За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Вроцлав - Житомир

Купити квитки на автобус Вроцлав - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Вроцлав в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:00 – 03:45 ВроцлавЖитомир

20 год. 45 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

07:00 – 09:20 ВроцлавЖитомир

26 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

07:45 – 04:00 ВроцлавЖитомир

20 год. 15 хв.

Пн, Чт, Сб

08:00 – 04:00 ВроцлавЖитомир

20 год. 0 хв.

Чт

08:00 – 04:15 ВроцлавЖитомир

20 год. 15 хв.

Кожен день

09:00 – 07:40 ВроцлавЖитомир

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

09:00 – 07:40 ВроцлавЖитомир

22 год. 40 хв.

Вт, Пт, Нд

11:00 – 06:30 ВроцлавЖитомир

19 год. 30 хв.

Нд

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

11:00 – 05:00 ВроцлавЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

12:10 – 06:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 20 хв.

Ср, Пт, Нд

13:00 – 10:30 ВроцлавЖитомир

21 год. 30 хв.

Кожен день

13:30 – 09:20 ВроцлавЖитомир

19 год. 50 хв.

Пн, Чт, Сб

14:10 – 08:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 20 хв.

Кожен день

14:45 – 10:45 ВроцлавЖитомир

20 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:15 – 08:55 ВроцлавЖитомир

17 год. 40 хв.

Вт

15:15 – 08:55 ВроцлавЖитомир

17 год. 40 хв.

Сб, Нд

15:30 – 13:20 ВроцлавЖитомир

21 год. 50 хв.

Кожен день

15:30 – 13:20 ВроцлавЖитомир

21 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 13:50 ВроцлавЖитомир

21 год. 50 хв.

Нд

16:00 – 13:50 ВроцлавЖитомир

21 год. 50 хв.

Чт, Нд

17:00 – 12:50 ВроцлавЖитомир

19 год. 50 хв.

Пт

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:35 – 12:35 ВроцлавЖитомир

19 год. 0 хв.

Кожен день

17:55 – 14:35 ВроцлавЖитомир

20 год. 40 хв.

Вт, Сб, Нд

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

19:20 – 13:30 ВроцлавЖитомир

18 год. 10 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Вроцлав швидко доїхати до центру Житомир в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Вроцлав і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

FOP POTYNGE GEORGII/AGATВроцлав - Запорожье

Все отлично всем спасибо.

KOBRA/AgatХарьков - Лодзь

Очень дешево

KOBRA/AgatЛодзь - Харьков

Все отлично. По комфортабельности 4. Цена адекватнопредельная.

Menyok N.I. FOP/AgatКельце - Львов

Превосходно

KOBRA/AgatРовно - Варшава

Позитивним було те, що майже вчасно приїхали у Варшаву - спізнились лише на 20 хв.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information