• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Тернопіль

Купити квитки на автобус Катовіце - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
13:45 – 02:00 КатовіцеТернопіль

12 год. 15 хв.

Кожен день

14:30 – 04:00 КатовіцеТернопіль

13 год. 30 хв.

Кожен день

15:00 – 04:00 КатовіцеТернопіль

13 год. 0 хв.

Ср, Пт, Сб

15:00 – 04:00 КатовіцеТернопіль

13 год. 0 хв.

Вт, Сб

15:15 – 03:45 КатовіцеТернопіль

12 год. 30 хв.

Вт, Пт, Сб, Нд

15:20 – 04:00 КатовіцеТернопіль

12 год. 40 хв.

Кожен день

15:20 – 04:00 КатовіцеТернопіль

12 год. 40 хв.

Кожен день

15:55 – 06:40 КатовіцеТернопіль

14 год. 45 хв.

Кожен день

16:00 – 03:25 КатовіцеТернопіль

11 год. 25 хв.

Кожен день

16:30 – 09:00 КатовіцеТернопіль

16 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

17:10 – 05:15 КатовіцеТернопіль

12 год. 5 хв.

Пн, Чт, Нд

17:25 – 09:15 КатовіцеТернопіль

15 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:20 – 06:40 КатовіцеТернопіль

12 год. 20 хв.

Пт, Сб

18:20 – 06:40 КатовіцеТернопіль

12 год. 20 хв.

Пт, Сб

19:00 – 06:25 КатовіцеТернопіль

11 год. 25 хв.

Пт, Сб, Нд

19:05 – 05:30 КатовіцеТернопіль

10 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 07:40 КатовіцеТернопіль

11 год. 10 хв.

Кожен день

20:30 – 07:50 КатовіцеТернопіль

11 год. 20 хв.

Кожен день

21:50 – 09:10 КатовіцеТернопіль

11 год. 20 хв.

Кожен день

21:50 – 10:30 КатовіцеТернопіль

12 год. 40 хв.

Кожен день

22:10 – 13:00 КатовіцеТернопіль

14 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

22:40 – 11:20 КатовіцеТернопіль

12 год. 40 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Тернопіль в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Гречанюк ВікторПознань - Хмельницький

Як завжди чудова поїздка

ОріонбусХерсон - Познань

Отличньій автобус,внимательньій персонал.Одно ,но- не хватало туалетах и кофе.Дякую.

Гречанюк ВікторБрно - Тернопіль

Все було в порядку. Особлива подяка водіям: уважні, вічливі, терпеливі. Один мінус- інтернет, був лише на територіі Чехії.

ОріонбусЛодзь - Хмельницький

Все супер, поїздка була швидкою і безпечною. Приїхала на 2 години раніше, ніж по графіку.

ОріонбусЛьвів - Краків

Їздила два рази цим перевізником, кожного разу час виїзду міняється на +- годину, попереджають про це водії дзвонячи за пару годин перед виїздом. Раз водій перепутав кордони, приїхав до одного, розвернувся і поїхав до іншого, втративши 2 год часу. Щодо часу прибуття, то обидва рази…

Тернопільське АТП 16127 ПрАТТернопіль - Груєць

Спасибо, купили білет за день до виїзду, відразу роздрукували, приїхав автобус вчасно! Дякую, будемо їхати ще раз!

ОріонбусЛюблін - Тернопіль

Одна з найкращих моїх поїздок автобусом. Чистота, комфорт, безкоштовний WI-FI. Рекомендую!

Гречанюк ВікторЗелена Гура - Славута

Відправлення автобуса вчасне ,згідно графіку. В автобусі працював кондиціонер та WIFI . Автобус доволі чистий та просторий . Мінус те ,що водії увімкнули по ТВ якийсь московський серіал з московським язиком не спитавши пасажирів ! Краще було б сучасні естрадні українські пісні - вони ж…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя