• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 14:30 KatowiceTernopil

12 hod. 0 min.

Po, St, Pá

13:30 – 02:20 KatowiceTernopil

12 hod. 50 min.

Čt, Ne

14:30 – 01:00 KatowiceTernopil

10 hod. 30 min.

Denně

14:35 – 02:00 KatowiceTernopil

11 hod. 25 min.

Út, Čt, So

14:40 – 01:00 KatowiceTernopil

10 hod. 20 min.

Ne

15:15 – 03:45 KatowiceTernopil

12 hod. 30 min.

Po, Út, So, Ne

15:20 – 04:00 KatowiceTernopil

12 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 03:25 KatowiceTernopil

11 hod. 25 min.

Denně

16:00 – 03:25 KatowiceTernopil

11 hod. 25 min.

Denně

16:30 – 09:00 KatowiceTernopil

16 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:10 – 05:15 KatowiceTernopil

12 hod. 5 min.

Po, Čt, Ne

18:00 – 09:15 KatowiceTernopil

15 hod. 15 min.

Út

18:00 – 09:15 KatowiceTernopil

15 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

18:20 – 06:40 KatowiceTernopil

12 hod. 20 min.

Pá, So

18:20 – 06:40 KatowiceTernopil

12 hod. 20 min.

Út, Pá, So

18:50 – 07:30 KatowiceTernopil

12 hod. 40 min.

Út

20:30 – 07:50 KatowiceTernopil

11 hod. 20 min.

Denně

20:30 – 07:40 KatowiceTernopil

11 hod. 10 min.

Denně

21:20 – 10:50 KatowiceTernopil

13 hod. 30 min.

Čt

21:50 – 09:10 KatowiceTernopil

11 hod. 20 min.

Denně

21:50 – 10:30 KatowiceTernopil

12 hod. 40 min.

Denně

22:10 – 13:00 KatowiceTernopil

14 hod. 50 min.

Denně

22:40 – 11:00 KatowiceTernopil

12 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Ternopil v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací