Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

03:00 – 11:00 KrakowTernopil

8 hod. 0 min.

Út, So

09:30 – 20:25 KrakowTernopil

10 hod. 55 min.

Denně

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 hod. 25 min.

Po, St, Pá, So

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Po, Út, Pá

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 hod. 35 min.

Út, Čt, So

15:00 – 07:40 KrakowTernopil

16 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Ne

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

Denně

17:25 – 06:45 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Po

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 hod. 5 min.

Po

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

St

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Denně

19:25 – 07:00 KrakowTernopil

11 hod. 35 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

19:35 – 03:30 KrakowTernopil

7 hod. 55 min.

Denně

19:45 – 07:00 KrakowTernopil

11 hod. 15 min.

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 hod. 50 min.

St, So

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 hod. 55 min.

Út, So

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 hod. 55 min.

Út

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Út, Čt, So

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

St, Pá, Ne

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 hod. 50 min.

Út, Čt, So

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 hod. 50 min.

Út, Pá

23:00 – 09:00 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 hod. 15 min.

St, Ne

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 hod. 5 min.

St, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Ternopil v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací