• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Krakow

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:00 – 16:20 ZhytomyrKrakow

15 godz. 20 min.

Codziennie

03:00 – 16:20 ZhytomyrKrakow

13 godz. 20 min.

Codziennie

08:00 – 21:00 ZhytomyrKrakow

13 godz. 0 min.

Wt, Pt

09:30 – 23:00 ZhytomyrKrakow

13 godz. 30 min.

Śr, Pt, Sb, Nd

10:05 – 22:05 ZhytomyrKrakow

12 godz. 0 min.

Pn, Śr

11:50 – 00:30 ZhytomyrKrakow

12 godz. 40 min.

Codziennie

11:50 – 01:20 ZhytomyrKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

12:00 – 03:10 ZhytomyrKrakow

15 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:00 – 03:10 ZhytomyrKrakow

15 godz. 10 min.

Cz, Nd

12:30 – 01:00 ZhytomyrKrakow

12 godz. 30 min.

Pt

12:30 – 01:55 ZhytomyrKrakow

13 godz. 25 min.

Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:00 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 godz. 20 min.

Codziennie

14:45 – 03:55 ZhytomyrKrakow

13 godz. 10 min.

Codziennie

14:50 – 04:30 ZhytomyrKrakow

13 godz. 40 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

15:00 – 04:00 ZhytomyrKrakow

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 07:00 ZhytomyrKrakow

15 godz. 0 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb, Nd

16:00 – 05:30 ZhytomyrKrakow

13 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

16:30 – 08:00 ZhytomyrKrakow

15 godz. 30 min.

Codziennie

16:50 – 03:55 ZhytomyrKrakow

11 godz. 5 min.

Codziennie

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 godz. 15 min.

Codziennie

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 godz. 15 min.

Codziennie

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 godz. 15 min.

Codziennie

17:00 – 04:00 ZhytomyrKrakow

11 godz. 0 min.

Codziennie

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

19:40 – 07:35 ZhytomyrKrakow

11 godz. 55 min.

Codziennie

22:30 – 13:50 ZhytomyrKrakow

15 godz. 20 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Krakow w 2021 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TOPUKRAINE TzOVLviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation