Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 05:30 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 30 min.

So

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Denně

12:00 – 13:25 PrahaIvano-Frankivsk

25 hod. 25 min.

Po, Pá

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 10 min.

Po

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

14:00 – 10:10 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 10 min.

Ne

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 30 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 30 min.

Po

16:00 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

16:30 – 14:20 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 50 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

19:30 – 12:50 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 20 min.

Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací