Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 hod. 20 min.

Čt

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

So, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

Čt

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 20 min.

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

So

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Po, Čt

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 20:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 23:10 PrahaKrakow

10 hod. 10 min.

Denně

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

14:30 – 23:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 hod. 20 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 01:30 PrahaKrakow

9 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:20 – 23:20 PrahaKrakow

7 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

16:30 – 01:30 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací