Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice Odjezd v 00:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 15:10 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

14 hod. 50 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:00 LvivKatowice Odjezd v 00:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 09:00 do: Square Wilhelm Szewczyk, 1

8 hod. 30 min.

Linka

Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice Odjezd v 00:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

7 hod. 0 min.

Linka

Út, Čt, So

01:10 – 08:30 LvivKatowice Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 20 min.

Linka

Denně

01:10 – 08:20 LvivKatowice Odjezd v 01:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 10 min.

Linka

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 hod. 55 min.

Linka

Denně

01:35 – 08:20 LvivKatowice Odjezd v 01:35 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 hod. 45 min.

Linka

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice Odjezd v 02:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 09:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 5 min.

Linka

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice Odjezd v 02:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice Odjezd v 06:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 15:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 20 min.

Linka

Po, St, Pá, So

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 hod. 45 min.

Linka

Po, So

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 hod. 45 min.

Linka

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice Odjezd v 06:55 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 14:40 do: ul. Piotra Skargi 6

7 hod. 45 min.

Linka

Po, Út

08:00 – 16:35 LvivKatowice Odjezd v 08:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 16:35 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 35 min.

Linka

Út, Čt, So

08:00 – 18:30 LvivKatowice Odjezd v 08:00 z: ul.Kuznevyča 2 Příjezd v 18:30 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 4

10 hod. 30 min.

Linka

So

10:10 – 18:20 LvivKatowice Odjezd v 10:10 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 18:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 10 min.

Linka

Denně

10:50 – 18:20 LvivKatowice Odjezd v 10:50 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 18:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

11:30 – 20:40 LvivKatowice Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 20:40 do: ul. Piotra Skargi 6

9 hod. 10 min.

Linka

So

11:30 – 20:40 LvivKatowice Odjezd v 11:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 20:40 do: ul. Piotra Skargi 6

9 hod. 10 min.

Linka

Út

12:00 – 21:10 LvivKatowice Odjezd v 12:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:10 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 10 min.

Linka

Čt, So

12:10 – 22:00 LvivKatowice Odjezd v 12:10 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 22:00 do: ul. Piotra Skargi 6

9 hod. 50 min.

Linka

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 30 min.

Linka

Po, Pá

13:00 – 22:00 LvivKatowice Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 22:00 do: ul. Piotra Skargi 6

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:00 – 22:00 LvivKatowice Odjezd v 13:00 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 22:00 do: ul. Piotra Skargi 6

9 hod. 0 min.

Linka

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice Odjezd v 13:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice Odjezd v 13:40 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 5 min.

Linka

Čt, So

14:00 – 21:00 LvivKatowice Odjezd v 14:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:00 do: Zastavka na znamení

7 hod. 0 min.

Linka

Čt

14:00 – 23:20 LvivKatowice Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:20 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

9 hod. 20 min.

Linka

Út, Pá

14:00 – 21:30 LvivKatowice Odjezd v 14:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 21:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 30 min.

Linka

Út

14:20 – 21:45 LvivKatowice Odjezd v 14:20 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 21:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 25 min.

Linka

Čt, So

14:25 – 23:20 LvivKatowice Odjezd v 14:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 55 min.

Linka

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 23:25 LvivKatowice Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:25 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

8 hod. 55 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice Odjezd v 15:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 23:50 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 20 min.

Linka

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice Odjezd v 16:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 30 min.

Linka

16:25 – 00:35 LvivKatowice Odjezd v 16:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 00:35 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 10 min.

Linka

Pá, So

16:30 – 01:25 LvivKatowice Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 01:25 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

8 hod. 55 min.

Linka

Po

16:30 – 01:25 LvivKatowice Odjezd v 16:30 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.10 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 01:25 do: ul. Piotra Skargi 6

8 hod. 55 min.

Linka

Út

16:30 – 01:40 LvivKatowice Odjezd v 16:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 10 min.

Linka

St, Čt

17:15 – 01:20 LvivKatowice Odjezd v 17:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Čt, So, Ne

18:00 – 01:45 LvivKatowice Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 45 min.

Linka

St

18:00 – 01:45 LvivKatowice Odjezd v 18:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 45 min.

Linka

Čt

18:15 – 01:40 LvivKatowice Odjezd v 18:15 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

7 hod. 25 min.

Linka

Denně

18:20 – 23:30 LvivKatowice Odjezd v 18:20 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 23:30 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

5 hod. 10 min.

Linka

Denně

18:30 – 01:45 LvivKatowice Odjezd v 18:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:45 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 15 min.

Linka

Čt

18:30 – 03:00 LvivKatowice Odjezd v 18:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 03:00 do: ul. Piotra Skargi 6

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

18:35 – 02:55 LvivKatowice Odjezd v 18:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 02:55 do: ul. Piotra Skargi 6

8 hod. 20 min.

