Podle času
Podle ceny

Autobusy Lodz - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Lodz – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lodz do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
03:00 – 17:35 LodzLviv

14 hod. 35 min.

Út, St, Čt, Ne

05:10 – 18:10 LodzLviv

13 hod. 0 min.

Denně

05:10 – 18:00 LodzLviv

12 hod. 50 min.

Denně

05:10 – 18:10 LodzLviv

13 hod. 0 min.

Denně

12:00 – 01:00 LodzLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

12:00 – 01:00 LodzLviv

13 hod. 0 min.

Čt, Pá, Ne

12:30 – 00:40 LodzLviv

12 hod. 10 min.

12:40 – 01:10 LodzLviv

12 hod. 30 min.

Denně

12:40 – 01:35 LodzLviv

12 hod. 55 min.

Denně

14:00 – 00:35 LodzLviv

10 hod. 35 min.

Po, St, Pá

14:10 – 02:10 LodzLviv

12 hod. 0 min.

Denně

14:45 – 05:00 LodzLviv

14 hod. 15 min.

Denně

14:45 – 05:00 LodzLviv

14 hod. 15 min.

Denně

15:20 – 03:20 LodzLviv

12 hod. 0 min.

Denně

15:20 – 02:40 LodzLviv

11 hod. 20 min.

Denně

15:25 – 04:50 LodzLviv

13 hod. 25 min.

Denně

15:25 – 06:55 LodzLviv

15 hod. 30 min.

Denně

15:25 – 05:05 LodzLviv

13 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 06:30 LodzLviv

15 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

16:10 – 05:30 LodzLviv

13 hod. 20 min.

St, So

16:20 – 04:00 LodzLviv

11 hod. 40 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

16:20 – 04:00 LodzLviv

11 hod. 40 min.

Út, So

16:50 – 04:35 LodzLviv

11 hod. 45 min.

Denně

17:00 – 04:45 LodzLviv

11 hod. 45 min.

Denně

17:00 – 04:45 LodzLviv

11 hod. 45 min.

Denně

17:00 – 05:00 LodzLviv

12 hod. 0 min.

Denně

17:00 – 05:00 LodzLviv

12 hod. 0 min.

Denně

18:10 – 08:30 LodzLviv

14 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

18:15 – 06:20 LodzLviv

12 hod. 5 min.

Denně

18:15 – 05:45 LodzLviv

11 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 07:30 LodzLviv

12 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 06:40 LodzLviv

11 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 06:50 LodzLviv

11 hod. 50 min.

Denně

19:00 – 06:10 LodzLviv

11 hod. 10 min.

Denně

22:05 – 13:10 LodzLviv

15 hod. 5 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lodz do centra Lviv v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lodz a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací