• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Warszawa - Ternopil

Kup bilet na autobus Warszawa – Ternopil: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Ternopil. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Warszawa do Ternopil i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Ternopil najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 20:50 WarszawaTernopil

13 godz. 50 min.

Codziennie

07:00 – 20:50 WarszawaTernopil

13 godz. 50 min.

Codziennie

08:00 – 21:15 WarszawaTernopil

13 godz. 15 min.

Codziennie

08:00 – 21:15 WarszawaTernopil

13 godz. 15 min.

Codziennie

08:00 – 21:15 WarszawaTernopil

13 godz. 15 min.

Codziennie

11:00 – 23:30 WarszawaTernopil

12 godz. 30 min.

Codziennie

11:00 – 23:30 WarszawaTernopil

12 godz. 30 min.

Codziennie

13:00 – 01:00 WarszawaTernopil

12 godz. 0 min.

Codziennie

14:30 – 03:20 WarszawaTernopil

12 godz. 50 min.

Pn, Pt

15:45 – 04:30 WarszawaTernopil

12 godz. 45 min.

Codziennie

16:40 – 07:00 WarszawaTernopil

14 godz. 20 min.

Codziennie

17:30 – 08:40 WarszawaTernopil

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:30 – 08:40 WarszawaTernopil

15 godz. 10 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

17:40 – 05:30 WarszawaTernopil

11 godz. 50 min.

Sb

18:30 – 06:20 WarszawaTernopil

11 godz. 50 min.

Wt, Pt

19:00 – 05:55 WarszawaTernopil

10 godz. 55 min.

Wt, Sb

19:00 – 05:55 WarszawaTernopil

10 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Pt, Nd

19:15 – 07:05 WarszawaTernopil

11 godz. 50 min.

Codziennie

19:15 – 09:00 WarszawaTernopil

13 godz. 45 min.

Codziennie

20:20 – 11:20 WarszawaTernopil

15 godz. 0 min.

Codziennie

20:30 – 09:15 WarszawaTernopil

12 godz. 45 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

20:30 – 09:15 WarszawaTernopil

12 godz. 45 min.

Pt

20:30 – 07:50 WarszawaTernopil

11 godz. 20 min.

Codziennie

21:35 – 10:20 WarszawaTernopil

12 godz. 45 min.

Pn, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Warszawa szybko dojechać do centrum Ternopil w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Warszawa oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Ternopil. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Orion Avto/OpenlineTernopil - Warszawa

Podróż OK. Autobus czysty i zadbany, kierowcy bardzo mili.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation