Podle času
Podle ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

Po

01:45 – 11:30 KrakowTernopil

9 hod. 45 min.

Denně

03:00 – 11:00 KrakowTernopil

8 hod. 0 min.

Út, So

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 hod. 25 min.

Denně

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 hod. 25 min.

Denně

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 hod. 25 min.

Po, St, Pá, So

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Út, Pá

15:00 – 07:40 KrakowTernopil

16 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 hod. 35 min.

Út, Čt, So

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 hod. 40 min.

Ne

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

Denně

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

Denně

17:25 – 06:45 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Po

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 hod. 5 min.

Po

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 hod. 30 min.

St

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 hod. 0 min.

Denně

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 hod. 50 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 hod. 50 min.

Út, So

19:50 – 06:40 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 hod. 50 min.

St, So

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Denně

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 hod. 55 min.

Út

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 hod. 50 min.

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 hod. 55 min.

Út

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 hod. 50 min.

Út, Pá

23:00 – 09:00 KrakowTernopil

10 hod. 0 min.

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 hod. 10 min.

Denně

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 hod. 5 min.

St, Ne

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 hod. 15 min.

St, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Ternopil v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ООО ТуристОдесса - Москва

Благодарю за поездку. Ехала Москва-Одесса рейс. Автобус комфортабельный, водители часто делали остановки. За сутки,в любом случае, устаеешь в положении сидя, и тем не менее, отрицательных эмоций не возникло. Спасибо!

ООО ТуристОдесса - Бухарест

Доброжелательный водитель. Быстро доехали. Чистый автобус.

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Прибув до Варшави згідно розкладу. Всу чудово.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací