Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 hod. 25 min.

Po, Pá

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

So, Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

PKP Denysivka-PlusБрно - Львов

Поездкой доволен всё на высшем уровне.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusПрага - Ивано-Франковск

Чудесная поездка. Автобус подали согласно графика. Состояние машины на высоте. Мерс чистый. Во время поездки подавали кофе, чай, конфеты. Остановок достаточно для дальней поездки. Шофера приятные, внимательные, обходительные. Чувствуется их опыт. Мониторы действующие, наушники выдавали на время поездки. В пункт назначения прибыли даже раньше назначенного…

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací