Według czasu
Według ceny

Autobusy Ternopil - Katowice

Kup bilet na autobus Ternopil – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Ternopil do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
04:25 – 15:30 TernopilKatowice

11 godz. 5 min.

Codziennie

09:00 – 19:00 TernopilKatowice

10 godz. 0 min.

Codziennie

10:30 – 21:30 TernopilKatowice

11 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

10:30 – 22:00 TernopilKatowice

11 godz. 30 min.

Codziennie

11:15 – 22:40 TernopilKatowice

11 godz. 25 min.

Codziennie

12:40 – 23:55 TernopilKatowice

11 godz. 15 min.

Sb

13:20 – 22:50 TernopilKatowice

9 godz. 30 min.

Pn

13:40 – 03:00 TernopilKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

13:45 – 01:20 TernopilKatowice

11 godz. 35 min.

Wt

14:00 – 00:35 TernopilKatowice

10 godz. 35 min.

Pt, Sb

14:30 – 23:55 TernopilKatowice

9 godz. 25 min.

Cz

14:50 – 01:10 TernopilKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

15:00 – 03:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Codziennie

15:30 – 01:45 TernopilKatowice

10 godz. 15 min.

Śr, Cz

16:00 – 02:10 TernopilKatowice

10 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

16:00 – 02:55 TernopilKatowice

10 godz. 55 min.

Cz, Nd

16:50 – 05:00 TernopilKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

17:30 – 02:40 TernopilKatowice

9 godz. 10 min.

Codziennie

17:50 – 04:00 TernopilKatowice

10 godz. 10 min.

Pt

18:00 – 09:50 TernopilKatowice

15 godz. 50 min.

Codziennie

19:00 – 07:15 TernopilKatowice

12 godz. 15 min.

Pn

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Pt

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 04:50 TernopilKatowice

9 godz. 50 min.

Wt, Cz, Pt, Sb

19:00 – 05:30 TernopilKatowice

10 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 07:00 TernopilKatowice

12 godz. 0 min.

Pn

19:40 – 09:00 TernopilKatowice

13 godz. 20 min.

Codziennie

21:30 – 09:25 TernopilKatowice

11 godz. 55 min.

Codziennie

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

21:35 – 15:10 TernopilKatowice

17 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

22:30 – 07:40 TernopilKatowice

9 godz. 10 min.

Codziennie

22:30 – 07:50 TernopilKatowice

9 godz. 20 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Ternopil szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Ternopil oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information