Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow Odjezd v 07:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:25 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 55 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 45 min.

Linka

Čt

09:00 – 16:30 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 16:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Út, Čt, Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow Odjezd v 09:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 17:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Ne

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

09:30 – 19:45 PrahaKrakow Odjezd v 09:30 z: kanc. INFOBUS, ul.Na Florenci 23 Příjezd v 19:45 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

10 hod. 15 min.

Linka

Čt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 18:25 do: parking, ul.Bosackiej

8 hod. 25 min.

Linka

Čt, So, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 20 min.

Linka

Čt, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow Odjezd v 11:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 19:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 20 min.

Linka

Čt, Ne

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Čt

11:30 – 20:40 PrahaKrakow Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 20:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 10 min.

Linka

Po

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

11 hod. 0 min.

Linka

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow Odjezd v 12:30 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 45 min.

Linka

Út, So

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

13:00 – 21:30 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 21:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 30 min.

Linka

So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 22:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr. "Roztyly" Příjezd v 21:00 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 0 min.

Linka

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 55 min.

Linka

Ne

14:00 – 23:55 PrahaKrakow Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:55 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 55 min.

Linka

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 20 min.

Linka

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 00:20 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 5 min.

Linka

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 15:15 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

8 hod. 15 min.

Linka

Ne

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 23:10 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 10 min.

Linka

Čt, So, Ne

16:00 – 01:40 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:40 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

9 hod. 40 min.

Linka

Po, St, Čt, Pá, So

16:00 – 23:30 PrahaKrakow Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr. "Želivského" Příjezd v 23:30 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, Čt, Pá, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 03:00 do: parking, ul.Bosackiej

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Út, St, Pá

18:00 – 01:15 PrahaKrakow Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr. "Florenc" Příjezd v 01:15 do: Dw. MDA ul. Bosacka 18

7 hod. 15 min.

Linka

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

OOO TuristBucuresti - Odessa

We nearly missed the bus as it wasn't clear where the station is in Bucharest. The bus was not the standard expected. No wifi. It took 2.5 hours to cross the 4 passport controls and every time we had to sit waiting in a hot…

ООО ТуристМосква - Одесса

минусы - не работал wi-fi. телевизор работал в салоне, за поездку посмотрел 3 сезона сериала "пёс". а я этого не хотел. нет стюарда, только 2 водителя. на остановках можно было купить только беляш с капустой. плюсы - доехали итог - пользуйтесь ecolines

D.M.D. GroupКраков - Львов

Вам следуюет ввести проезд по электронным билетам без распечатки. Меня не хотели в автобус пускать при том, что на билете не указана информация о необходимости распечатать. На улице 21 век!

OOO TuristMoskva - Kiev

Ужасно... Водители очень грубые, хамы. Автобус грязный и плохо пахнить. Больше никогда не буду пользоваться этой фирмой!!!

TOV NasorokhKrakow - Praha

Udogodnienia w autokarze nie są zgodne z opisem, tj. nie było czynnej toalety (ale średnio co 2h mieliśmy postój, więc spoko :) ), nie było gniazdek elektrycznych, trochę stary autokar (wyczuwać można było podobny zapach do plackart w ukraińskich kolejach), ale przejazd w sumie OK,…

ROCA TravelЛьвов - Краков

Ехала из Львова (то есть не из начальной точки), автобус опоздал минут на 40, и потом еще минут 20 собирал всех, кто ехал этим автобусом. Несмотря на то, что у меня в билете был указан номер места, фактически номеров в автобусе нет и необходимо садиться…

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Комфортний автобус, ввічливі водії, які з розумінням ставляться до в сього, навіть коли виникають якісь труднощі то з усмішкою допомагають. На кордоні коли забрали паспорти і всі скучали пригостили запашною кавою а також включили цікавий скріалчиі і доречі не дуже голосно, щоб не заважджати іншим…

SVD TransLviv - Praha

Мне не очень понравилась поездка,этим автобусом Трускавец-Львов-Прага ехала первый и последний раз.Посадка производилась в хаосе,места у купленых через интернет билетов были заняты пасажирами,которые купили билеты у водителей.Сесть на своё место нереально.Чемоданы кидают как мешки с картошкой.Климатизация не работала . Чай,кофе отсутствовали.Зарядка на телефон одна на…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací