• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 22:35 ZhytomyrKatowice

14 hod. 35 min.

Út, Pá

08:25 – 20:25 ZhytomyrKatowice

12 hod. 0 min.

Čt, So

10:00 – 23:50 ZhytomyrKatowice

13 hod. 50 min.

Po, Pá

10:10 – 01:10 ZhytomyrKatowice

15 hod. 0 min.

Ne

10:30 – 01:30 ZhytomyrKatowice

15 hod. 0 min.

Út, Pá

12:00 – 04:45 ZhytomyrKatowice

16 hod. 45 min.

Čt, Ne

12:25 – 02:20 ZhytomyrKatowice

13 hod. 55 min.

Čt, Ne

12:30 – 02:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Ne

13:00 – 04:20 ZhytomyrKatowice

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So

13:00 – 04:20 ZhytomyrKatowice

15 hod. 20 min.

Út, Čt, So

14:10 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 05:40 ZhytomyrKatowice

15 hod. 30 min.

Denně

15:30 – 09:00 ZhytomyrKatowice

17 hod. 30 min.

Út, Čt, So

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 hod. 45 min.

Denně

15:40 – 07:25 ZhytomyrKatowice

15 hod. 45 min.

Denně

16:00 – 05:30 ZhytomyrKatowice

13 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 07:10 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Út, Čt, So, Ne

16:30 – 07:10 ZhytomyrKatowice

14 hod. 40 min.

Po, St, Pá, So

16:30 – 07:30 ZhytomyrKatowice

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 15 min.

Denně

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 15 min.

Denně

17:10 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 15 min.

Denně

17:10 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 15 min.

Denně

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

17:10 – 06:50 ZhytomyrKatowice

13 hod. 40 min.

Denně

17:10 – 07:25 ZhytomyrKatowice

14 hod. 15 min.

Denně

17:10 – 06:45 ZhytomyrKatowice

13 hod. 35 min.

Denně

19:40 – 09:05 ZhytomyrKatowice

13 hod. 25 min.

Denně

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 11:10 ZhytomyrKatowice

13 hod. 0 min.

Denně

22:30 – 15:20 ZhytomyrKatowice

16 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Katowice v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací