Podle času
Podle ceny

Autobusy Ternopil - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:20 – 12:30 TernopilKatowice

11 hod. 10 min.

01:20 – 12:30 TernopilKatowice

11 hod. 10 min.

St, Ne

10:30 – 22:00 TernopilKatowice

11 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 21:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Po, Pá

11:00 – 21:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Út

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

Denně

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

St

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

Denně

12:00 – 23:05 TernopilKatowice

11 hod. 5 min.

St, So

12:00 – 23:05 TernopilKatowice

11 hod. 5 min.

So

13:55 – 01:40 TernopilKatowice

11 hod. 45 min.

Út, Čt, Pá, Ne

14:00 – 00:35 TernopilKatowice

10 hod. 35 min.

Pá, So

14:00 – 01:25 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

Út

14:50 – 01:10 TernopilKatowice

10 hod. 20 min.

Denně

15:00 – 03:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

Denně

15:30 – 01:45 TernopilKatowice

10 hod. 15 min.

St

16:00 – 02:55 TernopilKatowice

10 hod. 55 min.

So

16:00 – 02:10 TernopilKatowice

10 hod. 10 min.

Po, St, Pá

16:50 – 05:00 TernopilKatowice

12 hod. 10 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

17:50 – 04:10 TernopilKatowice

10 hod. 20 min.

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 hod. 50 min.

Út, So

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 hod. 50 min.

Út, So

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

Po, Pá

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

Po, Pá

19:00 – 07:30 TernopilKatowice

12 hod. 30 min.

Po

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 hod. 0 min.

Po, Pá

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

19:40 – 09:00 TernopilKatowice

13 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 09:25 TernopilKatowice

11 hod. 55 min.

Denně

21:30 – 15:10 TernopilKatowice

17 hod. 40 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 hod. 20 min.

Út, Čt, So

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 hod. 20 min.

St, Pá, Ne

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 hod. 10 min.

Út, Čt, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Katowice v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Noretusi geresniu keliu Ukrainoje o vezejas OK pagarba!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛодзь - Днепродзержинск

Очень бодьшая благодарнось √ 607 рейсу, 12.12.2017 /13 12 17 ПРОСТО СУПЕР ДОЕХАЛИ. ВЫ СУПЕР.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Ехала 8.12. Автобус комфортный, водители вежливые и внимательные. На границе стояли 4.5 часа. Еду не первый раз, заметила, что на выходных всегда большие очереди перед таможней. В будние дни обычно границу проходят за 3-4 часа.

Юниверс/EWHDТернополь - Жешув

З тернополя до жешува з 6 годин доїхали, це найшвидше з усіх перевізників з якими я їздив☺

Юниверс/EWHDЖешув - Тернополь

Швидко і комфортно)))

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

З Тернополя їхали одним автобусом, а у Львові пересідали на інший. Сказали, що другий автобус буде набагато кращий, але був такої самої якості. Все інше повністю влаштовувало, Wi-Fi був постійно. На кордоні була велика черга, стояли 6 годин, але водії - молодці, наганяли час по…

EAST WEST EUROLINESЕленя-Гура - Львов

Все найс. WiFi есть,разетки на 220 есть

EAST WEST EUROLINESТернополь - Прага

Цього разу норм. Вчасно та без лишніх приколів.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací