Podle času
Podle ceny

Autobusy Ternopil - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
04:25 – 15:30 TernopilKatowice

11 hod. 5 min.

Denně

09:00 – 19:00 TernopilKatowice

10 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 22:00 TernopilKatowice

11 hod. 30 min.

Denně

10:30 – 21:30 TernopilKatowice

11 hod. 0 min.

Po, Út, Pá

11:10 – 21:05 TernopilKatowice

9 hod. 55 min.

Po

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

Denně

12:40 – 23:55 TernopilKatowice

11 hod. 15 min.

So

13:20 – 22:50 TernopilKatowice

9 hod. 30 min.

Denně

13:40 – 03:00 TernopilKatowice

13 hod. 20 min.

Čt

13:45 – 01:20 TernopilKatowice

11 hod. 35 min.

Út

14:00 – 00:35 TernopilKatowice

10 hod. 35 min.

Pá, So

14:30 – 23:55 TernopilKatowice

9 hod. 25 min.

Čt

14:50 – 01:10 TernopilKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 03:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

Denně

15:30 – 01:45 TernopilKatowice

10 hod. 15 min.

St, Čt, Ne

16:00 – 02:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 02:55 TernopilKatowice

10 hod. 55 min.

Čt, Ne

16:00 – 02:10 TernopilKatowice

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

16:15 – 01:30 TernopilKatowice

9 hod. 15 min.

Denně

16:15 – 01:30 TernopilKatowice

9 hod. 15 min.

Denně

16:40 – 05:45 TernopilKatowice

13 hod. 5 min.

Denně

16:40 – 05:45 TernopilKatowice

13 hod. 5 min.

Denně

16:50 – 05:00 TernopilKatowice

12 hod. 10 min.

Denně

17:30 – 02:40 TernopilKatowice

9 hod. 10 min.

Denně

17:50 – 04:00 TernopilKatowice

10 hod. 10 min.

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 07:15 TernopilKatowice

12 hod. 15 min.

Po

19:40 – 09:00 TernopilKatowice

13 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 09:25 TernopilKatowice

11 hod. 55 min.

Denně

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:00 – 09:00 TernopilKatowice

11 hod. 0 min.

St, So

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Katowice v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací