Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow

10 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Čt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

Čt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Čt

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 21:30 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Ne

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 01:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po

16:30 – 01:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupЛьвов - Краков аэропорт

Просто ужас!!Водії хами,добирались до Коаоква 14 годин зі Львова.Не рекомендую нікому цього перевізника.

PKP Denysivka-PlusКиев - Москва

Ужас опоздали на 7 часов в Москву с Киева

D.M.D. GroupBrno - Lviv

The bus was quite old. It was late and the Wi-Fi didn't worked. The whole night the TV was on very loud. The places you booked didn't count as everyone could choose a place to sit where he wants

PKP Denysivka-PlusВинница - Черновцы

УЖАС. При покупке нужно учитывать (так как никто не предупреждает), откуда приходит автобус. В Винницу шёл из Москвы, опоздал на 3 часа... В Черновцы пришёл на 50 минут позже, по дороге полностью сломался, благо сразу пересели на другой. Пассажиры, которые уже несколько раз следовали этим…

КийПасТранс, ATП-5Львов - Брно

поздка пройшла нормально, водії ввічливі, працювали злагоджено, доіхали вчасно, автобус комфортний, достатня відстань між сусідніми сидіннями; з недоліків - автобус зупинився не на вказаній у квитку платформі, щерез що мало не пропустила рейс, місця у автобусі не відповідають вказаним у квитку

D.M.D. GroupБрно - Львов

поїзда пройшла нормально, водії ввічливі і привітні, автобус чистий, з мінусів - місця не відповідали купленим заздалегідь, wi-fi тільки на територіїї Чехії

D.M.D. GroupПрага - Долина

Мій квиток був Прага-Долина. Спершу автобус був хорошим, але потім людей які їхали в Долину (в Брно) пересадили в атобус - розвалюху, аргументуючи тим, що автобус, на який я купив квиток в ДОЛИНУ, їде тільки у Львів. В результаті в Долину ми приїхали о 14.00,…

ООО ТуристБухарест - Одесса

Маршрут Бухарест - Одесса. В целом все ок, автобус большой и комфортный, хоть и не первой свежести. Автобус был полупустой. Никакие претензий к компании или водителям нет. Автобус опаздал на 1.5 часа. Самое неприятное из всей поездки - практически полное отсутствие асфальта на дороге на…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací