Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky z Česká Republika do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta z Praha do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

22 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

20 hod. 15 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

23 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 08:50 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

19 hod. 20 min.

Linka

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:20 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

22 hod. 20 min.

Linka

Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 13:10 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 13:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

21 hod. 0 min.

Linka

Čt, So, Ne

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 11:00 do: Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14

17 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 12:00 do: Aut. Nádr., ul. Zaliznična 30

18 hod. 0 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta z Česká Republika do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací