Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 08:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

01:35 – 08:20 LvivKatowice

6 hod. 45 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, So

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:20 – 13:55 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Denně

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

So

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 21:00 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Čt

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:25 – 23:20 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Po

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

St, Čt

17:00 – 01:05 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

St, Čt, Ne

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 01:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

St, Čt, Ne

18:00 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

St

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:35 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So, Ne

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Ne

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

19:00 – 06:40 LvivKatowice

11 hod. 40 min.

Ne

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, So, Ne

20:35 – 02:55 LvivKatowice

6 hod. 20 min.

Ne

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, So, Ne

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, So, Ne

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 08:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Čt, So

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:25 – 06:30 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

Имела честь ехать в рейсе Гданьск-Киев в августе 2017 года. Поездку можно оценить на 4 балла из 5. К водителям никаких замечаний нет, хорошие люди. К девушкам не приставали. Очень важно, что работал кондиционер! Огромная радость настигла нас нежданно, так как прибыли на место назначения…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Киев

Очень комфортно, водители профессионалы, пользуемся этим перевозчиком постоянно, рекомендуем!!!

Принципал/агент TDV Kovelske ATP/Z-TIMENovohrad-Volynskyi - Kovel

Було швидко, зручно, і чисто. Писля 3 години кондиціонер зламався і було жарко але не найгірше. Рекомендую.

Яцив ФОПКраков - Львов

Водію абсолютно байдуже на пасажирів - отримати відповідь на питання неможливо. Відправились з Кракова майже на 10 хв раніше зазначеного в квитку часу, пізніше чув суперечку водія по телефону щодо того, що залишились пасажири з квитками. Я радий, що сам хоч встиг. Кондиціонерів чи вентиляції…

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

ДУЖЕ РАДЖУ ПЕРЕДЗВОНЮВАТИ навіть за 5 годин до відправлення!!!!! Так склалося, що і туди і назад по мене поверталися, або чекали на виїзді з міста. Через це поїздка виявилася екстремальною. Це по-вині перевізника( Хто їде через ТЕРНОПІЛЬ майте на увазі, що він на автовокзал не…

Мега ТрансВроцлав - Тернополь

Все було добре, сподобалися водії: позитивні і ввічливі.

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oКраков - Калуш

Водители приятные, но увы на этом все... Автобус опоздал больше, чем на пол часа, в автобусе почти все было поломано, ехать было крайне не удобно. Ехали маршрутом Краков- Ивано-Франковск и во Львове нам сказали пересаживаться в другой автобус... плюс очередной час. В Стрыю автобус вообще…

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

Прекрасный перевозчик, отличный экипаж, минус только то, что простояли на таможне около 7 часов и прибыли в пункт заначения с таким же опозданием.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací