Podle času
Podle ceny

Autobusy Lviv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Lviv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lviv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 15:10 LvivKatowice

14 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

00:30 – 09:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

00:40 – 07:40 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, Čt, So

01:10 – 08:30 LvivKatowice

7 hod. 20 min.

Denně

01:35 – 08:30 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

02:00 – 09:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 10:00 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

03:30 – 12:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St, Ne

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

04:15 – 11:10 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

06:00 – 15:20 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

06:55 – 14:40 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Út

07:00 – 13:55 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Denně

07:30 – 16:30 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út

08:00 – 18:30 LvivKatowice

10 hod. 30 min.

So

08:00 – 17:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

St

09:40 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Denně

10:10 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Denně

10:20 – 18:20 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

10:50 – 18:20 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út

11:30 – 20:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

So

12:40 – 21:10 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, So

13:00 – 22:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Denně

13:00 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Po, Pá

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:10 – 21:30 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

13:40 – 21:45 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Čt, So

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

St

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:00 – 22:40 LvivKatowice

8 hod. 40 min.

Út, Pá

14:00 – 21:30 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

So

14:20 – 23:05 LvivKatowice

8 hod. 45 min.

So

14:20 – 21:45 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Čt, So

14:30 – 23:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út, St, Čt, So, Ne

15:30 – 23:50 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Út, So

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt

16:00 – 00:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Čt, Pá, So

16:25 – 00:35 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

Pá, So

16:30 – 01:40 LvivKatowice

9 hod. 10 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Po

16:30 – 01:25 LvivKatowice

8 hod. 55 min.

Út

17:15 – 01:20 LvivKatowice

8 hod. 5 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

17:30 – 02:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Ne

18:15 – 02:30 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

Denně

18:20 – 01:10 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

18:30 – 03:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 01:45 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

St

18:45 – 02:55 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

So

18:45 – 02:30 LvivKatowice

7 hod. 45 min.

Denně

18:50 – 03:05 LvivKatowice

8 hod. 15 min.

19:00 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 40 min.

Denně

19:00 – 02:10 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

19:30 – 02:40 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Denně

19:40 – 02:30 LvivKatowice

6 hod. 50 min.

Denně

20:00 – 04:10 LvivKatowice

8 hod. 10 min.

20:00 – 05:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

20:50 – 05:40 LvivKatowice

8 hod. 50 min.

Denně

21:00 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:20 – 04:50 LvivKatowice

7 hod. 30 min.

Út, So

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:30 – 06:00 LvivKatowice

8 hod. 30 min.

Denně

21:30 – 05:30 LvivKatowice

8 hod. 0 min.

Denně

21:35 – 05:25 LvivKatowice

7 hod. 50 min.

Út, St, So, Ne

21:45 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Po

22:00 – 08:20 LvivKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

22:00 – 07:00 LvivKatowice

9 hod. 0 min.

Po, Pá

22:05 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 25 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 07:30 LvivKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

22:10 – 05:20 LvivKatowice

7 hod. 10 min.

Po, St, Pá

22:30 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 05:30 LvivKatowice

7 hod. 0 min.

Út, St, So, Ne

22:30 – 05:25 LvivKatowice

6 hod. 55 min.

Út, St, So, Ne

22:35 – 08:20 LvivKatowice

9 hod. 45 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:00 – 06:05 LvivKatowice

7 hod. 5 min.

Denně

23:00 – 09:00 LvivKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

23:20 – 09:25 LvivKatowice

10 hod. 5 min.

St, Pá, Ne

23:40 – 08:00 LvivKatowice

8 hod. 20 min.

Denně

23:55 – 09:25 LvivKatowice

9 hod. 30 min.

St, Pá, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lviv do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lviv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Yatsiv FOPWroclaw - Kalush

Great service.

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

МодультрансЛьвов - Краков

ехал с Львова до Кракова всё было хорошо водители хорошие доехали быстро плюс была скидка на билет по льготе

ModultransЛьвов - Гдыня

Всё отлично, спасибо.

P-TRANS/ФОП АмброзякЛьвов - Жешув

Відсутність зарядки і поломані крісла які щоправда цього разу , враховуючи незаповнений автобус не вплинули на поїздку. Відношення водіїв на 5+

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

ФОП Семкович И.М.Львов - Катовице

Спасибо за отличное обслуживание, комфортную поездку. в дальнейшем буду выбирать именно этот экипаж. Рекомендую.

Vital euro transЛьвов - Краков

Приїхали із невеликим запізненням, зручності в автобусі відсутні, але водії дуже привітні й ввічливі.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací