За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 08:00 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

11:20 – 08:55 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

12:00 – 13:25 ПрагаІвано-Франківськ

25 год. 25 хв.

Пн, Пт

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Сб, Нд

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Пн, Сб, Нд

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Пн, Сб

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Kolomyya

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový. Doporucuji

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Сподобались приємні та веселі водії.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

PKP Denysivka-PlusЧерновцы - Москва

хороший рейс

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information