Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:20 – 13:55 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

So

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

St, Ne

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Po

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

St, Čt, Pá

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

18:00 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

St

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 06:40 LvivKatowice

11 hod. 40 min.

Ne

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, So, Ne

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ФОП ПолянскийКатовице - Львов

Ехали с Катовице во Львов. Автобус опоздал в Катовице на полчаса, а с учётом того, что лил дождь и какого-то укрытия по типу обычного автовокзала в Катовице нет, это вызвало некий дискомфорт. Но до границы доехали достаточно быстро и если бы не мужчина с перегаром…

Яцив ФОПКатовице - Львов

Автобус прибыл на минут 15-20 раньше, это порадовало. Места в салоне -заходи занимай свободное, неочень удобно если ты с детьми и рядом мест может неоказатся, мне повезло. Спинки не откидывались, кондиционеры невыключались! дули в голову неспрячишся никуда. довольно таки чисто, на границе в туалет не…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Нормально, автобус небольшой, туалет закрыт, розетка одна ), вроде обещали вай-фай на польской стороне, не проверял, водители дружелюбные.

Мега ТрансВроцлав - Львов

Все было хорошо, доехали вовремя, даже немного с опережением в графике. Водители вежливые, внимательные к пассажирам и к дорожному движению. От поездки осталось хорошее впечатление. Хочется сказать еще раз: "Спасибо!"

Збаразьке АТП-16140Владимир-Волынский - Хелм

Одна з кращих моїх поїздок. Комфортний, великий автобус. В салоні чистота. Водії - професіонали своєї справи.Гарне співвідношення ціни й якості. Рекомендую цей рейс та перевізника і сам буду ним користуватись.

Збаразьке АТП-16140Львов - Пшемысль

Дуже гарна поїздка, дуже класний перевізник. Автобус шикарний, водії просто супер, сервіс на вищому рівні. Wi-Fi працював, давали теплий чай, на кордоні переглядали відео, то ж затримка пройшла незамітно. Все супер!!! Рекомендую!!!

ModultransLviv - Rzeszow

A few hours delay and no one knows why? Driver that misses road? Too little place for both bagagge and passengers? Come on!

VOVA AD s.r.o/Kurylovich YЛьвов - Прага

Поездка прошла очень хорошо. К водителям претензий никаких - все было очень культурно, вежливо и аккуратно. Доехали легко, на таможне долго не стояли.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací