Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:55 – 08:30 KatowiceIvano-Frankivsk

19 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 08:30 KatowiceIvano-Frankivsk

19 hod. 35 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:10 – 04:00 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 50 min.

Denně

14:40 – 03:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 hod. 30 min.

Denně

14:40 – 03:00 KatowiceIvano-Frankivsk

12 hod. 20 min.

Denně

15:55 – 04:10 KatowiceIvano-Frankivsk

12 hod. 15 min.

Denně

16:50 – 07:20 KatowiceIvano-Frankivsk

14 hod. 30 min.

Denně

18:45 – 08:10 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 25 min.

Po, Čt, So

18:55 – 08:55 KatowiceIvano-Frankivsk

14 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

19:00 – 08:40 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 40 min.

St, Ne

21:35 – 11:00 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 25 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

21:35 – 12:00 KatowiceIvano-Frankivsk

14 hod. 25 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:25 – 12:20 KatowiceIvano-Frankivsk

13 hod. 55 min.

Ne

23:40 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 hod. 55 min.

Denně

23:50 – 12:35 KatowiceIvano-Frankivsk

12 hod. 45 min.

Denně

23:59 – 14:20 KatowiceIvano-Frankivsk

14 hod. 21 min.

Po, Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací