• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 17:40 ZhytomyrKatowice

16 hod. 40 min.

Denně

03:00 – 17:40 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Denně

08:00 – 22:35 ZhytomyrKatowice

14 hod. 35 min.

Út, Pá

10:05 – 23:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 5 min.

Po, St, Pá

10:10 – 00:05 ZhytomyrKatowice

13 hod. 55 min.

Denně

10:30 – 01:30 ZhytomyrKatowice

15 hod. 0 min.

Út

11:50 – 01:20 ZhytomyrKatowice

13 hod. 30 min.

Denně

11:50 – 02:30 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 04:45 ZhytomyrKatowice

16 hod. 45 min.

Čt, Ne

12:00 – 04:45 ZhytomyrKatowice

16 hod. 45 min.

Čt, Ne

12:25 – 02:20 ZhytomyrKatowice

13 hod. 55 min.

Čt

12:30 – 00:50 ZhytomyrKatowice

12 hod. 20 min.

12:30 – 02:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

13:00 – 04:20 ZhytomyrKatowice

15 hod. 20 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:00 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 hod. 40 min.

Denně

14:45 – 05:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Denně

14:50 – 05:30 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

15:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

14 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 07:10 ZhytomyrKatowice

15 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

16:00 – 09:00 ZhytomyrKatowice

17 hod. 0 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

16:30 – 09:40 ZhytomyrKatowice

17 hod. 10 min.

Denně

16:50 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 07:20 ZhytomyrKatowice

14 hod. 30 min.

Denně

16:50 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 35 min.

Denně

16:50 – 05:25 ZhytomyrKatowice

12 hod. 35 min.

Denně

17:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

12 hod. 30 min.

Denně

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

19:40 – 09:05 ZhytomyrKatowice

13 hod. 25 min.

Denně

21:30 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

22:30 – 15:20 ZhytomyrKatowice

16 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Katowice v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Efremeniuk A.L.Brno - Ternopil

Vše bylo naprosto v pořádku .

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací