Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow

10 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Út, Pá

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Čt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Ne

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

Čt

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Čt

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Po, Ne

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Поездка мне понравилась,спасибо за поездку.

TOV NasorokhБрно - Львов

Ехала 15 ноября с Брно до Львова. Приятная команда, ребята профессионалы. Спасибо!

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

OK Garant/AgatЛьвов - Краков

Отлично доехали, хороший автобус, доброжелательные водители! Плюс в Польше был бесплатный wifi в автобусе.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Киев

Всё было хорошо - нечем восторгаться и не на что особо жаловаться. Вполне приемлемый вариант поездки. Ну а мелочи - они есть всегда. Хотелось бы того, или этого... В целом - твёрдая четвёрка.

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací