• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Wroclaw - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Wroclaw – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

22 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

08:00 – 04:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 15 min.

Wt, Nd

09:45 – 05:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 50 min.

Codziennie

10:30 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:30 – 07:10 WroclawZhytomyr

19 godz. 40 min.

Codziennie

12:00 – 07:15 WroclawZhytomyr

19 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 15 min.

Codziennie

13:00 – 07:10 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

13:00 – 10:30 WroclawZhytomyr

21 godz. 30 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

13:30 – 09:20 WroclawZhytomyr

19 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

14:10 – 08:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

17:00 – 10:20 WroclawZhytomyr

17 godz. 20 min.

Pn, Sb

17:20 – 08:55 WroclawZhytomyr

15 godz. 35 min.

Wt, Sb

17:30 – 10:30 WroclawZhytomyr

17 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:50 WroclawZhytomyr

19 godz. 15 min.

Codziennie

18:20 – 16:40 WroclawZhytomyr

22 godz. 20 min.

Pn, Pt

18:20 – 14:05 WroclawZhytomyr

19 godz. 45 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

20:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

17 godz. 10 min.

Codziennie

21:21 – 15:41 WroclawZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Boreychuk M.I.Krakow - Kiev

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO NAJLEPSZY BUS JAKIM DOTYCHCZAS JECHAŁAM DO DOMU

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation