• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Wroclaw

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Wroclaw: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Wroclaw. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Wroclaw a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Wroclaw levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 03:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

St

01:10 – 05:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 50 min.

Denně

01:40 – 05:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 20 min.

Út, St, Čt, So, Ne

01:45 – 05:15 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Čt, Ne

02:10 – 05:00 KatowiceWroclaw

2 hod. 50 min.

Po, St, Pá

02:25 – 05:20 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

02:25 – 07:05 KatowiceWroclaw

4 hod. 40 min.

St, Ne

02:30 – 05:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 05:45 KatowiceWroclaw

3 hod. 15 min.

St, Čt, Pá, Ne

02:30 – 05:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 05:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

02:30 – 05:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

02:40 – 06:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 50 min.

Denně

02:40 – 06:20 KatowiceWroclaw

3 hod. 40 min.

Denně

03:00 – 06:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

03:00 – 06:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

03:00 – 06:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

03:10 – 07:20 KatowiceWroclaw

4 hod. 10 min.

Út, Čt, Ne

04:05 – 07:20 KatowiceWroclaw

3 hod. 15 min.

Denně

04:50 – 08:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Po, St, So

04:50 – 07:40 KatowiceWroclaw

2 hod. 50 min.

Út, So

04:50 – 07:30 KatowiceWroclaw

2 hod. 40 min.

Út, So

05:00 – 08:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Ne

05:00 – 08:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

05:15 – 08:35 KatowiceWroclaw

3 hod. 20 min.

Denně

05:15 – 08:50 KatowiceWroclaw

3 hod. 35 min.

Denně

05:15 – 08:35 KatowiceWroclaw

3 hod. 20 min.

Denně

05:25 – 09:30 KatowiceWroclaw

4 hod. 5 min.

Denně

05:30 – 08:25 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Út, St, Pá, So

05:30 – 08:15 KatowiceWroclaw

2 hod. 45 min.

Denně

05:30 – 08:25 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Út, St, Pá, So

05:40 – 09:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

05:40 – 09:20 KatowiceWroclaw

3 hod. 40 min.

Denně

06:05 – 09:00 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

06:30 – 09:00 KatowiceWroclaw

2 hod. 30 min.

Denně

06:50 – 09:45 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

06:50 – 09:45 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

06:50 – 09:45 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

06:50 – 09:45 KatowiceWroclaw

2 hod. 55 min.

Denně

07:10 – 10:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

07:10 – 10:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Po, St, Pá

07:25 – 10:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 10:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 5 min.

Denně

07:25 – 10:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 5 min.

Denně

07:30 – 11:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Po

07:30 – 10:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

07:30 – 10:30 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

07:40 – 11:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 30 min.

Denně

07:50 – 11:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 20 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:00 – 12:00 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

09:05 – 12:15 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Denně

09:35 – 12:10 KatowiceWroclaw

2 hod. 35 min.

Čt

09:35 – 12:10 KatowiceWroclaw

2 hod. 35 min.

Čt

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

11:10 – 14:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 15:20 KatowiceWroclaw

3 hod. 20 min.

Denně

15:30 – 19:15 KatowiceWroclaw

3 hod. 45 min.

Po, St, Pá, So

19:00 – 22:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 22:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 22:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Denně

19:00 – 22:10 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Denně

20:25 – 23:35 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Čt, Ne

20:25 – 23:35 KatowiceWroclaw

3 hod. 10 min.

Čt, Ne

21:30 – 23:55 KatowiceWroclaw

2 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Wroclaw v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Wroclaw. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací