• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Krakow - Ternopil

Kup bilet na autobus Krakow – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:15 – 13:00 KrakowTernopil

13 godz. 45 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

15:00 – 02:00 KrakowTernopil

11 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

16:40 – 04:00 KrakowTernopil

11 godz. 20 min.

Śr, Pt, Sb

16:40 – 04:00 KrakowTernopil

11 godz. 20 min.

Wt, Sb

17:00 – 03:45 KrakowTernopil

10 godz. 45 min.

Pn, Wt, Pt, Sb, Nd

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:20 – 04:30 KrakowTernopil

11 godz. 10 min.

Wt, Śr, Nd

17:25 – 05:10 KrakowTernopil

11 godz. 45 min.

Cz, Sb

17:25 – 06:40 KrakowTernopil

13 godz. 15 min.

Codziennie

17:40 – 03:25 KrakowTernopil

9 godz. 45 min.

Codziennie

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

19:50 – 06:40 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt, Sb

20:00 – 06:25 KrakowTernopil

10 godz. 25 min.

Pt, Sb, Nd

20:30 – 05:55 KrakowTernopil

9 godz. 25 min.

Codziennie

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 godz. 50 min.

Codziennie

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Codziennie

23:20 – 09:10 KrakowTernopil

9 godz. 50 min.

Codziennie

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 godz. 10 min.

Codziennie

23:55 – 11:20 KrakowTernopil

11 godz. 25 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Ternopil w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation