DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:40 – 14:30 ZhytomyrKrakow

12 hod. 50 min.

Denně

09:30 – 23:00 ZhytomyrKrakow

13 hod. 30 min.

St, Pá, So, Ne

10:00 – 21:30 ZhytomyrKrakow

11 hod. 30 min.

Út

10:00 – 22:30 ZhytomyrKrakow

12 hod. 30 min.

Po, Pá, So

10:10 – 23:30 ZhytomyrKrakow

13 hod. 20 min.

Ne

10:30 – 23:59 ZhytomyrKrakow

13 hod. 29 min.

Út, Pá

12:30 – 03:50 ZhytomyrKrakow

15 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 01:55 ZhytomyrKrakow

12 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 03:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 20 min.

Denně

13:00 – 01:55 ZhytomyrKrakow

12 hod. 55 min.

Denně

13:00 – 03:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 20 min.

Denně

13:30 – 08:00 ZhytomyrKrakow

18 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 08:40 ZhytomyrKrakow

19 hod. 10 min.

13:30 – 06:40 ZhytomyrKrakow

17 hod. 10 min.

St, Čt, So, Ne

13:30 – 08:00 ZhytomyrKrakow

18 hod. 30 min.

Denně

14:10 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

14:10 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:40 – 05:50 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:40 – 05:50 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:40 – 05:50 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:40 – 05:50 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

16:00 – 07:00 ZhytomyrKrakow

15 hod. 0 min.

Denně

16:30 – 05:50 ZhytomyrKrakow

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

16:30 – 05:30 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

16:30 – 05:30 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Po, St, Pá

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 07:35 ZhytomyrKrakow

11 hod. 55 min.

Denně

21:10 – 13:30 ZhytomyrKrakow

16 hod. 20 min.

Út, Pá, Ne

21:10 – 13:15 ZhytomyrKrakow

16 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

21:10 – 13:15 ZhytomyrKrakow

16 hod. 5 min.

Po, St, Čt, So

21:10 – 13:30 ZhytomyrKrakow

16 hod. 20 min.

Út, Pá, Ne

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:10 – 09:45 ZhytomyrKrakow

11 hod. 35 min.

Denně

22:30 – 13:50 ZhytomyrKrakow

15 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Krakow v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací