• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Вроцлав - Житомир

Купити квитки на автобус Вроцлав - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Вт, Чт, Нд

07:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

22 год. 0 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

07:30 – 01:40 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Пн, Ср, Пт

08:00 – 04:15 ВроцлавЖитомир

20 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 07:40 ВроцлавЖитомир

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

09:00 – 07:40 ВроцлавЖитомир

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

09:50 – 07:00 ВроцлавЖитомир

21 год. 10 хв.

Вт, Чт, Сб

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:15 – 09:10 ВроцлавЖитомир

21 год. 55 хв.

Кожен день

11:50 – 08:15 ВроцлавЖитомир

20 год. 25 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб, Нд

12:00 – 08:15 ВроцлавЖитомир

20 год. 15 хв.

Кожен день

12:00 – 08:15 ВроцлавЖитомир

20 год. 15 хв.

Кожен день

13:00 – 10:30 ВроцлавЖитомир

21 год. 30 хв.

Кожен день

13:00 – 11:00 ВроцлавЖитомир

22 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 09:20 ВроцлавЖитомир

19 год. 50 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 09:25 ВроцлавЖитомир

19 год. 55 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

13:30 – 09:20 ВроцлавЖитомир

19 год. 50 хв.

Вт, Чт, Сб

14:10 – 08:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 08:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 20 хв.

Кожен день

15:00 – 10:00 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

15:15 – 08:55 ВроцлавЖитомир

17 год. 40 хв.

Вт, Нд

15:20 – 12:00 ВроцлавЖитомир

20 год. 40 хв.

Вт, Сб

15:20 – 12:00 ВроцлавЖитомир

20 год. 40 хв.

Вт, Сб

16:00 – 13:50 ВроцлавЖитомир

21 год. 50 хв.

Нд

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

20:55 – 12:30 ВроцлавЖитомир

15 год. 35 хв.

Сб

20:55 – 12:30 ВроцлавЖитомир

15 год. 35 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Житомир в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Полтава

Відгук про поїздку. Все дуже сподобалось. Харні ввічливі водії. Дякую.

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Харьков

Доехали отлично, хорошие водителя)) только розеток не хватает, а так твердая десятка))

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDВроцлав - Львов

Отличний перевозчик!!!

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя