• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Вроцлав

Купити квитки на автобус Краків - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 05:15 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

00:30 – 06:25 КраківВроцлав

5 год. 55 хв.

Ср, Чт, Нд

00:40 – 06:20 КраківВроцлав

5 год. 40 хв.

Чт, Пт, Нд

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Сб

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 20 хв.

Кожен день

01:20 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

01:30 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

02:50 – 07:20 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

03:30 – 08:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:40 – 08:00 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Нд

03:55 – 08:20 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

03:55 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 08:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 08:20 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

04:05 – 09:10 КраківВроцлав

5 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:05 – 08:25 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:15 – 10:00 КраківВроцлав

5 год. 45 хв.

Ср, Нд

04:20 – 08:45 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:20 – 08:45 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

04:35 – 09:00 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

05:05 – 09:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

05:05 – 09:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Сб

05:30 – 09:00 КраківВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:45 – 10:45 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Пн

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

06:15 – 11:00 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

06:20 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:30 – 12:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

07:35 – 12:15 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

14:00 – 19:15 КраківВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

14:05 – 18:50 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

15:00 – 19:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

15:30 – 20:00 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Ср

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

20:30 – 23:55 КраківВроцлав

3 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб

20:30 – 23:55 КраківВроцлав

3 год. 25 хв.

Пн, Вт, Пт

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Доїхали швидко.На місці були в зазначений час. Комфортний автобус з привітною дівчинкою стюарт

Комфортно, зручно, ввічливий персонал, рекомендую

Яцив ФОПГрадец Кралове - Львов

Перевізник хороший, майже все добре. Одне б хотілось побажати, щоб в автобусі працював туалет.

ФОП ЗакалаЛьвов - Вроцлав

Поездка норм. Вайфай так и не получил, хотя сидел в средине автобуса.

МодультрансКоломыя - Вроцлав

Без зауважень

Довезли вчасно та з комфортом

МодультрансЧерновцы - Краков аэропорт

Чудово пройшла поїздка.!Водії молодці!.Зробили все можливе,щоб я встигла на літак! Є деякі побажання для водії,щоб поїздка проходила краще ,потрібно: 1)Відрегулювати зарядку моб.телефонів( це дуже важливо в поїздці),щоб розетки не просто були,а щоб ще й заряжали моб.телефони. 2)При тому , що падав сніг,а не дощ,на другому…

Свистун Б.Р.Гливице - Львов

Все хорошо, спасибо!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя