Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Краків - Вроцлав

Купити квитки на автобус Краків - Вроцлав: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Вроцлав. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Вроцлав і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Вроцлав дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:15 – 05:15 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Чт

00:50 – 05:20 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Пт, Нд

00:55 – 05:45 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

01:10 – 07:05 КраківВроцлав

5 год. 55 хв.

Ср, Нд

01:10 – 05:40 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Кожен день

01:20 – 06:00 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

01:30 – 05:40 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

02:10 – 06:40 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

02:20 – 06:55 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

02:50 – 07:20 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Кожен день

03:00 – 08:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:00 – 08:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

03:10 – 08:40 КраківВроцлав

5 год. 30 хв.

Кожен день

03:40 – 08:00 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Нд

03:50 – 08:20 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

03:55 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

03:55 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 35 хв.

Кожен день

04:00 – 09:40 КраківВроцлав

5 год. 40 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 09:30 КраківВроцлав

5 год. 30 хв.

Кожен день

04:00 – 08:15 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

04:00 – 08:35 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

04:20 – 09:20 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

04:20 – 09:20 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

04:20 – 09:20 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Кожен день

04:30 – 09:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт

04:30 – 08:40 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

04:35 – 09:00 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

05:00 – 09:30 КраківВроцлав

4 год. 30 хв.

Пн, Ср, Пт

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:10 – 09:45 КраківВроцлав

4 год. 35 хв.

Кожен день

05:30 – 09:00 КраківВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

05:30 – 09:00 КраківВроцлав

3 год. 30 хв.

Кожен день

05:30 – 10:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

05:50 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

06:05 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

06:05 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

06:05 – 10:30 КраківВроцлав

4 год. 25 хв.

Кожен день

06:20 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 50 хв.

Кожен день

06:30 – 11:10 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 12:00 КраківВроцлав

5 год. 0 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:35 – 12:15 КраківВроцлав

4 год. 40 хв.

Кожен день

09:45 – 14:00 КраківВроцлав

4 год. 15 хв.

Кожен день

10:35 – 15:20 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

10:35 – 15:20 КраківВроцлав

4 год. 45 хв.

Кожен день

14:00 – 19:15 КраківВроцлав

5 год. 15 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

16:20 – 20:30 КраківВроцлав

4 год. 10 хв.

Кожен день

19:15 – 23:35 КраківВроцлав

4 год. 20 хв.

Чт, Сб

20:30 – 23:55 КраківВроцлав

3 год. 25 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Вроцлав в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Вроцлав. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ОстапчукВроцлав - Тернопіль

Чисто, охайно, хороший персонал. На жаль не працював туалет, але були часті зупинки. Доїхали вчасно, все чудово.

Піщанське АТП 10540/НашбусРовно - Свидница

Привітні і уважні водії. Стрес від довгого стояння на польській таможні, але зрозуміло, що це не залежить від компанії

КАЗНА ТРАНСЛуцк - Житомир

Дуже задоволена! Зручно, комфортно! Приємні враження від поїздки!

Prykarpatskyy Express/AgatLwów - Wrocław

Якісний автобус і професійний персонал.

Піщанське АТП 10540/НашбусКраков - Ровно

Супер обслуга , класні водії ( 30.04-1.05.2021 )

Піщанське АТП 10540/НашбусКаліш - Рівне

Ціна і якість спвідношкння добре!

КАЗНА ТРАНСКременчуг - Вроцлав

Цим перевізником їзжу не одноразово , в інтернеті пише що без пересадок так і є . Навіть був у мене випадок три дні назад : купила білет Кременчук - Вроцлав на 6.30 годину , але мені потрібно було доїхати до Кременчука так як я мешкаю…

ФОП ОстапчукТернопіль - Краків

Вже три роки користуюсь послугами цього перевізника. Дуже задоволена перевезенням пасажирів. Лише останній раз водії як на формулі один влаштували перегони на території України з іншим автобусом, різкі повороти їх Не лякали. Страшно було їхати.( Їхали з дитиною) думала що можливо себе накручую через дві…

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя