Podle času
Podle ceny

Autobusy Katowice - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:30 – 23:00 KatowiceZhytomyr

20 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 23:00 KatowiceZhytomyr

20 hod. 30 min.

St, Pá, So

08:05 – 04:00 KatowiceZhytomyr

19 hod. 55 min.

St, Čt

08:05 – 04:00 KatowiceZhytomyr

19 hod. 55 min.

Denně

10:50 – 04:00 KatowiceZhytomyr

17 hod. 10 min.

Po, Čt, So

10:50 – 03:45 KatowiceZhytomyr

16 hod. 55 min.

Út, Čt, Pá, Ne

11:45 – 06:35 KatowiceZhytomyr

18 hod. 50 min.

St, Ne

12:40 – 05:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Denně

12:55 – 09:20 KatowiceZhytomyr

20 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

12:55 – 09:20 KatowiceZhytomyr

20 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 06:30 KatowiceZhytomyr

16 hod. 0 min.

Ne

15:10 – 06:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

15:30 – 10:05 KatowiceZhytomyr

18 hod. 35 min.

Denně

15:30 – 10:05 KatowiceZhytomyr

18 hod. 35 min.

Denně

16:30 – 10:30 KatowiceZhytomyr

18 hod. 0 min.

Denně

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

So

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Po, Čt

17:30 – 08:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

17:55 – 08:55 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Út

18:00 – 10:45 KatowiceZhytomyr

16 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So

18:55 – 10:15 KatowiceZhytomyr

15 hod. 20 min.

Denně

18:55 – 10:15 KatowiceZhytomyr

15 hod. 20 min.

Denně

18:55 – 12:20 KatowiceZhytomyr

17 hod. 25 min.

Denně

19:30 – 15:00 KatowiceZhytomyr

19 hod. 30 min.

St

20:00 – 12:50 KatowiceZhytomyr

16 hod. 50 min.

20:50 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 hod. 45 min.

Denně

20:50 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 hod. 45 min.

Denně

21:20 – 14:35 KatowiceZhytomyr

17 hod. 15 min.

Út, So

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Zhytomyr v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací