Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 13:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Po, Út, St, Pá

01:00 – 13:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Čt, So, Ne

01:15 – 12:00 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

01:25 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá

01:30 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 5 min.

Po, Út, Čt, Pá

15:00 – 08:30 KrakowIvano-Frankivsk

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 08:30 KrakowIvano-Frankivsk

17 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:00 – 04:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 03:10 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 03:00 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 30 min.

Denně

17:25 – 04:10 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 45 min.

Denně

18:20 – 07:20 KrakowIvano-Frankivsk

13 hod. 0 min.

Denně

19:20 – 06:10 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 50 min.

Denně

20:30 – 08:40 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 08:55 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 25 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:30 – 08:40 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

21:00 – 08:45 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

23:00 – 11:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Po

23:10 – 12:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 50 min.

Denně

23:30 – 13:10 KrakowIvano-Frankivsk

13 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, Pá, Ne

23:55 – 12:20 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 25 min.

So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Denysivka-PlusLviv - Krakow

Good, fast, comfortable and even helped us with our ticket problem. Has charger, wifi, tv and free snacks. 5/5

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Поездка комфортная, был Wi-Fi, только жалко,что нет туалета в автобусе.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

Отличные водители и автобусы. Претензии только к границе, но не уверена, что компания как-то может повлиять. Или может?

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

ПЕРЕВОЗЧИК КЛАССНЫЙ ! ВОДИТЕЛИ ОЧЕНЬ ПОЗИТИВНЫЕ И ВНИМАТЕЛЬНЫЕ К ПАССАЖИРАМ ! ПОЕЗДКОЙ ОСТАЛИСЬ ОЧЕНЬ ДОВОЛЬНЫ !!!! СПАСИБО !!!

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací