Знижки від INFOBUS тут. Кількість місць обмежена.

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Тернопіль - Катовіце

Купити квитки на автобус Тернопіль - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Тернопіль в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
02:20 – 12:00 ТернопільКатовіце

9 год. 40 хв.

Кожен день

02:20 – 12:00 ТернопільКатовіце

9 год. 40 хв.

Кожен день

10:30 – 22:00 ТернопільКатовіце

11 год. 30 хв.

Кожен день

10:30 – 21:30 ТернопільКатовіце

11 год. 0 хв.

Кожен день

10:50 – 22:35 ТернопільКатовіце

11 год. 45 хв.

Вт, Пт

11:15 – 22:35 ТернопільКатовіце

11 год. 20 хв.

Вт, Пт

12:45 – 01:20 ТернопільКатовіце

12 год. 35 хв.

Вт, Чт

12:45 – 01:20 ТернопільКатовіце

12 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

12:50 – 23:10 ТернопільКатовіце

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт

13:50 – 02:20 ТернопільКатовіце

12 год. 30 хв.

Пт, Нд

13:55 – 00:20 ТернопільКатовіце

10 год. 25 хв.

Ср

14:30 – 00:20 ТернопільКатовіце

9 год. 50 хв.

Ср

15:30 – 02:25 ТернопільКатовіце

10 год. 55 хв.

Ср, Нд

15:30 – 04:20 ТернопільКатовіце

12 год. 50 хв.

Вт, Ср, Чт, Сб, Нд

16:00 – 02:30 ТернопільКатовіце

10 год. 30 хв.

Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

16:00 – 02:40 ТернопільКатовіце

10 год. 40 хв.

Кожен день

16:00 – 02:30 ТернопільКатовіце

10 год. 30 хв.

Кожен день

16:00 – 00:50 ТернопільКатовіце

8 год. 50 хв.

Пт

16:20 – 02:10 ТернопільКатовіце

9 год. 50 хв.

Вт, Пт

17:30 – 04:10 ТернопільКатовіце

10 год. 40 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

18:20 – 06:00 ТернопільКатовіце

11 год. 40 хв.

Вт

19:00 – 05:30 ТернопільКатовіце

10 год. 30 хв.

Кожен день

19:50 – 05:30 ТернопільКатовіце

9 год. 40 хв.

Кожен день

20:05 – 09:00 ТернопільКатовіце

12 год. 55 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

21:00 – 04:05 ТернопільКатовіце

7 год. 5 хв.

Кожен день

21:30 – 07:30 ТернопільКатовіце

10 год. 0 хв.

Пн, Ср, Сб

22:30 – 07:40 ТернопільКатовіце

9 год. 10 хв.

Кожен день

22:30 – 07:50 ТернопільКатовіце

9 год. 20 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Тернопіль швидко доїхати до центру Катовіце в 2021 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Тернопіль і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ФОП ОстапчукВроцлав - Тернопіль

Чисто, охайно, хороший персонал. На жаль не працював туалет, але були часті зупинки. Доїхали вчасно, все чудово.

Піщанське АТП 10540/НашбусРовно - Свидница

Привітні і уважні водії. Стрес від довгого стояння на польській таможні, але зрозуміло, що це не залежить від компанії

Єфременюк А.Л. ФОПТернопіль - Краків

Комфортна поїздка, ввічливі водії, вчасне прибуття. Рекомендую!

Піщанське АТП 10540/НашбусКраков - Ровно

Супер обслуга , класні водії ( 30.04-1.05.2021 )

Піщанське АТП 10540/НашбусКаліш - Рівне

Ціна і якість спвідношкння добре!

ФОП ОстапчукТернопіль - Краків

Вже три роки користуюсь послугами цього перевізника. Дуже задоволена перевезенням пасажирів. Лише останній раз водії як на формулі один влаштували перегони на території України з іншим автобусом, різкі повороти їх Не лякали. Страшно було їхати.( Їхали з дитиною) думала що можливо себе накручую через дві…

Роял-КомпаниЕленя-Гура - Львов

Водії супер

Єфременюк А.Л. ФОПТернопіль - Ополе

Одна з найкращих моїх поїздок автобусом з України в Польщу. Чудові ввічливі водії, чистий автобус, перший раз в салоні не грала українська народна музика і не йшли старі російські серіали, за це окреме дякую! Доїхати згідно з розкладом. Рекомендую!

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя