Будь ласка, зачекайте. Пошук рейсу
БонусиБонус - це умовна одиниця нашого сайту. Бонуси накопичуються при оплаті замовлень. Накопичені бонуси можна використовувати як знижку для оплати наступних замовлень. 100 бонусів = 1 EUR. Використання бонусів може знизити ціну квитка до 50%.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Відень - Львів
👍
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Львів - Відень
Доброго дня, номер мого бронювання:335 349 0022.
31.05 я була пасажиркою рейсу зі Львова до Відня. Зі Львова до кордону(українська сторона) нас везли двоє водіїв, але перед кордоном, вони зійшли і далі(від укр. кордону до Відня), нас везли двоє інакших водіїв, мова буде йти саме про одного із них.
Ситуація сталася під час перевірки мого багажу(сторона Словаччини). У своїй валізі я провозила 10 сигар, цей факт перед працівником митниці ніяк не приховувала, адже 10 штук є нормою. На жаль працівниця митниці англійською мовою не володіє. Коли я відкрила валізу(сигари були на поверхні) працівниця оглянула мої речі. Поруч стояв водій автобуса, він сказав, що 10 штук то забагато і взяв сигари із моєї валізи. Хочу наголосити, що водій не має ніякого відношення до мого багажу, не несе за нього відповідальність і не має права брати речі прямо з моєї валізи без моєї згоди, він є третя особа.Мені не зрозуміло, що він робив в середині будівлі, яка була його роль, він стояв і заглядав в мою валізу разом із митником. Отже, він взяв сигари і поніс їх в автобус. На той момент я все ще проходила перевірку багажу, мій паспорт був у митників і я не мала змоги побігти за ним, він просто їх взяв і швидко вийшов із зони контролю. Наголишую:працівниця митниці Не Давала наказу на те, щоби викинути сигари!!! обшук вона проводила майже мовчки. Забравши свої валізи і паспорт я підійшла до водія(на жаль я була майже остання в черзі і не було часу розбиратися, водії спішили покинути митницю) і побачила, що мої сигари водій заховав за водійським сидінням(якщо їх треба викинути, то чому таке робити?), він наголошував, що їх треба викинути і сказав що він зробить це сам, на що я відповіла, що якщо їх і треба викидати, то я зроблю це сама, адже це мої речі. Працівників митниці поряд не було, ніхто з працівників не давав наказу викидати сигари(ще раз повторюся:по правилам можна провозити 10 штук, тим більше мій наречений, якому я їх везла, перетинав той самий пункт пропуску 2 тижні до того, бо їхав тим самим автобусом(Львів Відень) і він так само віз 10 сигар, його пропустили без проблем, сказали що 10 штук дозволяється) Отже я була змушена викинути свої сигари під примусом водія, який стояв поруч і контролював мої дії.
Ситуація є недопустимою, в мене і в іншого водія(який може підтвердити цю історію) склалося враження, що водій просто хотів привласнити мої речі, бо забрав їх прямо з моєї валізи без моєї згоди і заховав за своє сидіння, запевняючи, що викине сигари сам.
Я хочу відшкодування збитків, фото із ціною на сигари прикріпляю.
Відповідь в стилі:"пані Анно нічим не можемо допомогти" мене не влаштує. Сподіваюся на вашу допомогу і участь у вирішенні моєї проблеми.
UKRPAS TREVEL LLC › Heidelberg - Lwiw
Це була найжахливіша поїздка, яку я пережила за свої 25 років подорожей. Надана вами послуга була ненадійною, непрофесійною і в жодному разі неприйнятною. Я сіла у ваш автобус у Гайдельберзі і прямувала до польського кордону. Після перетину кордону проте почалась низка серйозних інцидентів: Водії автобуса виявили технічні проблеми автобуса, але запевнили пасажирів, що «все в порядку». Незабаром автобус зламався і більше не був придатним для поїздки. Нам повідомили, що або приїде ремонтна бригада, або нас перевезуть іншим автобусом. Після кількох годин з’явився польський рейсовий автобус, який насправді мав перевозити лише польських пасажирів до Розолува. Близько 40 із нас посадили в нього і довезли до Розолува. Там нас залишили – посеред ночі, в чужій країні, без мовних знань – просто висадили. Нам сказали, що ми повинні самі. Мені 84 роки, і мене залишили без будь-якої допомоги. Це не лише непрофесійно, а й нелюдсько
Мені довелося забронювати інший автобус за власний рахунок. Наступна поїздка була можлива лише 12.05.2026 о 10 годині ранку. Подорож тривала не 24 години, а загалом 36 годин. Я не змогла вчасно дістатися до заброньованого готелю і змушенa була нести додаткові витрати. Оскільки я запізнилася до Львова, мені також довелося платити за таксі до Трускавця. не bажаю нікому такої подорожі
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Львів - Ерфурт
Автобус виїхав і приїхав відносно вчасно. Чудово, що це був одноповерховий автобус, відтак було менше пасажирів.
З недоліків: у мене в автобусі не опускався підлокітник, у сусідки не опускалося сидіння, також був туалет без сидіння.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Штутґарт - Київ
Водії доброзичливі нічого особливого, але брудний автобус, весь шлях було дуже душно, кондиціонери погано працювали, санвузол був непочищений, через це неприємний запах під кінець поїздки вже був на весь автобус... вода не працювала для миття рук. Через черги на кордоні запізнились до Києва на 5 годин.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Київ - Ерфурт
Поїздка жахлива, через помилку водія була затримка більше ніж 13 годин, як так? Мабуть треба краще контролювати, ні вибачень, ні чого від водія, ще щось там розповідав про людський фактор… Ви везете людей, які мають свої плани, роботу і таке інше, 39 годин в дорозі це жахливо і не сплановано.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Братислава - Львів
Мені не сподобалось. Один з водіїв на запитання реагує дуже емоційно. В туалеті зламані дверцята, постійно відкривались і сморід йшов в салон. Дуже змерзла бо сиділа біля дверей, на кордоні стояли дуже довго і двері були відчинені , попросила закрити- відмовили.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Жилина - Ужгород
Поїздка пройшла успішно, дякую
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Кошице - Ужгород
Дякую за поїздку.
УКРПАС ТРЕВЕЛ › Трнава - Львів
Їхали рейсом Трнава - Львів. Поїздка почалась з запізнення рейсу. В автобусі на місці 17Д не працювала розетка. Санвузол занедбаний та має неприємний запах.
Персонал непривітний