• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:30 – 20:25 KyivKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, Ne

06:30 – 20:25 KyivKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, Ne

07:30 – 03:10 KyivKatowice

19 hod. 40 min.

Út, Čt, Ne

08:00 – 23:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Po, Pá, So

08:00 – 23:30 KyivKatowice

15 hod. 30 min.

Út

08:00 – 01:10 KyivKatowice

17 hod. 10 min.

Ne

08:30 – 01:30 KyivKatowice

17 hod. 0 min.

Út, Pá

10:20 – 03:05 KyivKatowice

16 hod. 45 min.

Pá, Ne

10:30 – 05:00 KyivKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 05:00 KyivKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

10:50 – 04:20 KyivKatowice

17 hod. 30 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

11:50 – 09:25 KyivKatowice

21 hod. 35 min.

Denně

11:50 – 09:40 KyivKatowice

21 hod. 50 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

12:30 – 07:25 KyivKatowice

18 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 09:00 KyivKatowice

20 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 07:25 KyivKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 07:30 KyivKatowice

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 07:25 KyivKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 07:25 KyivKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:40 – 07:30 KyivKatowice

17 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 07:10 KyivKatowice

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 09:00 KyivKatowice

19 hod. 0 min.

Denně

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 hod. 40 min.

Po, St, Pá

14:30 – 07:30 KyivKatowice

17 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 09:00 KyivKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

16:30 – 09:05 KyivKatowice

16 hod. 35 min.

Denně

17:30 – 09:05 KyivKatowice

15 hod. 35 min.

Denně

18:55 – 15:10 KyivKatowice

20 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 14:55 KyivKatowice

20 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

18:55 – 15:10 KyivKatowice

20 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

18:55 – 14:55 KyivKatowice

20 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 15:20 KyivKatowice

19 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

20:30 – 09:35 KyivKatowice

13 hod. 5 min.

Čt

20:30 – 09:35 KyivKatowice

13 hod. 5 min.

Čt

23:20 – 16:30 KyivKatowice

17 hod. 10 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Katowice v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací