ

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:30 – 03:00 КраківІвано-Франківськ

10 год. 30 хв.

Кожен день

17:25 – 04:10 КраківІвано-Франківськ

10 год. 45 хв.

Кожен день

18:20 – 07:20 КраківІвано-Франківськ

13 год. 0 хв.

Кожен день

20:15 – 08:10 КраківІвано-Франківськ

11 год. 55 хв.

Пн, Чт, Сб

20:30 – 08:40 КраківІвано-Франківськ

12 год. 10 хв.

Ср, Нд

20:30 – 08:55 КраківІвано-Франківськ

12 год. 25 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:30 – 08:40 КраківІвано-Франківськ

12 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

21:00 – 08:45 КраківІвано-Франківськ

11 год. 45 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

23:00 – 11:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 0 хв.

Пн, Чт, Нд

23:10 – 12:00 КраківІвано-Франківськ

12 год. 50 хв.

Кожен день

23:20 – 13:00 КраківІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

23:20 – 13:00 КраківІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт

23:30 – 13:10 КраківІвано-Франківськ

13 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:55 – 12:20 КраківІвано-Франківськ

12 год. 25 хв.

Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information