Linka

Út, Čt, Ne

18:45 – 02:55 LvivKatowice Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 02:55 do: ul. Piotra Skargi 6

8 hod. 10 min.

Linka

So

18:45 – 01:40 LvivKatowice Odjezd v 18:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 01:40 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

6 hod. 55 min.

Linka

Denně

19:00 – 06:40 LvivKatowice Odjezd v 19:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

11 hod. 40 min.

Linka

Ne

19:30 – 03:45 LvivKatowice Odjezd v 19:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 03:45 do: ul. Piotra Skargi 6

8 hod. 15 min.

Linka

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice Odjezd v 19:40 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 02:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 hod. 50 min.

Linka

St, Čt, Pá, So, Ne

20:00 – 04:10 LvivKatowice Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 04:10 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

8 hod. 10 min.

Linka

20:00 – 05:00 LvivKatowice Odjezd v 20:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

9 hod. 0 min.

Linka

Út, St, Čt, So, Ne

20:50 – 05:40 LvivKatowice Odjezd v 20:50 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 05:40 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 50 min.

Linka

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice Odjezd v 21:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice Odjezd v 21:20 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 04:50 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice Odjezd v 21:20 z: Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 04:50 do: ul. Piotra Skargi 6

7 hod. 30 min.

Linka

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:00 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

8 hod. 30 min.

Linka

St

21:30 – 05:30 LvivKatowice Odjezd v 21:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 0 min.

Linka

Denně

21:35 – 05:25 LvivKatowice Odjezd v 21:35 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:25 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 50 min.

Linka

St, So

21:45 – 07:30 LvivKatowice Odjezd v 21:45 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:30 do: Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8

9 hod. 45 min.

Linka

Po

22:00 – 07:00 LvivKatowice Odjezd v 22:00 z: Vlak. Nádr., zast. měst. autob. c.29 Dworcowe 1, v blízkosti parkoviště Příjezd v 07:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 0 min.

Linka

Po, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice Odjezd v 22:10 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 07:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

22:30 – 05:25 LvivKatowice Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:25 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

6 hod. 55 min.

Linka

St, So

22:30 – 05:30 LvivKatowice Odjezd v 22:30 z: pl. Dvorcova 1, AS №8 Příjezd v 05:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 0 min.

Linka

St, So

22:30 – 06:05 LvivKatowice Odjezd v 22:30 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 06:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 35 min.

Linka

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109, na levé straně bariéry, trolejbus zastávka Příjezd v 06:05 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 5 min.

Linka

Denně

23:00 – 08:00 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 0 min.

Linka

St, Čt, So

23:00 – 06:30 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 30 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:00 – 09:00 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 09:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

10 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:00 – 08:20 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

9 hod. 20 min.

Linka

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice Odjezd v 23:00 z: Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 Příjezd v 09:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

10 hod. 0 min.

Linka

Denně

23:25 – 06:30 LvivKatowice Odjezd v 23:25 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 06:30 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

7 hod. 5 min.

Linka

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:35 – 08:20 LvivKatowice Odjezd v 23:35 z: Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1 Příjezd v 08:20 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 45 min.

Linka

Denně

23:40 – 08:00 LvivKatowice Odjezd v 23:40 z: Aut. Nádr., ul. Strijska 109 Příjezd v 08:00 do: Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1

8 hod. 20 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

EAST WEST EUROLINESLviv - Rzeszow

Przejazd z Lwowa dla nas jako ostateczność. Kierowcy prowadzą dobrze. Ale jeśli chodzi o obsługę to kicha, , zostawili pełny autobus w upale. A w dodatku brak klimy. Nie polecam.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Завжди їжджу тільки тим перевізником і з тими шоферами Все шикарно

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Вроцлав

Один іодій нормальний, а інший трохи чмиристий. Автобус на 3.5 але норм. Їхав і як надиво приїхав з запізненням на 3 хв.

Старый автобус, разваливается по пути, климат контроль практически не работает, польский пограничника сказал: darmowa sauna.

Принципал/агент ТДВ Ковельське АТП/Z-TIMEЖитомир - Варшава

Усе сподобалось. Комфортна і приємна поїздка

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Краков

На вопрос "а где новый белый Мерседес?" водители ответили - "если Вы на него попадали, Вам сильно повезло - их всего два на линии. Остальные такие же старые как этот". Пришлось ехать древним Неопланом. Не могу сказать, что поездка была плохой, несмотря на возраст, Неопланы…

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Люди порозсідалися як завжди по-одному і всім байдуже ,що ви з жінкою або дитиною.... водіям теж байдуже.....

Menyok FOPВаршава - Мукачево

Ужас! Эта поездка была просто ужасной!!! Изначально,сев в Варшаве ничего не предвещало беды,как говориться. Милые водители,удобный автобус. Но только переехав границу Польши с Украиной ( не ту что указывали в билете). Нас высадили в поле в селе не объяснив ничего,не сколько ждать,ни чего ждать,ни причину…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací