За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Київ - Катовіце

Купити квитки на автобус Київ - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Київ в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
06:20 – 22:40 КиївКатовіце

16 год. 20 хв.

Вт, Пт

06:40 – 22:40 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Вт, Пт

09:30 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 30 хв.

Нд

10:00 – 07:00 КиївКатовіце

21 год. 0 хв.

Пн, Пт

10:00 – 02:00 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Нд

10:10 – 09:25 КиївКатовіце

23 год. 15 хв.

Ср, Пт, Нд

10:20 – 03:05 КиївКатовіце

16 год. 45 хв.

Пт

10:20 – 03:05 КиївКатовіце

16 год. 45 хв.

Нд

10:30 – 02:00 КиївКатовіце

15 год. 30 хв.

Нд

10:40 – 06:00 КиївКатовіце

19 год. 20 хв.

Кожен день

10:40 – 06:00 КиївКатовіце

19 год. 20 хв.

Кожен день

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

11:30 – 06:00 КиївКатовіце

18 год. 30 хв.

Кожен день

12:50 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 40 хв.

Кожен день

12:50 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 40 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 09:00 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 0 хв.

Кожен день

13:30 – 07:30 КиївКатовіце

18 год. 0 хв.

Кожен день

14:00 – 05:20 КиївКатовіце

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

14:00 – 09:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 09:00 КиївКатовіце

17 год. 0 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

16:45 – 09:05 КиївКатовіце

16 год. 20 хв.

Кожен день

16:59 – 12:30 КиївКатовіце

19 год. 31 хв.

Ср, Нд

17:00 – 12:30 КиївКатовіце

19 год. 30 хв.

Ср, Нд

17:30 – 09:05 КиївКатовіце

15 год. 35 хв.

Кожен день

18:00 – 10:00 КиївКатовіце

16 год. 0 хв.

Кожен день

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

18:55 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 15 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

19:10 – 15:10 КиївКатовіце

20 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:00 – 11:10 КиївКатовіце

15 год. 10 хв.

Кожен день

20:15 – 15:20 КиївКатовіце

19 год. 5 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

22:00 – 17:00 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Ср

22:40 – 16:30 КиївКатовіце

17 год. 50 хв.

Вт

23:30 – 18:30 КиївКатовіце

19 год. 0 хв.

Сб

Як з Київ швидко доїхати до центру Катовіце в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Київ і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Рома-бус/ЕВХДЗелёна-Гура - Киев

Перевозчик OK! Їхав за маршрутом Зелена Гура - Київ 29.09.2017 дружина 20.10.2017. Кава, холодна водичка, хороше обслуговання. Недолік один - заїзд на кордон від 4 до 5 годин (НА САМОМУ КОРДОНІ ВСЕ ШВИДКО, ЯК НА ПОЛЬСЬКІЙ СТОРОНІ ТАК І НА УКРАЇНСЬКІЙ)

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Вроцлав

Все супер. Так держать

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Вроцлав

Не ожидали, что поездка будет настолько удобной. Во-первых, автобус очень комфортабельный. Туалет работал всю поездку, также было чисто и можно было нормально воспользоваться. Во-вторых, водители пунктуальные, все по графику. В третьих, очень милая стюардесса предлагала несколько раз чай. Отопление и кондиционер работали исправно. Прохождение границы…

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Все було добре.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information