Podle času
Podle ceny

Autobusy Praha - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Praha – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 18:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

St

08:30 – 19:50 PrahaKrakow

11 hod. 20 min.

Čt

08:30 – 20:45 PrahaKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Út

09:00 – 19:45 PrahaKrakow

10 hod. 45 min.

Ne

09:00 – 17:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Ne

09:00 – 16:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Út, Čt, Ne

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

Čt

09:00 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 50 min.

09:15 – 17:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá

09:30 – 19:50 PrahaKrakow

10 hod. 20 min.

10:00 – 18:25 PrahaKrakow

8 hod. 25 min.

Čt, So, Ne

10:00 – 17:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt

10:00 – 19:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po

10:30 – 20:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út

11:00 – 19:20 PrahaKrakow

8 hod. 20 min.

Čt, Ne

11:20 – 20:30 PrahaKrakow

9 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 23:00 PrahaKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Pá

12:30 – 22:15 PrahaKrakow

9 hod. 45 min.

Út, So

12:30 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

13:00 – 22:40 PrahaKrakow

9 hod. 40 min.

Po, Čt

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po, Pá

13:00 – 21:00 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Út

14:00 – 23:55 PrahaKrakow

9 hod. 55 min.

So, Ne

15:00 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 20 min.

St, So

15:15 – 23:30 PrahaKrakow

8 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

15:15 – 00:20 PrahaKrakow

9 hod. 5 min.

St, So

16:00 – 01:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

16:00 – 23:30 PrahaKrakow

7 hod. 30 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 01:00 PrahaKrakow

9 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

16:15 – 23:50 PrahaKrakow

7 hod. 35 min.

Čt, So, Ne

16:20 – 01:00 PrahaKrakow

8 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

16:30 – 00:30 PrahaKrakow

8 hod. 0 min.

Po

17:00 – 23:50 PrahaKrakow

6 hod. 50 min.

Čt, So, Ne

18:00 – 01:15 PrahaKrakow

7 hod. 15 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

TOV NasorokhПрага - Львов

Утренний кофе порадовал после длительного переезда. Экипаж был внимательным и предупредительным. Спасибо за профессионализм!

TOV NasorokhПрага - Львов

Доехала легко! Спасибо!

TOV NasorokhПрага - Львов

Ездила 16.05 Прага - Львов. Поездка прошла замечательно, вежливые водители, чистый автобус, интернет работал всю дорогу, показывали видеофильмы, утренний кофе был вкусным)))) рекомендую!

TOV NasorokhКарловы Вары - Львов

Хочу подякувати екіпажу водіїв за їх ввічливе ставлення до пасажирів, дуже уважний підхід до кожного із людей, що їхали автобусом. До речі , автобус був дуже чистий , у салоні було затишно та охайно!!!! Вважаю, що хлопці заслуговують на відзнаку, та отримання премії за своє…

OK Garant/AgatЛьвов - Прага

Отправка назначена на 15:30. Начали звонить в 14:30, что автобус уезжает в 15:00. Пришлось брать такси и спешить на вокзал.Шансон действительно поднадоел. И фильм на всю ночь - кому то хочется спать, а не фильмы смотреть.

TOV NasorokhКраков - Львов

Все супер, автобус удобный, водитель предварительно связался чтобы уточнить место встречи, приятно)

TOV NasorokhПрага - Львов

Все було добре і професійно. Єдиний момент, що був старий автобус

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací