• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 08:15 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 45 хв.

Пн, Ср, Сб

11:20 – 08:55 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 35 хв.

Кожен день

12:00 – 13:25 ПрагаІвано-Франківськ

25 год. 25 хв.

Пн, Пт

12:30 – 10:30 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 0 хв.

Нд

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:00 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 10:10 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 10 хв.

Нд

14:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Пн

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Нд

14:00 – 11:50 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 50 хв.

Нд

14:30 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 30 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 14:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 11:15 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 15 хв.

Чт, Сб, Нд

16:30 – 14:20 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

17:00 – 15:40 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 40 хв.

Вт, Сб, Нд

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

19:30 – 13:40 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:00 – 17:30 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 30 хв.

Ср, Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Рейс Ліберці - Рахів. Тепло, зручно, був вай фай і резетки

BalnytskyiОстрава - Залещики

Плюси: новий комфортний великий автобус, швидко їде. Заходить на автостанцію, а не примушує людей їздити по трасах щоб десь там посадитись. Чекають при потребі на пасажира. Ненабитий під зв'язку салон. Відносно недорогі білети. Мінуси: не дотримується графіка, виперереджає його, здалося б щоб водії чи диспетчери…

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Чудови персонал, привітний відзивчивий, індивідуальний підхід до кожного пасажира. Роздача напитків (чай, кава, вода, сік) була без додаткової плати, пропозиція була включена у вартість білета. Перший раз поїздка в такому конфорті. Поїздка пройшла дуже добре, я задоволена! Водії молодці! Дуже вам дякую! Перевізника рекомендую!

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Водії супер , швидко доїхали без проблем , дуже смачна кава;)

D.M.D. GroupКраков - Ивано-Франковск

Зручний автобус, приїхали на годину швидше від запланованого часу

D.M.D. GroupКраков - Стрый

Ввічливі та добродушні у спілкуванні водії. Дякуємо!

D.M.D. GroupКатовице - Калуш

Поїздка пройшла добре! Автобус чистий і зсередини і зовні. все добре! дякую

D.M.D. GroupМлада-Болеслав - Львов

Гарна поїздка

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя