За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 08:00 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

11:20 – 08:55 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 13:25 ПрагаІвано-Франківськ

25 год. 25 хв.

Пн, Пт

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Сб, Нд

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information