Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 08:00 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:20 – 08:55 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 35 min.

Po, St, Čt, Pá, So

12:30 – 08:45 PrahaIvano-Frankivsk

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

23 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 08:50 PrahaIvano-Frankivsk

19 hod. 20 min.

Denně

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

14:00 – 12:20 PrahaIvano-Frankivsk

22 hod. 20 min.

Ne

15:15 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 13:10 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 13:00 PrahaIvano-Frankivsk

21 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 12:00 PrahaIvano-Frankivsk

18 hod. 0 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 11:00 PrahaIvano-Frankivsk

17 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ivano-Frankivsk v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Всё очень хорошо, водители вежливые, автобус чистый, приехали в срок. Спасибо.

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Фото не соответствуют реальному автобусу на котором ехал. Тв и мультимедии нет. Часть кресел со сломанными спинками, в разложенном состоянии не фиксируются. Грязь в салоне, на столике перед пассажиром, стекла в жирных следах от рук и голов предыдущих бедолаг. Ехал на втором этаже, кондея нет,…

PKP Denysivka-PlusВинница - Москва

Убитый автобус жара всю дорогу, добирались сутки, автобус опоздал в Москву на 4 часа, а в Винницу на 1 час

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací