Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 hod. 20 min.

Čt

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Út

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Ne

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

Čt

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 20 min.

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

So, Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Čt, So, Ne

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 23:10 PrahaKrakow

7 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 03:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhЛьвов - Краков

Не первый раз едем Вашей фирмой и очень приятно, с комфортом и уютом) Доехали быстро, с вай-фаем и в тепле) не раз останавливались) Водители отличные! Спасибо Вам)

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

OK Garant/AgatЛьвов - Градец Кралове

Великий плюс за тепло в салоні. На кордоні стояли більше 7 годин, але опалення працювало постійно.

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

TOV NasorokhКраков - Львов

Маршрут К. Вары -Злочин. Водители приятные, внимательные. Приятный бонус кофе и пожелания доброго утра!

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací