Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:25 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

10 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 17:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Ne

09:00 – 17:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 17:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Čt

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

10 hod. 45 min.

Linka

Čt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Ne

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Ne

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

Čt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 hod. 25 min.

Linka

Čt, So, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:20 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 20 min.

Linka

Čt, Ne

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Po

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Čt

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:15 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 45 min.

Linka

Út, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:40 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:55 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 55 min.

Linka

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 20 min.

Linka

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 5 min.

Linka

St, So

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:15 do: Aut. Nádr., ul.Bosacka 18

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PKP Denysivka-PlusЖитомир - Черновцы

В целом поездка понравилась, вежливые водители, удобный автобус, приемливая цена поездки. Особых недостатков не увидела только отвратительные дороги, но это уже не вина перевозчика . немного опоздал , но по скольку я никуда не спешила снижать оценку не буду! Ставлю 5!

ООО ТуристМосква - Киев

Приемлемая цена билетовя. В автобусе не было туалета, были остановки с бесплатными туалетами. Водители хорошие. все понравилось, прибыли по расписанию..

КийПасТранс, ATП-5Житомир - Прага

+ Быстро. Относительно дёшево. - Жестковатые сидения, можно сказать не очень удобные. Телевизор маленький. Была проблема с его работой.

TOV NasorokhKrakow - Olomouc

I traveled with my girlfiend from Krakow to Olomouc. The experience was really good. I got a phone call from the driver 10 minutes ago, and he really helped me to find the bus because I was little bit lost. He as very friendly and…

SVD TransКраков - Киев

Все неплохо, единственное, что огорчило-это отсутствие туалета в автобусе

ООО ТуристВинница - Варшава

Отличный автобус, хороший вайфай, РАБОТАЮЩИЙ туалет, это впервые для меня, а то там где он есть, тр всегдв закрыт. Вежливые водители

D.M.D. GroupЛьвов - Прага

Автобус не супер, но водителя хорошие. Оценку можно поставить только за счёт хорошего персонала

SVD TransПлзень - Житомир

Хоть и побывали в аварии, но ничего плохого об экипаже сказать не могу . Вежливые и спокойные.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací