Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Ternopil

Kup bilet na autobus Krakow – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

00:30 – 12:00 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Pn

01:45 – 11:30 KrakowTernopil

9 godz. 45 min.

Codziennie

03:00 – 11:00 KrakowTernopil

8 godz. 0 min.

Wt, Sb

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 godz. 25 min.

Codziennie

09:00 – 20:25 KrakowTernopil

11 godz. 25 min.

Codziennie

10:55 – 21:20 KrakowTernopil

10 godz. 25 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Wt, Pt

15:00 – 07:40 KrakowTernopil

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

15:00 – 01:35 KrakowTernopil

10 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

15:00 – 02:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Nd

16:00 – 04:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb, Nd

17:00 – 04:40 KrakowTernopil

11 godz. 40 min.

Nd

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:10 – 04:00 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Codziennie

17:25 – 06:30 KrakowTernopil

13 godz. 5 min.

Pn

17:25 – 06:45 KrakowTernopil

13 godz. 20 min.

Pn

18:00 – 09:00 KrakowTernopil

15 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 05:30 KrakowTernopil

11 godz. 30 min.

Śr

19:00 – 07:00 KrakowTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 godz. 50 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Nd

19:35 – 03:25 KrakowTernopil

7 godz. 50 min.

Wt, Sb

19:50 – 06:40 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt

20:40 – 08:30 KrakowTernopil

11 godz. 50 min.

Śr, Sb

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 godz. 20 min.

Codziennie

20:45 – 10:05 KrakowTernopil

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 godz. 55 min.

Wt

21:30 – 08:20 KrakowTernopil

10 godz. 50 min.

Pt

21:30 – 09:25 KrakowTernopil

11 godz. 55 min.

Wt

21:50 – 07:50 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

21:50 – 07:40 KrakowTernopil

9 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

22:10 – 11:00 KrakowTernopil

12 godz. 50 min.

Wt, Pt

23:00 – 09:00 KrakowTernopil

10 godz. 0 min.

Pt

23:20 – 10:30 KrakowTernopil

11 godz. 10 min.

Codziennie

23:30 – 09:35 KrakowTernopil

10 godz. 5 min.

Śr, Nd

23:30 – 09:45 KrakowTernopil

10 godz. 15 min.

Śr, Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Ternopil w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

FOP Ostapchuk/AgatТернополь - Ополе

В цілому поїздкою задоволена. Серед недоліків - часті зупинки по дорозі на дуже короткий час (Хіба що перекурити, не більше).Під час зупинок навіть на працюючих АЗС не було змоги випити чаю.

ПП КовальВинница - Прага

4 звезды опоздал на полтора часа

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Ехала рейсом Прага-Львов 5.02. Замечательная поездка. Автобус комфортный, wi-fi работал, в салоне было очень тепло, но не жарко. Очень хорошие водители, доброжелательные, отвечали на все вопросы, санитарные остановки (бесплатные) на заправках делали часто. Доехали очень быстро, потому что автобус делает мало остановок. В Брне и…

ООО ТуристМосква - Киев

Ехал Москва-Киев, всё отлично, кипаж вежливый, всё по расписанию, регулярные остановки. Таможня - отдельная тема, время на ней, от вас не зависит.

ООО ТуристБухарест - Одесса

Всё было отлично, отправились вовремя, водители отличные, если будет нужно поеду ещё!

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Прибув до Варшави згідно розкладу. Всу чудово.

ООО ТуристОдесса - Киев

хороший перевозчик все актуально хорошо

ООО ТуристБухарест - Одесса

Первый раз воспользовался рейсом Бухарест - Одесса, автобус приехал в Одессу даже на час раньше, вежливый водитель, так как за три часа до отправления я уже был в Бухаресте то без проблем оставил багаж в офисе компании, за что еще раз благодарен. Стоимость билета тоже…

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information