За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 08:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 10:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:00 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

22 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 12:30 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 08:45 до: Автовокзал, Зализнична 30

20 год. 15 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 13:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 12:00 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

23 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:30 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 13:30 від: Автовокзал "Розтылы" Прибуття в 08:50 до: Автовокзал, Зализнична 30

19 год. 20 хв.

Маршрут

Кожен день

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 14:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 12:20 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

22 год. 20 хв.

Маршрут

Нд

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 13:10 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 55 хв.

Маршрут

Чт, Нд

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 15:15 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 13:10 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 55 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 15:45 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 15:45 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

23 год. 45 хв.

Маршрут

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 13:10 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 10 хв.

Маршрут

Чт, Нд

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Желивского" Прибуття в 13:10 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 10 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 13:00 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 16:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 13:00 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

21 год. 0 хв.

Маршрут

Чт, Сб, Нд

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 11:00 до: Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14

17 год. 0 хв.

Маршрут

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ Відправлення в 18:00 від: Автовокзал "Флоренц" Прибуття в 12:00 до: Автовокзал, Зализнична 30

18 год. 0 хв.

Маршрут

Пт, Сб, Нд

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Рогатин

Menší počet zastávek na záchod nebo placené a na Ukrajině nefunkční, hrůza.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Сервис не соответствовал описанию. Рассадка пассажиров не была согласно купленных мест!

D.M.D. GroupЖешув - Львов

Не рекомендую перевізника, білети були куплені але після своєї зупинки вже їх не було .

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

Присоединяюсь к негативным коментам выше. И от себя хочу добавить - я, конечно же, не посредственный миллионер, но и Бангладеш наблюдать и, тем более, ощущать на себе не хочу. Хуже, наверное, только переполненые маршрутки в час пик. Поехать данным перевозчиком в будущем, меня заставит особая…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information