• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lodz - Rivne

Koupit jízdenky na autobus Lodz – Rivne: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Rivne. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lodz do Rivne a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Rivne levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:05 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 35 min.

Denně

05:10 – 18:40 LodzRivne

13 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 01:35 LodzRivne

17 hod. 35 min.

Denně

11:40 – 02:30 LodzRivne

14 hod. 50 min.

Denně

11:40 – 00:55 LodzRivne

13 hod. 15 min.

Denně

12:00 – 04:25 LodzRivne

16 hod. 25 min.

Ne

12:00 – 04:25 LodzRivne

16 hod. 25 min.

Pá, Ne

12:10 – 01:20 LodzRivne

13 hod. 10 min.

Denně

13:15 – 03:20 LodzRivne

14 hod. 5 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

13:15 – 03:20 LodzRivne

14 hod. 5 min.

Po, St, So

13:40 – 05:15 LodzRivne

15 hod. 35 min.

Denně

13:40 – 03:55 LodzRivne

14 hod. 15 min.

Denně

14:45 – 09:15 LodzRivne

18 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 02:40 LodzRivne

11 hod. 40 min.

15:00 – 02:40 LodzRivne

11 hod. 40 min.

St, Čt, So, Ne

15:20 – 05:45 LodzRivne

14 hod. 25 min.

Denně

15:25 – 06:30 LodzRivne

15 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

15:25 – 08:05 LodzRivne

16 hod. 40 min.

Denně

15:25 – 06:30 LodzRivne

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 06:30 LodzRivne

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 04:00 LodzRivne

12 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 05:50 LodzRivne

14 hod. 20 min.

Denně

17:00 – 04:05 LodzRivne

11 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 04:05 LodzRivne

11 hod. 5 min.

Denně

17:00 – 11:15 LodzRivne

18 hod. 15 min.

17:00 – 04:05 LodzRivne

11 hod. 5 min.

Denně

17:30 – 06:45 LodzRivne

13 hod. 15 min.

Po, Pá

17:30 – 06:50 LodzRivne

13 hod. 20 min.

Po, Čt, So

18:30 – 07:25 LodzRivne

12 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 06:30 LodzRivne

12 hod. 0 min.

Denně

18:30 – 07:25 LodzRivne

12 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 07:25 LodzRivne

12 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 07:25 LodzRivne

12 hod. 55 min.

Denně

19:25 – 08:05 LodzRivne

12 hod. 40 min.

Po, Čt, So

19:30 – 08:40 LodzRivne

13 hod. 10 min.

Po, Pá

19:40 – 10:35 LodzRivne

14 hod. 55 min.

Ne

19:40 – 10:35 LodzRivne

14 hod. 55 min.

Ne

20:00 – 12:00 LodzRivne

16 hod. 0 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lodz do centra Rivne v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lodz a příjezdu v Rivne. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací