Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:20 – 13:55 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

08:00 – 17:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St

09:40 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Denně

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Denně

10:20 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

So

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

St

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Po

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

St

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, So, Ne

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, Pá

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Федак И.М./АгатЛьвов - Катовице

На границі чекали 6.5 год.У мене був початок проекту на 10.00,я поїхала цим автобусом,який мав приїхати о 5.30, а він з границі виїхав о 6. Це був шок, неприємності з польськими партнерами. Розчарована.Leo express був набагато кращим.

ФОП ПолянскийЛьвов - Краков

Поїздка пройшла добре. Автобус відправився зі Львова вчасно. Водії дуже привітні.

МодультрансЛьвов - Вроцлав

Доехал без проблем. Спасибо водителям и перевозчику.

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Гданьск

Поездка отвратительна! Кроме адекватных водителей больше хорошего вспомнить нечего! В пути сломались, попали в ДТП. Приехали в Гданьск вместо 13,00 в 18,45! Спасибо что все живы-здоровы!!! Больше этим перевозчиком не поедем!

Юниверс/EWHDКиев - Жешув

Основная претензия, что из Киева отправились на 1 час позже, в связи з чем, попали в простой на границе. В итоге в Жешув прибыли на 4,5 часа позже графика.

МодультрансОполе - Львов

добре організовані водії: у дорозі були 11 год, був інтернет, ціна найдешевша. Другий раз поїду знову зними

P-TRANS/FOP AmbroziakLviv - Czestochowa

Zniszczone siedzenia, nie działająca toaleta, ukraiński kabaret w tv na cały regulator przez 10 z 14 godzin podróży.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací