Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Ne

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:05 – 14:40 LvivKatowice

8 hod. 35 min.

Denně

06:40 – 14:40 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

07:00 – 13:55 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

07:30 – 16:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út

08:00 – 17:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

So

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 22:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

St

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

So

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

St, So

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, Pá, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, Pá

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Po

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 02:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

St

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Ne

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

21:55 – 08:25 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:05 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 08:25 LvivKatowice

9 hod. 55 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:35 – 09:25 LvivKatowice

9 hod. 50 min.

Denně

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

23:55 – 09:25 LvivKatowice

9 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Рома-бус/ЕВХДХарьков - Катовице

Ехала маршрут Харьков-Катовице, из Харькова до Киева доехали на комфортабельном бусе, в Киеве пересели на большой автобус, были предложены чай, кофе, водичка. Водители все умнички, дорога была и с мокрым снегом, и при сильном тумане...

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

ФОП ПолянскийВроцлав - Львов

Єдиний мінус - тісні місця для сидіння пасажирів. Все решта було добре

Yatsiv FOPKalush - Praha

Доїхали швидко і в час. Одне що не було wifi

МодультрансКраков - Калуш

Хорошая организация, прибытие вовремя, тепло и комфортно в автобусе.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací