• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Wroclaw - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Wroclaw – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Wroclaw do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

07:00 – 09:20 WroclawZhytomyr

26 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

07:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

22 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, Ne

07:30 – 01:40 WroclawZhytomyr

18 hod. 10 min.

Po, St, Pá

08:00 – 04:15 WroclawZhytomyr

20 hod. 15 min.

Denně

09:00 – 07:40 WroclawZhytomyr

22 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

09:00 – 07:40 WroclawZhytomyr

22 hod. 40 min.

Út, Pá, Ne

09:50 – 07:00 WroclawZhytomyr

21 hod. 10 min.

Út, Čt, So

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

11:00 – 05:00 WroclawZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

11:15 – 09:10 WroclawZhytomyr

21 hod. 55 min.

Denně

11:50 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 hod. 25 min.

Po, Út, Čt, So, Ne

12:00 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 hod. 15 min.

Denně

12:00 – 08:15 WroclawZhytomyr

20 hod. 15 min.

Denně

13:00 – 11:00 WroclawZhytomyr

22 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 09:25 WroclawZhytomyr

19 hod. 55 min.

Po, Út, Čt, So

13:30 – 09:20 WroclawZhytomyr

19 hod. 50 min.

Út, Čt, So

13:30 – 09:20 WroclawZhytomyr

19 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, So

14:10 – 08:30 WroclawZhytomyr

18 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 10:00 WroclawZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

15:15 – 08:55 WroclawZhytomyr

17 hod. 40 min.

Út, Ne

15:20 – 12:00 WroclawZhytomyr

20 hod. 40 min.

Út, So

15:20 – 12:00 WroclawZhytomyr

20 hod. 40 min.

Út, So

16:00 – 13:50 WroclawZhytomyr

21 hod. 50 min.

Ne

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

17:35 – 12:35 WroclawZhytomyr

19 hod. 0 min.

Denně

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 hod. 10 min.

Denně

19:20 – 13:30 WroclawZhytomyr

18 hod. 10 min.

Denně

20:55 – 12:30 WroclawZhytomyr

15 hod. 35 min.

So

20:55 – 12:30 WroclawZhytomyr

15 hod. 35 min.

So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Wroclaw do centra Zhytomyr v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Wroclaw a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací