За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Житомир - Краків

Купити квитки на автобус Житомир - Краків: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Краків. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Краків і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Краків дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:05 – 15:30 ЖитомирКраків

15 год. 25 хв.

Ср

01:30 – 17:30 ЖитомирКраків

16 год. 0 хв.

Сб

01:30 – 15:00 ЖитомирКраків

13 год. 30 хв.

Вт, Чт, Сб

08:00 – 21:05 ЖитомирКраків

13 год. 5 хв.

Вт, Пт

09:30 – 23:00 ЖитомирКраків

13 год. 30 хв.

Ср, Пт, Сб, Нд

10:30 – 00:30 ЖитомирКраків

14 год. 0 хв.

Вт, Пт

11:00 – 21:20 ЖитомирКраків

10 год. 20 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

11:40 – 05:00 ЖитомирКраків

17 год. 20 хв.

Пт

12:00 – 01:00 ЖитомирКраків

13 год. 0 хв.

Нд

13:30 – 08:00 ЖитомирКраків

18 год. 30 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 ЖитомирКраків

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:00 – 04:20 ЖитомирКраків

14 год. 20 хв.

Кожен день

14:10 – 05:05 ЖитомирКраків

14 год. 55 хв.

Кожен день

14:10 – 05:05 ЖитомирКраків

14 год. 55 хв.

Кожен день

14:20 – 07:00 ЖитомирКраків

16 год. 40 хв.

Кожен день

15:40 – 05:50 ЖитомирКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:40 – 05:50 ЖитомирКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:40 – 05:50 ЖитомирКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

15:40 – 05:50 ЖитомирКраків

14 год. 10 хв.

Кожен день

16:00 – 07:00 ЖитомирКраків

15 год. 0 хв.

Кожен день

16:10 – 04:00 ЖитомирКраків

11 год. 50 хв.

Пн, Ср, Пт

16:30 – 05:30 ЖитомирКраків

13 год. 0 хв.

Сб

16:30 – 05:30 ЖитомирКраків

13 год. 0 хв.

Вт, Чт

17:10 – 05:10 ЖитомирКраків

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 05:10 ЖитомирКраків

12 год. 0 хв.

Кожен день

17:10 – 05:10 ЖитомирКраків

12 год. 0 хв.

Кожен день

18:15 – 07:30 ЖитомирКраків

13 год. 15 хв.

Ср, Сб

19:45 – 07:35 ЖитомирКраків

11 год. 50 хв.

Кожен день

21:10 – 13:30 ЖитомирКраків

16 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

21:10 – 13:30 ЖитомирКраків

16 год. 20 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

22:10 – 09:45 ЖитомирКраків

11 год. 35 хв.

Кожен день

22:10 – 09:45 ЖитомирКраків

11 год. 35 хв.

Кожен день

22:10 – 09:45 ЖитомирКраків

11 год. 35 хв.

Кожен день

22:10 – 09:45 ЖитомирКраків

11 год. 35 хв.

Кожен день

22:30 – 13:50 ЖитомирКраків

15 год. 20 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Краків в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Краків. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусЛьвов - Свидница

Нет минусов, все хорошо.

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКиев - Свидница

Спасибо большое за все!

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПКиев - Полтава

Вдячна за приємну поїздку

ФОП ЛевицькаКиев - Познань

Спасибо,за комфорт.

ФОП ЛевицькаКатовице - Ровно

Поїздка пройшла добре.Водії молодці.Зайвих зупинок не було. Вай фаю взагалі не було.

Z-TIME/Принципал/агент ТДВ Ковельське АТПЛьвов - Хмельницкий

трошки з затримкою, а так нормально , водії хороші

Спасибо. Все понравилось

ПрАТ Тульчинське АТП 10507/НашбусКраков - Киев

Все отлично, с комфортом)

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя