Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Kup bilet na autobus Krakow – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

03:00 – 11:00 KrakowTernopil

8 godz. 0 min.

Wt, Sb

09:30 – 20:25 KrakowTernopil

10 godz. 55 min.

Wt, Pt, Nd

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 godz. 25 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Pn, Wt, Pt

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 07:40 KrakowTernopil

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:25 – 06:45 KrakowTernopil

13 godz. 20 min.

Pn

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 godz. 5 min.

Pn

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Śr

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:25 – 07:00 KrakowTernopil

11 godz. 35 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

19:35 – 03:30 KrakowTernopil

7 godz. 55 min.

Codziennie

19:45 – 07:00 KrakowTernopil

11 godz. 15 min.

Pt

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 godz. 50 min.

Śr, Sb

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 godz. 55 min.

Wt

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 godz. 55 min.

Wt

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Śr, Pt, Nd

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 godz. 50 min.

Wt, Pt

23:00 – 09:00 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Pt

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 godz. 10 min.

Codziennie

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 godz. 15 min.

Śr, Nd

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 godz. 5 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Ternopil w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

ПП КовальВинница - Бельско-Бяла

Водители компетентны, доброжелательны. Поездка прошла хорошо, без накладок. Автобус в нормальном состоянии. Сидения более менее удобные. Рекомендую перевозчика.

ООО ТуристМосква - Умань

Поездка прошла легко, без проблем. Водители вежливые. Автобусы комфортные, в хорошем состояни

ООО ТуристМосква - Киев

Не нужно писать бред о напитка, вайфае и прочую лабуду, отсутствующую в автобусе изначально! А так все ок.

ООО ТуристМосква - Киев

Спасибо ООО Туристу

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

ООО ТуристОдесса - Москва

Водители молодцы ,Доехали по расписанию.Автобус желает лучшего.Мало места.Нет розеток .

ООО ТуристМосква - Одесса

все хорошо,только wifi плохо работал, а в остальном притензий нет

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information