Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 19:00 PrahaKrakow

11 hod. 30 min.

St

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

Pá, So

09:00 – 17:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 22:30 PrahaKrakow

10 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 23:10 PrahaKrakow

10 hod. 10 min.

Út, So

13:00 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 15 min.

Po, Čt, So

13:00 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 15 min.

Po, Čt, So

15:00 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

St, So

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Nasorokh TOVПрага - Львов

That's all right! Vše dobře. Děkujeme řidiče za čaj a káva.

Nasorokh TOVПрага - Львов

Dobrý autobus. Přijatelné řidiče. Doporučujeme ten Nosoroh.

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

TERNOPIL-16127 PAT Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací