• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Wroclaw - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Wroclaw – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Wroclaw do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

07:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

22 godz. 0 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 godz. 20 min.

Wt, Cz, Nd

07:30 – 01:40 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

08:00 – 04:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 15 min.

Codziennie

09:00 – 07:40 WroclawZhytomyr

22 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

09:00 – 07:40 WroclawZhytomyr

22 godz. 40 min.

Wt, Pt, Nd

09:50 – 07:00 WroclawZhytomyr

21 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 godz. 0 min.

Codziennie

11:15 – 09:10 WroclawZhytomyr

21 godz. 55 min.

Codziennie

11:50 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 25 min.

Pn, Wt, Cz, Sb, Nd

12:00 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 15 min.

Codziennie

12:00 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 godz. 15 min.

Codziennie

13:00 – 11:00 WroclawZhytomyr

22 godz. 0 min.

Codziennie

13:30 – 09:20 WroclawZhytomyr

19 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

13:30 – 09:20 WroclawZhytomyr

19 godz. 50 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

13:30 – 09:25 WroclawZhytomyr

19 godz. 55 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

14:10 – 08:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

14:10 – 08:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 10:00 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

15:15 – 08:55 WroclawZhytomyr

17 godz. 40 min.

Wt, Nd

15:20 – 12:00 WroclawZhytomyr

20 godz. 40 min.

Wt, Sb

15:20 – 12:00 WroclawZhytomyr

20 godz. 40 min.

Wt, Sb

16:00 – 13:50 WroclawZhytomyr

21 godz. 50 min.

Nd

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 godz. 0 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 godz. 10 min.

Codziennie

20:55 – 12:30 WroclawZhytomyr

15 godz. 35 min.

Sb

20:55 – 12:30 WroclawZhytomyr

15 godz. 35 min.

Sb

Trasa na mapie

Jak z Wroclaw szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Wroclaw oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation