Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Ivano-Frankivsk

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Ivano-Frankivsk: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ivano-Frankivsk. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Ivano-Frankivsk a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ivano-Frankivsk levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:25 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 10 min.

Denně

01:30 – 12:35 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 5 min.

Denně

01:30 – 14:20 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 50 min.

Po, Út, Pá

14:50 – 08:30 KrakowIvano-Frankivsk

17 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:50 – 08:30 KrakowIvano-Frankivsk

17 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:00 – 04:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 03:10 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 40 min.

Denně

16:30 – 03:00 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 30 min.

Denně

17:25 – 04:10 KrakowIvano-Frankivsk

10 hod. 45 min.

Denně

18:20 – 07:20 KrakowIvano-Frankivsk

13 hod. 0 min.

Denně

20:15 – 08:10 KrakowIvano-Frankivsk

11 hod. 55 min.

Po, Čt, So

20:30 – 08:40 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

20:30 – 08:40 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 10 min.

St, Ne

20:30 – 08:55 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 25 min.

Denně

23:00 – 11:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 0 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

23:10 – 12:00 KrakowIvano-Frankivsk

12 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:20 – 13:00 KrakowIvano-Frankivsk

13 hod. 40 min.

St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Ivano-Frankivsk v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Ivano-Frankivsk. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací