За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Прага - Івано-Франківськ

Купити квитки на автобус Прага - Івано-Франківськ: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Івано-Франківськ. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Івано-Франківськ і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Івано-Франківськ дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 05:30 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 30 хв.

Сб

11:20 – 08:55 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 35 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

12:00 – 13:25 ПрагаІвано-Франківськ

25 год. 25 хв.

Пн, Пт

12:30 – 08:45 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

13:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

23 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 08:50 ПрагаІвано-Франківськ

19 год. 50 хв.

Кожен день

14:00 – 10:10 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 10 хв.

Пн, Нд

14:00 – 12:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Нд

14:30 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 30 хв.

Пн, Чт, Нд

14:30 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 30 хв.

Пн

15:15 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 14:20 ПрагаІвано-Франківськ

22 год. 20 хв.

Пн, Вт, Пт

16:00 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 13:10 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 10 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

16:20 – 13:00 ПрагаІвано-Франківськ

20 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт

16:30 – 14:20 ПрагаІвано-Франківськ

21 год. 50 хв.

Пн, Вт, Пт

18:00 – 12:00 ПрагаІвано-Франківськ

18 год. 0 хв.

Пт, Сб, Нд

18:00 – 11:00 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

19:30 – 12:50 ПрагаІвано-Франківськ

17 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Івано-Франківськ в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Івано-Франківськ. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Denysivka-PlusKalush - Praha

Була задоволена

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ивано-Франковск

Всім задоволена. Єдине чого б хотілось- щоб були розетки.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information