• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Вроцлав

Купити квитки на автобус Краків - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:10 – 05:00 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

00:15 – 05:15 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Чт, Нд

00:55 – 05:45 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Нд

01:00 – 05:00 КраківВроцлав

4 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 07:05 КраківВроцлав

5 год. 55 хв.

Ср, Нд

01:10 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 20 хв.

Кожен день

01:10 – 05:20 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

01:10 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Кожен день

01:20 – 05:30 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

01:30 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

01:30 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

01:30 – 07:20 КраківВроцлав

5 год. 50 хв.

Вт, Чт, Нд

01:30 – 06:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

01:30 – 06:20 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

02:50 – 07:20 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Кожен день

03:20 – 07:40 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Сб

03:20 – 07:30 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Вт, Сб

03:30 – 08:30 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:35 – 08:00 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Пн, Ср, Сб

03:40 – 08:00 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Нд

03:50 – 08:50 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:55 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 08:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 08:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:05 – 08:25 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

04:05 – 08:25 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб

04:05 – 09:10 КраківВроцлав

5 год. 5 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

04:15 – 10:00 КраківВроцлав

5 год. 45 хв.

Ср, Нд

04:20 – 09:20 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

04:35 – 09:00 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

05:30 – 09:00 КраківВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

06:00 – 11:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Пн

06:20 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

07:35 – 12:15 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

09:45 – 14:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

10:35 – 15:20 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 19:15 КраківВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

17:45 – 22:10 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

19:15 – 23:35 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Чт, Нд

19:15 – 23:35 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Чт, Нд

20:30 – 23:55 КраківВроцлав

3 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Вроцлав в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусРовно - Катовице

Все супер. Одна проблема, кордон. приїхали на 4 години пізніше.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

МодультрансКраков аэропорт - Львов

Дуже зручно,Краків -Львів.

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

МодультрансВроцлав - Ивано-Франковск

Все нормально, все сподобалось, гарна поїздка.

Яцив ФОПБратислава - Львов

Поїздкою в цілому задоволена. Автобус чистий, водії терпеливі. Розетки для зарядки мобільних телефонів були. Вай фай відсутній. Дякую

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Ровно

Все супер.Водії молодці. - Організовані.Дуже супер, що ніде немає зайвих зупинок і подорож не розтягується..#Тільки #NaszBus

Яцив ФОПЛьвов - Нитра

Запізнився у Львові на 20 хв, автобус міг бути кращим, а так норм

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя