Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:05 – 14:40 LvivKatowice

8 hod. 35 min.

Denně

06:40 – 14:40 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

07:00 – 13:55 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

07:30 – 16:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út

08:00 – 16:35 LvivKatowice

8 hod. 35 min.

Út, Čt, So

08:00 – 17:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

12:00 – 22:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Út

12:30 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 30 min.

Út

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 22:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

So

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

So

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, Pá

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, Pá, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Út

16:30 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Po

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 02:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

St

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Ne

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:35 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

21:55 – 08:25 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

22:05 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 08:25 LvivKatowice

9 hod. 55 min.

Denně

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:35 – 09:25 LvivKatowice

9 hod. 50 min.

Denně

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

23:40 – 06:50 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

23:40 – 06:50 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Út, Čt, So

23:40 – 06:50 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

23:55 – 09:25 LvivKatowice

9 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

МодультрансКалуш - Вроцлав

Устраивает все.

Пользовались услугой этой компании третий раз, ехали с ребьенком. Поездка с Кременчуга до Щецина и обратно с Щецина до Лубнов прошли нормально, автобусы удобные, чистые, водителя отличные ребята, границу на Польщу прошли за три часа, обратно за один час. Не смотря на задержку рейса приехали…

ФОП ЛевицькаКраков - Киев

Маршрут Краков-Киев 20.01.2018 г.. Спасибо! Очень удобный автобус, несмотря на длительность, поездка была комфортной! В целом в автобусе было тепло, когда стояли с выключенным двигателем, укрывались куртками, т.к. автобус остывал и становилось свежо! Водителям спасибо, доехали максимально быстро, даже с опережением графика! Есть с чем…

Universe/EWHDKrakow - Lviv

The bus travel was okay. It was everything verz well and I am happy about the travel. The busdriver was a very good man. When I try to understand the Stars below, so I understand that five stars clicking means very good and one very…

EAST WEST EUROLINESKatowice - Chortkiv

Поїздка була ок

МодультрансКраков аэропорт - Львов

Всё отлично

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Доехал нормально. Долго стояли на границе, но водители в этом не виноваты. Большое спасибо диспетчерам "Модультранса" за то, что всегда отвечают на звонки.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací