Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Kup bilet na autobus Krakow – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

01:45 – 11:30 KrakowTernopil

9 godz. 45 min.

Codziennie

04:30 – 15:55 KrakowTernopil

11 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 godz. 25 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Nd

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 godz. 25 min.

Pt

14:50 – 08:40 KrakowTernopil

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 08:40 KrakowTernopil

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 01:00 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 01:00 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Codziennie

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

16:00 – 02:10 KrakowTernopil

10 godz. 10 min.

Sb

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 godz. 5 min.

Pn

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 godz. 5 min.

Pn

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Śr

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 godz. 0 min.

Codziennie

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 godz. 50 min.

Codziennie

19:50 – 06:40 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt

20:15 – 06:30 KrakowTernopil

10 godz. 15 min.

Wt

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt, Sb

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 godz. 50 min.

Codziennie

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Codziennie

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 godz. 50 min.

Wt, Pt

22:30 – 08:10 KrakowTernopil

9 godz. 40 min.

Codziennie

22:40 – 10:40 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Wt, Sb, Nd

23:00 – 13:00 KrakowTernopil

14 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 godz. 10 min.

Codziennie

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 godz. 5 min.

Śr, Pt, Nd

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 godz. 15 min.

Śr, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Ternopil w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

PP KovalKrakow - Vinnytsia

Dziękuję za dobrą i komfortową podróż z Krakowa do Winnicy!

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information