Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

22 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

20 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

23 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:20 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

22 hod. 20 min.

Linka

Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 15:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 15:45 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

23 hod. 45 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

18 hod. 0 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Рогатин

Menší počet zastávek na záchod nebo placené a na Ukrajině nefunkční, hrůza.

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Сервис не соответствовал описанию. Рассадка пассажиров не была согласно купленных мест!

D.M.D. GroupЖешув - Львов

Не рекомендую перевізника, білети були куплені але після своєї зупинки вже їх не було .

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Львов

Присоединяюсь к негативным коментам выше. И от себя хочу добавить - я, конечно же, не посредственный миллионер, но и Бангладеш наблюдать и, тем более, ощущать на себе не хочу. Хуже, наверное, только переполненые маршрутки в час пик. Поехать данным перевозчиком в будущем, меня заставит особая…

Nikolo CZ s.r.o.Плзень - Львов

Ну для начала ни один автобус из выше предложенных фото не был на этом маршруте, сиденья похожи на междугороднее перевозки! Одно спасало - хорошие водителя, но сервис ужаснейший! Вайфая всю дорогу не было, до часу ночи весь салон принудительно смотрел сериал а после нам врубили…

D.M.D. GroupDelatyn - Lviv

I have traveled from Delatyn to Lviv on January the 23rd. Despite I could not understand the language I had a very pleasant trip, and both the driver and the person checking the ticket have been very kind, proving as well helpful and attentive in…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací