Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupПрага - Львов

В Прагу ехала ЛЕО, поэтому обратнная поездка не понравилась. Нет туалета, не предлагали воду, чай, кофе. С местами была неразбериха.

D.M.D. GroupПрага - Львов

Доехали быстро и хорошо! На границе простояли 3 часа, так как была пересменка. В целом перевозчики очень хорошие и отзывчивые люди :)

D.M.D. GroupПрага - Львов

Поїздка пройшла добре, автобус гарний, водії веселі та ввічливі. Єдина неприємність - двічі вийшло по дві людини на одне місце, що, можливо, є помилкою якоїсь із систем продажу квитків. Вайфай був весь час до українського кордону. Запізнилися сильно (на 3,5 години) але то вже проблема…

Nikolo CZ s.r.o.Пльзень - Львов

Неудобные сидения, мало места, я высокий поэтому ноги мои не помещались и частично занимали проход, подголовники низкие и не регулируются, поэтому поспать было невозможно, Wi-Fi заявлен, но не работает. Крутили по ТВ какие то русские тупые сериалы для домохозяек. На моих местах сидели чужие люди,…

D.M.D. GroupБрно - Львов

Поездка 19.08.17 из Брно. Сервис понравился, персонал внимательный, доброжелательный. Автобус удобный, расстояние между рядами сидений достаточное для человека ростом 197 см, единственно, что нумерация мест не совпадала со схемой при покупке (брал место у прохода. оказалось - у окна. Заполненность - примерно 2/3. В пути…

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Отвратительно! Автобус опоздал на 3 часа. Вместо прямого рейса, была пересадка в Киеве. Отъехав от Киева 15-20км, водитель ничего не объясняя, развернулся и вернулся в Киев и сказал что ему сказали что-то забрать надо ещё. В общей сложности, автобус приехал не в 14:20 по расписанию…

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Бардак, погналась за ценой билета и напоролась на полное безразличие к пассажирам. Сидели не по местам, На некоторые места по 2 проданных билета. Ну и конечно же зачем вам пассажирам туалет!

PKP Denysivka-PlusИвано-Франковск - Прага

Поїздкою задоволена.Бажано мати можливість напитись кави або чаю. Рекомендую.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací