Podle času
Podle ceny

Autobusy Ivano-Frankivsk - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Ivano-Frankivsk – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ivano-Frankivsk do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:00 – 23:25 Ivano-FrankivskKatowice

14 hod. 25 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 hod. 40 min.

Denně

10:50 – 21:30 Ivano-FrankivskKatowice

10 hod. 40 min.

Denně

12:25 – 00:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 5 min.

13:00 – 01:20 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

14:00 – 02:10 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 10 min.

Út, Čt, So

14:30 – 02:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 0 min.

Po, St, Pá, Ne

14:30 – 02:30 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:30 – 04:35 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 5 min.

Út, Pá, So

17:05 – 05:40 Ivano-FrankivskKatowice

12 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So, Ne

17:40 – 05:30 Ivano-FrankivskKatowice

11 hod. 50 min.

Denně

18:00 – 05:20 Ivano-FrankivskKatowice

11 hod. 20 min.

St, So, Ne

18:30 – 05:25 Ivano-FrankivskKatowice

10 hod. 55 min.

Denně

19:30 – 06:30 Ivano-FrankivskKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 06:05 Ivano-FrankivskKatowice

9 hod. 45 min.

Denně

21:35 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:35 – 15:10 Ivano-FrankivskKatowice

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ivano-Frankivsk do centra Katowice v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ivano-Frankivsk a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací