Według czasu
Według ceny

Autobusy Katowice - Ternopil

Kup bilet na autobus Katowice – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
02:00 – 11:00 KatowiceTernopil

9 godz. 0 min.

Wt, Sb

08:00 – 20:25 KatowiceTernopil

12 godz. 25 min.

Codziennie

08:35 – 21:20 KatowiceTernopil

12 godz. 45 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

13:10 – 07:40 KatowiceTernopil

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

13:30 – 02:40 KatowiceTernopil

13 godz. 10 min.

Wt, Pt

13:30 – 02:40 KatowiceTernopil

13 godz. 10 min.

Nd

13:40 – 01:35 KatowiceTernopil

11 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 04:00 KatowiceTernopil

13 godz. 30 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

15:15 – 04:40 KatowiceTernopil

13 godz. 25 min.

Nd

15:20 – 04:00 KatowiceTernopil

12 godz. 40 min.

Codziennie

16:00 – 06:45 KatowiceTernopil

14 godz. 45 min.

Pn

16:00 – 06:30 KatowiceTernopil

14 godz. 30 min.

Pn

16:30 – 09:00 KatowiceTernopil

16 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 05:30 KatowiceTernopil

13 godz. 0 min.

Śr

16:30 – 09:00 KatowiceTernopil

16 godz. 30 min.

Codziennie

17:30 – 07:00 KatowiceTernopil

13 godz. 30 min.

Codziennie

18:00 – 07:00 KatowiceTernopil

13 godz. 0 min.

Pt

18:05 – 03:30 KatowiceTernopil

9 godz. 25 min.

Codziennie

19:15 – 10:05 KatowiceTernopil

14 godz. 50 min.

Codziennie

19:15 – 10:05 KatowiceTernopil

14 godz. 50 min.

Codziennie

19:20 – 08:30 KatowiceTernopil

13 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:20 – 08:30 KatowiceTernopil

13 godz. 10 min.

Śr, Sb

19:50 – 09:25 KatowiceTernopil

13 godz. 35 min.

Wt

19:50 – 09:25 KatowiceTernopil

13 godz. 35 min.

Wt

20:05 – 08:20 KatowiceTernopil

12 godz. 15 min.

Pt

20:30 – 07:40 KatowiceTernopil

11 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

20:30 – 07:50 KatowiceTernopil

11 godz. 20 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:30 – 09:00 KatowiceTernopil

11 godz. 30 min.

Pt

21:50 – 10:30 KatowiceTernopil

12 godz. 40 min.

Codziennie

22:00 – 09:35 KatowiceTernopil

11 godz. 35 min.

Śr, Nd

22:00 – 09:45 KatowiceTernopil

11 godz. 45 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Ternopil w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

ПП КовальЛьвов - Пардубице

Всё отлично!

FOP Ostapchuk/AgatWroclaw - Vinnytsia

Нарікань до поїздки немає. Автобус нормальний, відносно комфортний, поїздка була доволі спокійна (без шансону і серіальчиків на всю ніч). З мінусів - водії дещо не в настрої були. і брак вай-фай в автобусі. Все інше влаштовувало.

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

ПП КовальЛьвов - Бельско-Бяла

Перевозчик супер.Уже вторая поездка.Рекомендую

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хорошая поездка.Быстро,с пониманием к пассажирам.

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information