• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 19:00 PrahaKrakow

11 hod. 30 min.

St

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 17:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Ne

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

Pá, So

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út

11:00 – 18:45 PrahaKrakow

7 hod. 45 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 15 min.

Po, Čt, So

15:00 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

St, So

16:00 – 23:20 PrahaKrakow

7 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 01:30 PrahaKrakow

9 hod. 30 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 01:30 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

19:00 – 05:00 PrahaKrakow

10 hod. 0 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

TOV NasorokhПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací