Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 05:30 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 30 min.

So

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 hod. 25 min.

Po, Pá

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 50 min.

Denně

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

So, Ne

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 10 min.

Po, Ne

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 30 min.

Po, Čt, Ne

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 30 min.

Po

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:20 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

16:30 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 50 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:30 – 12:50 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 20 min.

Čt, So

Hodnocení cestujících o výlety

Nikolo CZ s.r.o.Градец Кралове - Львов

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový

Nikolo CZ s.r.o.Прага - Ныса

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový.

Nikolo CZ s.r.o.Hradec Králové - Nysa

Všechno je v pořádku

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Kolomyya

Jizda super přestávky dobře rozvrhnute a řidiči ochotný a pohodový. Doporucuji

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

Nikolo CZ s.r.o.Praha - Ivano-Frankivsk

Byla jsem spokojena a přeju hodně šťastných cest.

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Nikolo CZ s.r.o.

Ja jihala do Kolomyji i nazad z p.Procem:Shvydko,profesijno i vzagali dobre dojihaly.Djakuju.Jiždžu vže 15 rokiv z Pragy,a dojiždžaju z Českyh Budějovic.Meni pidhodyt cej rejs Kolomyja-Praga.Nehaj usim vam i nam sčastyt´!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací