• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Катовіце

Купити квитки на автобус Житомир - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:40 – 16:30 ЖитомирКатовіце

14 год. 50 хв.

Кожен день

08:25 – 20:25 ЖитомирКатовіце

12 год. 0 хв.

Чт, Нд

08:25 – 20:25 ЖитомирКатовіце

12 год. 0 хв.

Чт, Нд

10:00 – 23:30 ЖитомирКатовіце

13 год. 30 хв.

Вт

10:00 – 23:50 ЖитомирКатовіце

13 год. 50 хв.

Пн, Пт, Сб

10:10 – 01:10 ЖитомирКатовіце

15 год. 0 хв.

Нд

10:30 – 01:30 ЖитомирКатовіце

15 год. 0 хв.

Вт, Пт

12:25 – 02:20 ЖитомирКатовіце

13 год. 55 хв.

Пт, Нд

13:00 – 05:00 ЖитомирКатовіце

16 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 05:00 ЖитомирКатовіце

16 год. 0 хв.

Кожен день

13:00 – 04:20 ЖитомирКатовіце

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:30 – 09:25 ЖитомирКатовіце

19 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:40 ЖитомирКатовіце

18 год. 10 хв.

Кожен день

13:30 – 06:40 ЖитомирКатовіце

17 год. 10 хв.

Пт

13:30 – 09:40 ЖитомирКатовіце

20 год. 10 хв.

Пт

13:30 – 09:25 ЖитомирКатовіце

19 год. 55 хв.

Кожен день

13:30 – 07:40 ЖитомирКатовіце

18 год. 10 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

14:10 – 05:40 ЖитомирКатовіце

15 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 05:40 ЖитомирКатовіце

15 год. 30 хв.

Кожен день

14:10 – 05:40 ЖитомирКатовіце

15 год. 30 хв.

Кожен день

15:40 – 07:25 ЖитомирКатовіце

15 год. 45 хв.

Кожен день

15:40 – 07:25 ЖитомирКатовіце

15 год. 45 хв.

Кожен день

15:40 – 07:25 ЖитомирКатовіце

15 год. 45 хв.

Кожен день

15:40 – 07:30 ЖитомирКатовіце

15 год. 50 хв.

Кожен день

16:00 – 09:00 ЖитомирКатовіце

17 год. 0 хв.

Кожен день

16:00 – 09:00 ЖитомирКатовіце

17 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 07:30 ЖитомирКатовіце

15 год. 0 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:30 – 07:10 ЖитомирКатовіце

14 год. 40 хв.

Вт, Чт, Сб, Нд

16:30 – 07:10 ЖитомирКатовіце

14 год. 40 хв.

Пн, Ср, Пт

17:10 – 06:50 ЖитомирКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 06:50 ЖитомирКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

17:10 – 06:50 ЖитомирКатовіце

13 год. 40 хв.

Кожен день

19:40 – 09:05 ЖитомирКатовіце

13 год. 25 хв.

Кожен день

21:10 – 15:10 ЖитомирКатовіце

18 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 14:55 ЖитомирКатовіце

17 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

21:10 – 15:10 ЖитомирКатовіце

18 год. 0 хв.

Вт, Пт, Нд

21:10 – 14:55 ЖитомирКатовіце

17 год. 45 хв.

Пн, Ср, Чт, Сб

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:10 – 11:10 ЖитомирКатовіце

13 год. 0 хв.

Кожен день

22:20 – 09:35 ЖитомирКатовіце

11 год. 15 хв.

Вт, Чт

22:20 – 09:35 ЖитомирКатовіце

11 год. 15 хв.

Вт, Чт

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Катовіце в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPЧерновцы - Львов

Поїздка вдалась! Автобус вирушив вчасно і прибув у місце призначення із запізненням всього на 10-15 хвилин, при тому, що був непроглядний туман. Автобус комфортний і теплий, крісла відкидались і навіть розсувались збоку, щоб було більше місця між пасажирами.

Z-TIME/Принципал/агент TDV Kovelske ATPРовно - Житомир

Поїздка залишила хороше враження. Водії були привітні, автобус теплий. Щоправда, зупинялися декілька раз через дрібні нестправності.

TzOV TOPUKRAINERivne - Krakow

Вперше користувалася послугами цього перевізника. Автобус прибув та відправився з Рівного без запізнень. В Львові автобус зупиняється на парковці біля залізничного вокзалу, що не дуже практично. На місці немає обладнаного туалету, необхідно йти в найближчі кафе, де черга і інколи час 15 хв. зупинки не…

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

АвтоекспрессЛьвов - Вроцлав

Автобус чудовий. Колектив водіїв хороший, професійний. Але наша митниця.... 6 годин в плюсі!!! І що тепер сварити водіїв, що "поволі" їдуть? Ні. Їхали як могли швидко. ДЯКУЮ.

VilartransЛиберец - Киев

Очень хороший автобус, поездкой довольна. Плохо что один раз в неделю.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя