За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Вроцлав

Купити квитки на автобус Краків - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 05:15 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

00:30 – 06:25 КраківВроцлав

5 год. 55 хв.

Ср, Чт, Нд

00:40 – 06:20 КраківВроцлав

5 год. 40 хв.

Чт, Нд

00:45 – 05:50 КраківВроцлав

5 год. 5 хв.

Вт, Чт, Сб

01:00 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Нд

01:10 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Чт, Сб

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Нд

01:20 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

01:20 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 10 хв.

Чт

01:30 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:30 – 08:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:40 – 08:00 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Чт, Нд

03:55 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

03:55 – 08:20 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:00 – 08:20 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:05 – 08:25 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

04:05 – 09:10 КраківВроцлав

5 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:15 – 10:00 КраківВроцлав

5 год. 45 хв.

Ср, Нд

04:20 – 08:45 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:20 – 08:45 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:35 – 09:00 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

05:05 – 09:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

05:05 – 09:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Сб

05:30 – 09:00 КраківВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:45 – 10:45 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Пн

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

06:15 – 11:00 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

06:20 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 12:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Ср, Сб

07:30 – 12:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

07:35 – 12:15 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 19:15 КраківВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:05 – 18:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 19:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

15:30 – 20:00 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Ср

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 23:55 КраківВроцлав

3 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Вроцлав в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Дякуємо) Задоволені цліком. Персонал ввічливий, все працювало, гарячі напої пропонували. Рекомендуємо)

ModultransТорунь - Львов

Поездка прошла нормально. Спасибо)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Все как всегда супер!

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Ехал со Львова до Вроцлава 19 ноября. Претензий нет.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Свидница

Нет минусов, все хорошо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Свидница

Спасибо большое за все!

Яцив ФОПВроцлав - Ивано-Франковск

Гарний перевізник. Раджу всім.

ФОП ОстапчукЛьвов - Катовице

Задоволена якістю послуг! На кордоні потрималитрохи довше пограничники, але на якість подорожі не відбилося .

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя