Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:25 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 45 min.

Linka

Čt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Ne

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Ne

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

Čt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 hod. 25 min.

Linka

Čt, So, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 20 min.

Linka

Čt, Ne

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Čt

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Po

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 45 min.

Linka

Út, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 55 min.

Linka

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 20 min.

Linka

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 5 min.

Linka

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Čt, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Čt, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус комфортный, доехали быстро. Нареканий никаких нет.

ООО ТуристКиев - Москва

Комфортный двухэтажный автобус Like Bus Приехал в Киев минут на 10 раньше расписания. Удобные сидения, много места в ногах, хорошая вентиляция, вежливые сотрудники, порадовало наличие громкоговорителя и спокойное информирование по громкой связи. Порадовало, что жителей Украины консультировали по заполнению миграционных карт. Все очень удобно, Несмотря…

ООО ТуристМосква - Киев

Езжу часто. Есть,с чем сравнить. Поездка из Москвы в Киев с ООО "Турист" была самой нормальной из всех. Рейс был Москва-Одесса. Автобус был заполнен полностью. Свободных мест не было. Кондиционер работал. Со всеми пассажирами экипаж вёл сел себя вежливо, предупредительно. Пересчитывали нас после каждой остановки,…

D.M.D. GroupПрага - Львов

Автобус новый, водители внимательные. Ехали без опозданий. Рекомендую!

SVD TransЛьвов - Прага

Доехали норм. Налили по разу кофе и коньяк бесплатно. Туалет не работает Работа-в-чехии.укр без посредников

ООО ТуристКиев - Минск

Отвратительно. Не работает система кондиционирования, туалета нет. По дороге пробило колесо автобуса. Не было запаски. Как такое может быть на международном рейсе? Одним словом - не рекомендую.

КийПасТранс, ATП-5Киев - Прага

Приїхали в Прагу на дві години раніше зазначеного часу, що не може не радувати. Умови доволі пристойні, водії позитивні. З мінусів: відсутність wi-fi по Польщі, але це проблема багатьох перевізників, було б непогано, щоб видавали на час поїздки маленькі подушки.

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка мз Киева в Москву была очень удачной! Удобный автобус,приятный персонал,приехали даже немного раньше обещанного времени! Будем ездить еще

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací