За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 08:00 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

11:20 – 08:55 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

12:00 – 13:25 ПрагаІвано-Франківськ

25 год. 25 хв.

Пн, Пт

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Нд

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Нд

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

автобус самий звичайний (Марседес вище на фото), по дорозі заїзджає по селах підбирає людей (кому цікаво може домовлятися про таке), в туалет зупиняється періодично через години 3, в салоні закритий туалет, вайфай працює тільки починаючи з Польщі, розеток нема чи ще якихось зручностей. Крісла не…

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information