• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Katowice - Zhytomyr

Kup bilet na autobus Katowice – Zhytomyr: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Zhytomyr. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Katowice do Zhytomyr i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Zhytomyr najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:50 – 05:00 KatowiceZhytomyr

18 godz. 10 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

12:40 – 05:30 KatowiceZhytomyr

16 godz. 50 min.

Codziennie

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 godz. 0 min.

Codziennie

14:10 – 07:10 KatowiceZhytomyr

17 godz. 0 min.

Codziennie

14:40 – 06:00 KatowiceZhytomyr

15 godz. 20 min.

Nd

15:30 – 08:15 KatowiceZhytomyr

16 godz. 45 min.

Codziennie

15:30 – 07:15 KatowiceZhytomyr

15 godz. 45 min.

Codziennie

15:55 – 07:10 KatowiceZhytomyr

15 godz. 15 min.

Codziennie

16:30 – 10:30 KatowiceZhytomyr

18 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:25 KatowiceZhytomyr

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:25 KatowiceZhytomyr

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 godz. 40 min.

Pn, Wt, Cz, Sb

17:30 – 08:30 KatowiceZhytomyr

15 godz. 0 min.

Codziennie

18:00 – 09:40 KatowiceZhytomyr

15 godz. 40 min.

Pn, Cz, Pt, Sb, Nd

19:55 – 08:55 KatowiceZhytomyr

13 godz. 0 min.

Sb

20:15 – 10:20 KatowiceZhytomyr

14 godz. 5 min.

Pn, Sb

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 godz. 5 min.

Codziennie

20:50 – 10:30 KatowiceZhytomyr

13 godz. 40 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

20:55 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 godz. 40 min.

Codziennie

21:50 – 14:05 KatowiceZhytomyr

16 godz. 15 min.

Codziennie

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 godz. 30 min.

Codziennie

22:40 – 15:20 KatowiceZhytomyr

16 godz. 40 min.

Pn, Pt

22:40 – 16:40 KatowiceZhytomyr

18 godz. 0 min.

Pn, Pt

22:40 – 12:00 KatowiceZhytomyr

13 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Katowice szybko dojechać do centrum Zhytomyr w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Katowice oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Zhytomyr. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Lvivske ATP 14630Zhytomyr - Krakow

Brak Wi-Fi, ale kierowcy przyjaźni i pomocni.

Lvivske ATP 14630Львов - Томашув-Любельский

Wszystko w porządku

Lvivske ATP 14630Tomaszow Lubelski - Lviv

Bez żadnych problemów.

Lvivske ATP 14630Lviv - Lublin

Wszystko sprawnie. Wystarczająco miejsca między siedzeniami. Przejazd bardzo tani. Polecam

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation