• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Kyiv - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Kyiv – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kyiv do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
06:00 – 22:35 KyivKatowice

16 hod. 35 min.

Út, Pá

06:30 – 20:25 KyivKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, So

09:00 – 04:45 KyivKatowice

19 hod. 45 min.

Čt, Ne

09:45 – 04:45 KyivKatowice

19 hod. 0 min.

Čt, Ne

09:45 – 04:45 KyivKatowice

19 hod. 0 min.

Čt, Ne

10:00 – 02:30 KyivKatowice

16 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 01:20 KyivKatowice

15 hod. 20 min.

Denně

10:20 – 02:20 KyivKatowice

16 hod. 0 min.

Čt

10:30 – 02:10 KyivKatowice

15 hod. 40 min.

Út

10:40 – 03:25 KyivKatowice

16 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

11:30 – 05:40 KyivKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

12:30 – 07:25 KyivKatowice

18 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 05:25 KyivKatowice

16 hod. 25 min.

Denně

13:00 – 05:30 KyivKatowice

16 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 07:25 KyivKatowice

17 hod. 55 min.

Denně

13:40 – 07:30 KyivKatowice

17 hod. 50 min.

Út, Čt, So, Ne

13:40 – 07:10 KyivKatowice

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 09:00 KyivKatowice

19 hod. 0 min.

Út, Čt, So

14:00 – 05:30 KyivKatowice

15 hod. 30 min.

Denně

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

14:30 – 07:10 KyivKatowice

16 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 07:30 KyivKatowice

17 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

14:30 – 09:40 KyivKatowice

19 hod. 10 min.

Denně

14:40 – 05:30 KyivKatowice

14 hod. 50 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:00 – 05:30 KyivKatowice

14 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 07:20 KyivKatowice

16 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 06:45 KyivKatowice

15 hod. 45 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 07:25 KyivKatowice

16 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 05:25 KyivKatowice

14 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 06:50 KyivKatowice

15 hod. 50 min.

Denně

15:00 – 07:25 KyivKatowice

16 hod. 25 min.

Denně

17:30 – 09:05 KyivKatowice

15 hod. 35 min.

Denně

19:30 – 11:10 KyivKatowice

15 hod. 40 min.

Denně

20:15 – 15:20 KyivKatowice

19 hod. 5 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kyiv do centra Katowice v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kyiv a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací