Według czasu
Według ceny

Autobusy Ternopil - Katowice

Kup bilet na autobus Ternopil – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:25 – 15:30 TernopilKatowice

11 godz. 5 min.

Codziennie

09:00 – 19:00 TernopilKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 22:00 TernopilKatowice

11 godz. 30 min.

Codziennie

10:30 – 21:30 TernopilKatowice

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

11:10 – 21:05 TernopilKatowice

9 godz. 55 min.

Pn

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 godz. 25 min.

Codziennie

12:40 – 23:55 TernopilKatowice

11 godz. 15 min.

Sb

13:20 – 22:50 TernopilKatowice

9 godz. 30 min.

Codziennie

13:40 – 03:00 TernopilKatowice

13 godz. 20 min.

Cz

13:45 – 01:20 TernopilKatowice

11 godz. 35 min.

Wt

14:00 – 00:35 TernopilKatowice

10 godz. 35 min.

Pt, Sb

14:30 – 23:55 TernopilKatowice

9 godz. 25 min.

Cz

14:50 – 01:10 TernopilKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 03:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 01:45 TernopilKatowice

10 godz. 15 min.

Śr, Cz, Nd

16:00 – 02:55 TernopilKatowice

10 godz. 55 min.

Cz, Nd

16:00 – 02:10 TernopilKatowice

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

16:00 – 02:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

16:15 – 01:30 TernopilKatowice

9 godz. 15 min.

Codziennie

16:15 – 01:30 TernopilKatowice

9 godz. 15 min.

Codziennie

16:40 – 05:45 TernopilKatowice

13 godz. 5 min.

Codziennie

16:40 – 05:45 TernopilKatowice

13 godz. 5 min.

Codziennie

16:50 – 05:00 TernopilKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 02:40 TernopilKatowice

9 godz. 10 min.

Codziennie

17:50 – 04:00 TernopilKatowice

10 godz. 10 min.

Pt

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Pt

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:15 TernopilKatowice

12 godz. 15 min.

Pn

19:40 – 09:00 TernopilKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 09:25 TernopilKatowice

11 godz. 55 min.

Codziennie

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:00 – 09:00 TernopilKatowice

11 godz. 0 min.

Śr, Sb

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation