Podle času
Podle ceny

Autobusy Wroclaw - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 07:40 WroclawTernopil

24 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

10:30 – 01:35 WroclawTernopil

15 hod. 5 min.

Út, Čt, So

10:30 – 02:40 WroclawTernopil

16 hod. 10 min.

Po, Út, Pá

11:00 – 04:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

11:45 – 04:00 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Denně

12:40 – 06:30 WroclawTernopil

17 hod. 50 min.

Po

12:40 – 06:45 WroclawTernopil

18 hod. 5 min.

Po

13:00 – 09:00 WroclawTernopil

20 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 05:30 WroclawTernopil

16 hod. 30 min.

St

14:00 – 07:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Denně

14:20 – 03:30 WroclawTernopil

13 hod. 10 min.

Denně

14:45 – 07:00 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

15:00 – 03:30 WroclawTernopil

12 hod. 30 min.

Denně

16:25 – 08:20 WroclawTernopil

15 hod. 55 min.

17:00 – 07:50 WroclawTernopil

14 hod. 50 min.

St, Pá, Ne

17:00 – 07:50 WroclawTernopil

14 hod. 50 min.

Út, Čt, So

17:00 – 07:40 WroclawTernopil

14 hod. 40 min.

Út, Čt, So

17:10 – 09:25 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Út

17:10 – 09:25 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Út

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Út, Pá

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Út, Pá

19:00 – 09:45 WroclawTernopil

14 hod. 45 min.

St, Ne

19:00 – 10:30 WroclawTernopil

15 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 09:35 WroclawTernopil

14 hod. 35 min.

St, Ne

19:00 – 09:00 WroclawTernopil

14 hod. 0 min.

23:15 – 11:00 WroclawTernopil

11 hod. 45 min.

Út, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Ternopil v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

FOP Ostapchuk/AgatКраков - Тернополь

Задоволений послугами даного водія. Проїхався зручно та доволі швидко.

Terletskiy/EWHDОполе - Львов

Все хорошо,правда уборка в автобусе оставляет желать лучшего

Terletskiy/EWHDТернополь - Вроцлав

Автобус в технічносправному стані. Кондиціонер працює. Один негативний момент, що водії не маркують і ведуть облік багажу, який складається у багажному відділенні автобуса. А загалом поїздкою задоволений.

Terletskiy/EWHDВроцлав - Тернополь

Телевізор є,але не працює. Туалет то зупинялись на автозаправках. Освітлення слабеньке. Ага саме головне wi-fi тільки в Польщі,а потім що ??? Водій сказав що є таке як 3G від київстар,ну такого не може бути це просто смішно. Оцінка з великою натяжкою

Terletskiy/EWHDЛьвов - Лешно

К водителям претензий нет. Доехали хорошо. Автобус не плохой, но за 14 часов устаешь ))

EWHD/TerletskiyЛьвов - Познань

Все было супер, спасибо водителям!

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací