• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Poznan - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Poznan – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Poznan do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:35 – 22:00 PoznanRivne

20 hod. 25 min.

Denně

07:00 – 02:40 PoznanRivne

19 hod. 40 min.

Čt, So

09:00 – 03:05 PoznanRivne

18 hod. 5 min.

Denně

09:15 – 01:20 PoznanRivne

16 hod. 5 min.

Denně

10:00 – 04:00 PoznanRivne

18 hod. 0 min.

Denně

10:15 – 02:40 PoznanRivne

16 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 04:30 PoznanRivne

17 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:15 – 04:30 PoznanRivne

17 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:45 – 06:55 PoznanRivne

19 hod. 10 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

11:55 – 08:05 PoznanRivne

20 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:00 – 06:00 PoznanRivne

17 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

13:00 – 07:00 PoznanRivne

18 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, So

13:10 – 05:00 PoznanRivne

15 hod. 50 min.

Út, So, Ne

14:35 – 05:55 PoznanRivne

15 hod. 20 min.

Denně

14:35 – 05:55 PoznanRivne

15 hod. 20 min.

Denně

14:35 – 05:55 PoznanRivne

15 hod. 20 min.

Denně

14:35 – 06:00 PoznanRivne

15 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 11:10 PoznanRivne

20 hod. 10 min.

Denně

15:50 – 10:50 PoznanRivne

19 hod. 0 min.

Denně

15:50 – 10:50 PoznanRivne

19 hod. 0 min.

Denně

15:50 – 10:50 PoznanRivne

19 hod. 0 min.

Denně

15:50 – 10:50 PoznanRivne

19 hod. 0 min.

Denně

16:20 – 10:20 PoznanRivne

18 hod. 0 min.

Denně

17:15 – 08:10 PoznanRivne

14 hod. 55 min.

Denně

17:15 – 08:10 PoznanRivne

14 hod. 55 min.

Denně

17:15 – 08:10 PoznanRivne

14 hod. 55 min.

Denně

17:15 – 08:10 PoznanRivne

14 hod. 55 min.

Denně

19:00 – 12:30 PoznanRivne

17 hod. 30 min.

So

19:30 – 11:00 PoznanRivne

15 hod. 30 min.

Denně

21:50 – 14:40 PoznanRivne

16 hod. 50 min.

Denně

21:50 – 16:00 PoznanRivne

18 hod. 10 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Poznan do centra Rivne v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Poznan a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Павловский ФОПОполе - Одесса

Все прошло отлично, лучше нельзя и желать) Спасибо компании и водителям! Everything went perfectly) Thank the company and drivers! Všechno šlo perfektně! Děkujeme společnosti a řidičům! Wszystko poszło idealnie, lepiej nie życzyć) Dziękujemy firmie i kierowcom!

NovikovLA

Muy educados y simpáticos conductores que todo el viaje estuvieron pendientes de la comodidad de sus pasajeros. Gracias.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací