Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Krakow - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Krakow – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Krakow do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:45 – 05:30 KrakowWroclaw

4 hod. 45 min.

St, Ne

00:55 – 05:45 KrakowWroclaw

4 hod. 50 min.

St

00:55 – 05:45 KrakowWroclaw

4 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

01:00 – 05:00 KrakowWroclaw

4 hod. 0 min.

Po, St, Pá

01:05 – 05:35 KrakowWroclaw

4 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

01:10 – 05:30 KrakowWroclaw

4 hod. 20 min.

Denně

01:10 – 07:05 KrakowWroclaw

5 hod. 55 min.

St, Ne

01:20 – 05:30 KrakowWroclaw

4 hod. 10 min.

Denně

01:30 – 06:30 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

01:30 – 06:30 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

01:30 – 06:20 KrakowWroclaw

4 hod. 50 min.

Denně

01:30 – 06:30 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

02:10 – 06:40 KrakowWroclaw

4 hod. 30 min.

Denně

02:10 – 06:40 KrakowWroclaw

4 hod. 30 min.

Denně

02:50 – 07:20 KrakowWroclaw

4 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 08:30 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

03:40 – 08:00 KrakowWroclaw

4 hod. 20 min.

Ne

03:55 – 09:30 KrakowWroclaw

5 hod. 35 min.

Denně

04:15 – 10:00 KrakowWroclaw

5 hod. 45 min.

St, Ne

04:20 – 09:20 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

04:35 – 09:00 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:05 – 09:30 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:05 – 09:30 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:05 – 09:30 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:05 – 09:30 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Denně

05:10 – 09:45 KrakowWroclaw

4 hod. 35 min.

Denně

05:10 – 09:45 KrakowWroclaw

4 hod. 35 min.

Denně

05:10 – 09:45 KrakowWroclaw

4 hod. 35 min.

Denně

05:30 – 10:10 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Po, St, Pá

05:30 – 10:10 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

05:50 – 10:30 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

05:50 – 10:30 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Denně

05:50 – 10:30 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Denně

06:20 – 11:10 KrakowWroclaw

4 hod. 50 min.

Denně

06:30 – 11:10 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Út, Čt, So

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

07:00 – 12:00 KrakowWroclaw

5 hod. 0 min.

Denně

07:35 – 12:15 KrakowWroclaw

4 hod. 40 min.

Denně

09:45 – 14:10 KrakowWroclaw

4 hod. 25 min.

Po

10:35 – 15:20 KrakowWroclaw

4 hod. 45 min.

Denně

14:00 – 19:15 KrakowWroclaw

5 hod. 15 min.

Po, St, Pá, So

20:30 – 23:55 KrakowWroclaw

3 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Krakow do centra Wroclaw v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Krakow a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací