Według czasu
Według ceny

Autobusy Ternopil - Katowice

Kup bilet na autobus Ternopil – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:20 – 12:30 TernopilKatowice

11 godz. 10 min.

Śr, Nd

09:45 – 22:00 TernopilKatowice

12 godz. 15 min.

Codziennie

11:00 – 21:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Wt

11:00 – 21:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Pn, Pt

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 godz. 25 min.

Śr

12:00 – 23:05 TernopilKatowice

11 godz. 5 min.

Sb

12:00 – 23:05 TernopilKatowice

11 godz. 5 min.

Sb

13:55 – 01:40 TernopilKatowice

11 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

14:00 – 01:25 TernopilKatowice

11 godz. 25 min.

Wt

14:00 – 00:35 TernopilKatowice

10 godz. 35 min.

Pt, Sb

14:50 – 01:10 TernopilKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 03:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 01:45 TernopilKatowice

10 godz. 15 min.

Śr

16:00 – 02:10 TernopilKatowice

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

16:00 – 02:55 TernopilKatowice

10 godz. 55 min.

Sb

16:50 – 05:00 TernopilKatowice

12 godz. 10 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

17:50 – 04:10 TernopilKatowice

10 godz. 20 min.

Pt

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

19:00 – 07:30 TernopilKatowice

12 godz. 30 min.

Pn

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Pn, Pt

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 godz. 50 min.

Wt, Sb

19:40 – 09:00 TernopilKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 09:25 TernopilKatowice

11 godz. 55 min.

Śr, Pt, Nd

21:30 – 15:10 TernopilKatowice

17 godz. 40 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Katowice w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

EAST WEST EUROLINESTernopil - Praha

Vše bulo dobře.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Прага

Поїздка пройла добре, був Wi-Fi. Приїхали по графіку.

EAST WEST EUROLINESТернополь - Вроцлав

Поїздка була легка. Границю пройшли швидко.До Вроцлава приїхали по графіку.Не було WI FI.

EAST WEST EUROLINESЛьвов - Краков

Границя пройшла дуже швидко. На польській стороні перевіряли лише паспорти, без валіз. Цілий кордон зайняв менше півтори години. Їжджу дуже часто, оскільки тут навчаюся і перший раз приіхала до Кракова на пів год раніше запланованого часу. Єдиний мінус всієї поїздки - це ввічливість одного з…

EAST WEST EUROLINESLiberec - Rzeszow

Autobus přijel o 40 minut později, než bylo vytištěno na jízdenkách, ale další průběh cesty byl již v pořádku. Řidiči byli příjemní, jízda plynulá, vše bylo v pohodě.

Збаразьке АТП-16140Львов - Краков

Чудова поїздка, рекомендую скористуватись послугами перевізника.

Mega Trans/EWHDВроцлав - Тернополь

Комфортно, тепло

Юниверс/EWHDГданьск - Киев

нормальная поездка. особых претензий не имею.

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information