Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

01:45 – 11:30 KrakowTernopil

9 hod. 45 min.

Denně

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 hod. 25 min.

Denně

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 hod. 25 min.

Pá, So

15:00 – 07:40 KrakowTernopil

16 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 hod. 35 min.

Út, Čt, So

15:00 – 01:00 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 01:00 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 01:00 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 02:10 KrakowTernopil

10 hod. 10 min.

So

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

Denně

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 hod. 5 min.

Po

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 hod. 5 min.

Po

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

St

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Denně

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 hod. 50 min.

Denně

19:50 – 06:40 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

20:15 – 06:30 KrakowTernopil

10 hod. 15 min.

Út

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 hod. 50 min.

St, So

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

Pá, So

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 hod. 50 min.

Út, Pá

22:40 – 10:40 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Út, So, Ne

23:00 – 13:00 KrakowTernopil

14 hod. 0 min.

Út, Pá, So

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 hod. 15 min.

St, Pá, Ne

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 hod. 5 min.

St, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Ternopil v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Одесса-Бухарест доехали вовремя, все по расписанию, есть Wi-Fi и зарядка телефонов.

ООО ТуристКиев - Москва

Очпонрпонравилась поездка. Автобус хороший и сотрудники вежливые!

ПП КовальГрадец Кралове - Львов

Виктор молодец. Профессионал! Буду ездить только с ним. Рекомендую

ООО ТуристМосква - Киев

Доехали нормально. Почти вовремя приехали) доволен)

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Їхала 28/03/18 зі Львова до Кракова, дуже задоволена водіями. Мені зателефонували за годину до від'їзду, щоб бути впевненими, що я знаю, де саме їх чекати, та були ввічливими упродовж усієї дороги. В автобусі тепло на комфортно.

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водитель Виктор the best) Поездка прошла удачно. Доступ к розеткам, кофе, чай по желанию и даже конфетки шоколадные к напиткам)) Вай фай тоже есть.

ПП КовальХмельницкий - Прага

Очень удобно. Помощь во всех аспектах.

ООО ТуристКиев - Москва

вежливые, адекватные и спокойные водители. Приехали на два часа раньше. Все понравилось!)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací