Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 hod. 25 min.

Po, Pá

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

автобус самий звичайний (Марседес вище на фото), по дорозі заїзджає по селах підбирає людей (кому цікаво може домовлятися про таке), в туалет зупиняється періодично через години 3, в салоні закритий туалет, вайфай працює тільки починаючи з Польщі, розеток нема чи ще якихось зручностей. Крісла не…

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

PKP Denysivka-PlusМосква - Житомир

В автобусе не чисто, нет одноразовых подголовников, откидные столики грязные, окна грязные. Индивидуальные светильники не работают, ручки на спинке кресел поломанные, сетки внизу порванные. Фотографии автобуса не соответствуют действительности. Однако, водители хорошие, отзывчивые, приветливые и помогают. Водителям 4 звёзды, за автобус 2.

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

Ужасный автобус, хамовитые водителя. Лучше поезд.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

никому не советую, ужас..... И автобус и водителя,

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací