• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Katowice - Zhytomyr

Koupit jízdenky na autobus Katowice – Zhytomyr: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Zhytomyr. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Katowice do Zhytomyr a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Zhytomyr levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:50 – 05:00 KatowiceZhytomyr

18 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

12:40 – 05:30 KatowiceZhytomyr

16 hod. 50 min.

Denně

14:00 – 05:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

14:10 – 07:10 KatowiceZhytomyr

17 hod. 0 min.

Denně

14:40 – 06:00 KatowiceZhytomyr

15 hod. 20 min.

Ne

15:30 – 08:15 KatowiceZhytomyr

16 hod. 45 min.

Denně

15:30 – 07:15 KatowiceZhytomyr

15 hod. 45 min.

Denně

15:55 – 07:10 KatowiceZhytomyr

15 hod. 15 min.

Denně

16:30 – 10:30 KatowiceZhytomyr

18 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:40 – 09:25 KatowiceZhytomyr

16 hod. 45 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

16:40 – 09:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Po, Út, Čt, So

17:30 – 08:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 0 min.

Denně

18:00 – 09:40 KatowiceZhytomyr

15 hod. 40 min.

Po, Čt, Pá, So, Ne

19:55 – 08:55 KatowiceZhytomyr

13 hod. 0 min.

So

20:15 – 10:20 KatowiceZhytomyr

14 hod. 5 min.

Po, So

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 hod. 5 min.

Denně

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 hod. 5 min.

Denně

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 hod. 5 min.

Denně

20:30 – 12:35 KatowiceZhytomyr

16 hod. 5 min.

Denně

20:50 – 10:30 KatowiceZhytomyr

13 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

20:55 – 12:35 KatowiceZhytomyr

15 hod. 40 min.

Denně

21:50 – 14:05 KatowiceZhytomyr

16 hod. 15 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 13:30 KatowiceZhytomyr

15 hod. 30 min.

Denně

22:40 – 16:40 KatowiceZhytomyr

18 hod. 0 min.

Po, Pá

22:40 – 12:00 KatowiceZhytomyr

13 hod. 20 min.

Denně

22:40 – 15:20 KatowiceZhytomyr

16 hod. 40 min.

Po, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Katowice do centra Zhytomyr v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Katowice a příjezdu v Zhytomyr. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací