• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Lodz - Kyiv

Koupit jízdenky na autobus Lodz – Kyiv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Kyiv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lodz do Kyiv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Kyiv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:05 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 40 min.

Denně

05:10 – 23:45 LodzKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

10:50 – 04:20 LodzKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

11:40 – 07:40 LodzKyiv

20 hod. 0 min.

Denně

11:40 – 06:45 LodzKyiv

19 hod. 5 min.

Denně

12:00 – 10:10 LodzKyiv

22 hod. 10 min.

Ne

12:00 – 10:10 LodzKyiv

22 hod. 10 min.

Pá, Ne

12:30 – 06:20 LodzKyiv

17 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

12:30 – 06:20 LodzKyiv

17 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

13:40 – 09:40 LodzKyiv

20 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 09:40 LodzKyiv

20 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 09:05 LodzKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 09:05 LodzKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 08:20 LodzKyiv

17 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 09:05 LodzKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 08:15 LodzKyiv

17 hod. 45 min.

Denně

14:30 – 09:05 LodzKyiv

18 hod. 35 min.

Denně

14:30 – 08:20 LodzKyiv

17 hod. 50 min.

Denně

14:30 – 08:20 LodzKyiv

17 hod. 50 min.

Denně

14:45 – 14:40 LodzKyiv

23 hod. 55 min.

Denně

15:00 – 07:10 LodzKyiv

16 hod. 10 min.

15:00 – 07:10 LodzKyiv

16 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

15:20 – 11:30 LodzKyiv

20 hod. 10 min.

Denně

15:25 – 12:35 LodzKyiv

21 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 14:25 LodzKyiv

23 hod. 0 min.

Denně

15:25 – 12:25 LodzKyiv

21 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

15:25 – 12:35 LodzKyiv

21 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 12:35 LodzKyiv

21 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:25 – 12:35 LodzKyiv

21 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

15:30 – 09:00 LodzKyiv

17 hod. 30 min.

Denně

16:55 – 11:20 LodzKyiv

18 hod. 25 min.

Út, Pá, Ne

17:00 – 16:30 LodzKyiv

23 hod. 30 min.

17:00 – 08:30 LodzKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 16:00 LodzKyiv

23 hod. 0 min.

17:00 – 08:30 LodzKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 08:30 LodzKyiv

15 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 11:15 LodzKyiv

18 hod. 15 min.

Út

17:30 – 12:00 LodzKyiv

18 hod. 30 min.

Po, Pá

17:30 – 13:05 LodzKyiv

19 hod. 35 min.

Po, Čt, So

17:30 – 12:30 LodzKyiv

19 hod. 0 min.

Po, Pá

18:30 – 12:55 LodzKyiv

18 hod. 25 min.

Denně

18:30 – 13:25 LodzKyiv

18 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 13:25 LodzKyiv

18 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 13:25 LodzKyiv

18 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 13:25 LodzKyiv

18 hod. 55 min.

Denně

18:30 – 12:55 LodzKyiv

18 hod. 25 min.

Denně

18:30 – 12:55 LodzKyiv

18 hod. 25 min.

Denně

18:30 – 12:55 LodzKyiv

18 hod. 25 min.

Denně

19:30 – 13:45 LodzKyiv

18 hod. 15 min.

Po, Pá

19:40 – 16:05 LodzKyiv

20 hod. 25 min.

Ne

19:40 – 16:05 LodzKyiv

20 hod. 25 min.

Ne

20:30 – 14:35 LodzKyiv

18 hod. 5 min.

Denně

20:30 – 14:35 LodzKyiv

18 hod. 5 min.

Denně

22:05 – 00:40 LodzKyiv

26 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lodz do centra Kyiv v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lodz a příjezdu v Kyiv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací