Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:25 PrahaKrakow

10 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Čt

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Ne

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Út, Pá

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

Čt

09:30 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 15 min.

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po

11:30 – 20:40 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Čt

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 21:30 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

So

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Ne

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Нормально, но мешал телевизор, который ночью работал.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Киев

Поездка прошла нормально. Автобус опоздал в Жешув на 30 мин., но т.к. он ехал из Праги, то сильно мы не волновались- мало ли,какие задержки могут быть на трассе. Мешал телевизор,который что-то показывал аж до часу ночи, пока кто-то из пассажиров не возмутился. В Киев приехали…

ООО ТуристКиев - Москва

Всю дорогу не давав спати серіал, ввімкнений на повну гучність. При чому, заборонений для показу в Україні. Водії хамили від самої посадки

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Краков

Автобус был отличный, приехали по расписанию, Wi-fi был только по территории шенгена.

TOV NasorokhЛьвов - Брно

Їхала з Львова до Брно 5 жовтня. Поїздка надзвичайно приємна. Водії-супепрофесіонали. За по\здку я дуже вдячна!

PKP Denysivka-PlusЧернигов - Москва

Доехали достаточно быстро и без проишествий. Но в автобусе воняло химией от которой у всех был кашель и не возможно было дышать.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поезка понравилась, без напряга, водители молодцы.

PKP Denysivka-PlusКиев - Черновцы

Полный отстой, поломка автобуса, пересаживание в еще хужий, не рекомендую

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací