За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Катовіце

Купити квитки на автобус Київ - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:00 – 22:40 КиївКатовіце

16 год. 40 хв.

Вт, Пт

09:30 – 07:00 КиївКатовіце

21 год. 30 хв.

Пт

09:30 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 02:00 КиївКатовіце

15 год. 30 хв.

Нд

11:30 – 06:25 КиївКатовіце

18 год. 55 хв.

Кожен день

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 06:25 КиївКатовіце

18 год. 55 хв.

Кожен день

11:50 – 09:25 КиївКатовіце

21 год. 35 хв.

Кожен день

12:30 – 07:25 КиївКатовіце

18 год. 55 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:25 КиївКатовіце

17 год. 55 хв.

Кожен день

13:40 – 07:10 КиївКатовіце

17 год. 30 хв.

Вт, Чт

13:40 – 07:10 КиївКатовіце

17 год. 30 хв.

Сб

14:00 – 09:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:20 КиївКатовіце

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

14:30 – 07:10 КиївКатовіце

16 год. 40 хв.

Вт, Чт

14:30 – 09:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

14:30 – 07:10 КиївКатовіце

16 год. 40 хв.

Сб

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 13:30 КиївКатовіце

22 год. 30 хв.

Ср, Нд

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

15:00 – 06:50 КиївКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 09:00 КиївКатовіце

17 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:45 – 09:05 КиївКатовіце

16 год. 20 хв.

Кожен день

17:30 – 09:05 КиївКатовіце

15 год. 35 хв.

Кожен день

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:15 – 15:20 КиївКатовіце

19 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 17:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Ср

23:15 – 16:40 КиївКатовіце

17 год. 25 хв.

Вт, Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Київ швидко доїхати до центру Катовіце в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Киев

Соотношение цена-качество устроило

Дякуємо) Задоволені цліком. Персонал ввічливий, все працювало, гарячі напої пропонували. Рекомендуємо)

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКатовице - Киев

Все как всегда супер!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПГдыня - Днепр

Не придержуються часу тривалості зупинок. Заявляють,як правило 10 хв, люди спішать,не успівають по справам але потім автобус стоіть ще 15-20 хвилин.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Свидница

Нет минусов, все хорошо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Свидница

Спасибо большое за все!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя