За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Катовіце

Купити квитки на автобус Київ - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 22:40 КиївКатовіце

16 год. 40 хв.

Вт, Пт

09:30 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 30 хв.

Нд

09:30 – 07:00 КиївКатовіце

21 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 07:00 КиївКатовіце

21 год. 30 хв.

Пн

10:00 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 02:00 КиївКатовіце

15 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 02:30 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Пн, Пт

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

11:50 – 09:25 КиївКатовіце

21 год. 35 хв.

Кожен день

12:30 – 07:25 КиївКатовіце

18 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:40 – 07:10 КиївКатовіце

17 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

14:00 – 09:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:20 КиївКатовіце

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 09:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 07:10 КиївКатовіце

16 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 09:00 КиївКатовіце

17 год. 0 хв.

Ср, Сб

16:45 – 09:05 КиївКатовіце

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 09:05 КиївКатовіце

15 год. 35 хв.

Кожен день

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:15 – 15:20 КиївКатовіце

19 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 17:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Ср

23:15 – 16:40 КиївКатовіце

17 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

23:30 – 18:30 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Спасибо. Все понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Все отлично, с комфортом)

ФОП ЛевицькаВроцлав - Киев

Поездка прошла успешно! Все хорошо. Приехали раньше времени)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусСвидница - Киев

Все хорошо, рекомендую.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусВроцлав - Житомир

Все било отлично!!

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Житомир

Поездка прошла неплохо вцелом. Кондиционирование плоховато в автобусе.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Все сложилось удачно: автобус чистьій, обслуживание хорошее,легкие фильмьі,достаточно оперативное прохождение границьі.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПВроцлав - Запорожье

Все устраивает

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information