DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Wroclaw - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

07:00 – 08:40 WroclawTernopil

25 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

10:30 – 01:35 WroclawTernopil

16 hod. 5 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:30 – 01:35 WroclawTernopil

16 hod. 5 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:40 – 02:00 WroclawTernopil

16 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 02:00 WroclawTernopil

16 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 02:00 WroclawTernopil

16 hod. 20 min.

Denně

10:40 – 02:00 WroclawTernopil

16 hod. 20 min.

Denně

11:00 – 04:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Denně

11:45 – 04:00 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Denně

11:45 – 04:00 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Út

11:45 – 04:00 WroclawTernopil

16 hod. 15 min.

Út

12:05 – 03:45 WroclawTernopil

15 hod. 40 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

12:05 – 03:45 WroclawTernopil

15 hod. 40 min.

Po, Út, So

13:00 – 09:00 WroclawTernopil

20 hod. 0 min.

Denně

13:05 – 03:25 WroclawTernopil

14 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 05:30 WroclawTernopil

16 hod. 0 min.

St

15:45 – 06:30 WroclawTernopil

14 hod. 45 min.

Út

15:55 – 10:05 WroclawTernopil

18 hod. 10 min.

Denně

16:15 – 05:55 WroclawTernopil

13 hod. 40 min.

Denně

16:15 – 05:55 WroclawTernopil

13 hod. 40 min.

Denně

16:25 – 08:20 WroclawTernopil

15 hod. 55 min.

Út, Pá

17:00 – 06:40 WroclawTernopil

13 hod. 40 min.

Denně

17:00 – 07:50 WroclawTernopil

14 hod. 50 min.

Denně

17:00 – 07:40 WroclawTernopil

14 hod. 40 min.

Denně

17:35 – 09:40 WroclawTernopil

16 hod. 5 min.

Denně

17:50 – 09:40 WroclawTernopil

15 hod. 50 min.

Denně

17:50 – 09:40 WroclawTernopil

15 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Út, Pá

18:00 – 11:00 WroclawTernopil

17 hod. 0 min.

Út

18:40 – 13:00 WroclawTernopil

18 hod. 20 min.

Út, St, Pá, So, Ne

19:00 – 10:30 WroclawTernopil

15 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 09:10 WroclawTernopil

14 hod. 10 min.

Denně

20:20 – 11:20 WroclawTernopil

15 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Ternopil v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací