• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Ternopil - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Ternopil – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Ternopil do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
02:20 – 12:00 TernopilKatowice

9 hod. 40 min.

Denně

02:20 – 12:00 TernopilKatowice

9 hod. 40 min.

Denně

06:15 – 17:40 TernopilKatowice

11 hod. 25 min.

Út, So

10:30 – 21:30 TernopilKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

10:30 – 22:00 TernopilKatowice

11 hod. 30 min.

Denně

10:50 – 22:35 TernopilKatowice

11 hod. 45 min.

Út, Pá

11:15 – 22:35 TernopilKatowice

11 hod. 20 min.

Út, Pá

12:45 – 01:20 TernopilKatowice

12 hod. 35 min.

Út, Čt, So

12:45 – 01:20 TernopilKatowice

12 hod. 35 min.

Út, Čt, So

13:50 – 02:20 TernopilKatowice

12 hod. 30 min.

14:00 – 23:10 TernopilKatowice

9 hod. 10 min.

Po, St

14:00 – 04:20 TernopilKatowice

14 hod. 20 min.

Út, St, Čt, So, Ne

16:00 – 00:50 TernopilKatowice

8 hod. 50 min.

16:00 – 02:40 TernopilKatowice

10 hod. 40 min.

Denně

16:00 – 02:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 02:30 TernopilKatowice

10 hod. 30 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

16:20 – 02:10 TernopilKatowice

9 hod. 50 min.

Út, Pá

17:30 – 04:10 TernopilKatowice

10 hod. 40 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

18:20 – 06:00 TernopilKatowice

11 hod. 40 min.

Út

20:05 – 09:00 TernopilKatowice

12 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá

20:05 – 09:00 TernopilKatowice

12 hod. 55 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 09:05 TernopilKatowice

11 hod. 5 min.

Denně

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 hod. 10 min.

Denně

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 hod. 20 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Ternopil do centra Katowice v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Ternopil a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Efremeniuk A.L.Brno - Ternopil

Vše bylo naprosto v pořádku .

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací