Podle času
Podle ceny

Autobusy Kiev - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Kiev – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kiev do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 22:40 KievKatowice

16 hod. 40 min.

Út, Pá

09:30 – 02:00 KievKatowice

16 hod. 30 min.

Ne

09:30 – 07:00 KievKatowice

21 hod. 30 min.

10:00 – 02:00 KievKatowice

16 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 02:00 KievKatowice

15 hod. 30 min.

Ne

11:30 – 06:25 KievKatowice

18 hod. 55 min.

Denně

11:30 – 06:00 KievKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 06:25 KievKatowice

18 hod. 55 min.

Denně

11:30 – 06:00 KievKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

11:30 – 06:00 KievKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

11:50 – 09:25 KievKatowice

21 hod. 35 min.

Denně

12:30 – 07:25 KievKatowice

18 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 09:00 KievKatowice

20 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 07:30 KievKatowice

18 hod. 0 min.

Denně

13:30 – 07:25 KievKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:40 – 07:10 KievKatowice

17 hod. 30 min.

Út, Čt

13:40 – 07:10 KievKatowice

17 hod. 30 min.

So

14:00 – 09:00 KievKatowice

19 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 05:20 KievKatowice

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá

14:30 – 07:10 KievKatowice

16 hod. 40 min.

So

14:30 – 07:10 KievKatowice

16 hod. 40 min.

Út, Čt

14:30 – 09:00 KievKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 13:30 KievKatowice

22 hod. 30 min.

St, Ne

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 06:50 KievKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

16:00 – 09:00 KievKatowice

17 hod. 0 min.

St, Čt, So, Ne

16:45 – 09:05 KievKatowice

16 hod. 20 min.

Denně

17:30 – 09:05 KievKatowice

15 hod. 35 min.

Denně

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

18:55 – 15:10 KievKatowice

20 hod. 15 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:00 – 11:10 KievKatowice

15 hod. 10 min.

Denně

20:15 – 15:20 KievKatowice

19 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

22:00 – 17:00 KievKatowice

19 hod. 0 min.

St

23:15 – 16:40 KievKatowice

17 hod. 25 min.

Út, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kiev do centra Katowice v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kiev a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací