• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Катовіце - Житомир

Купити квитки на автобус Катовіце - Житомир: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Житомир. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Катовіце в Житомир і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Житомир дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:30 – 19:40 КатовіцеЖитомир

17 год. 10 хв.

Пт, Сб

02:30 – 23:00 КатовіцеЖитомир

20 год. 30 хв.

Кожен день

03:10 – 23:00 КатовіцеЖитомир

19 год. 50 хв.

Пн, Пт, Сб

03:10 – 23:00 КатовіцеЖитомир

19 год. 50 хв.

Пн, Пт, Сб

08:05 – 00:20 КатовіцеЖитомир

16 год. 15 хв.

Сб

08:05 – 04:00 КатовіцеЖитомир

19 год. 55 хв.

Кожен день

10:50 – 04:00 КатовіцеЖитомир

17 год. 10 хв.

Ср

10:50 – 05:00 КатовіцеЖитомир

18 год. 10 хв.

Вт, Чт, Пт, Нд

12:40 – 05:20 КатовіцеЖитомир

16 год. 40 хв.

Кожен день

12:55 – 09:20 КатовіцеЖитомир

20 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

12:55 – 09:20 КатовіцеЖитомир

20 год. 25 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:00 – 05:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Кожен день

14:30 – 06:30 КатовіцеЖитомир

16 год. 0 хв.

Нд

15:30 – 10:05 КатовіцеЖитомир

18 год. 35 хв.

Кожен день

15:30 – 10:05 КатовіцеЖитомир

18 год. 35 хв.

Кожен день

16:30 – 10:30 КатовіцеЖитомир

18 год. 0 хв.

Кожен день

16:40 – 09:20 КатовіцеЖитомир

16 год. 40 хв.

Пн, Вт, Чт, Сб

17:30 – 08:30 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Кожен день

17:30 – 10:15 КатовіцеЖитомир

16 год. 45 хв.

Чт, Нд

17:55 – 08:55 КатовіцеЖитомир

15 год. 0 хв.

Вт, Нд

17:55 – 09:40 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

17:55 – 09:40 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

17:55 – 09:40 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

17:55 – 09:40 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 10:45 КатовіцеЖитомир

16 год. 45 хв.

Пн, Вт, Пт

18:05 – 10:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:05 – 13:20 КатовіцеЖитомир

19 год. 15 хв.

Кожен день

18:05 – 10:00 КатовіцеЖитомир

15 год. 55 хв.

Кожен день

18:10 – 10:30 КатовіцеЖитомир

16 год. 20 хв.

Кожен день

18:10 – 10:30 КатовіцеЖитомир

16 год. 20 хв.

Кожен день

18:50 – 13:20 КатовіцеЖитомир

18 год. 30 хв.

Кожен день

18:55 – 12:20 КатовіцеЖитомир

17 год. 25 хв.

Кожен день

20:35 – 14:35 КатовіцеЖитомир

18 год. 0 хв.

Вт, Сб

20:50 – 12:35 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 12:35 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 12:35 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

20:50 – 12:35 КатовіцеЖитомир

15 год. 45 хв.

Кожен день

22:00 – 13:30 КатовіцеЖитомир

15 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 13:30 КатовіцеЖитомир

15 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 13:30 КатовіцеЖитомир

15 год. 30 хв.

Кожен день

22:00 – 13:30 КатовіцеЖитомир

15 год. 30 хв.

Кожен день

23:50 – 12:30 КатовіцеЖитомир

12 год. 40 хв.

Сб

23:50 – 12:30 КатовіцеЖитомир

12 год. 40 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Катовіце швидко доїхати до центру Житомир в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Катовіце і куди прибувають до Житомир. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Водії були досить чемні. Відчувався досвід і швидке пересування за маршрутом. Але автобус Неоплан-116 не був обладнаний можливістю зарядити мобільні пристрої та не працював туалет. Зате бездоганно працював WiFi. Митницю "Мостиська" з Польщі в Україну в ніч 13-14 січня 2019 пройшли за 50 хв. В…

Калуженов/Борейчук/Тернвояж/EWHDПознань - Харьков

Доехали отлично, хорошие водителя)) только розеток не хватает, а так твердая десятка))

Отличний перевозчик!!!

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

ФОП Данилевич/EWHDЧенстохова - Киев

Все добре , поїздкою задоволена .

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Поездка Краков - Киев прошла отлично!

ФОП Данилевич/EWHDКраков - Киев

Їхав з Кракова до Києва. Автобус хоть і старенький, но конфортний! Поїздкої задоволений, рекомендую всім!

ФОП Данилевич/EWHDЛьвов - Лодзь

Дякую Вам за чудовий сервіс, за невідкладне реагування, допомогу, швидке відписування, за своєчасність прибуття автобуса (їхали з Вами 10.05.2018 Київ-Познань зі Львова о 21.00) !!!! Приємно працювати з надавачами послуг, котрі дбають про клієнта!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя