• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Zhytomyr - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:00 – 21:00 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Út, Pá

08:25 – 19:15 ZhytomyrKrakow

10 hod. 50 min.

Čt, So

09:30 – 23:00 ZhytomyrKrakow

13 hod. 30 min.

St, Pá, So

11:50 – 01:20 ZhytomyrKrakow

13 hod. 30 min.

Denně

11:50 – 00:30 ZhytomyrKrakow

12 hod. 40 min.

Denně

12:00 – 03:10 ZhytomyrKrakow

15 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:00 – 03:10 ZhytomyrKrakow

15 hod. 10 min.

Čt, Ne

12:30 – 03:50 ZhytomyrKrakow

15 hod. 20 min.

Denně

12:30 – 01:00 ZhytomyrKrakow

12 hod. 30 min.

Út

12:50 – 02:10 ZhytomyrKrakow

13 hod. 20 min.

Út, St, Čt, So, Ne

14:10 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

14:10 – 04:20 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

14:45 – 03:55 ZhytomyrKrakow

13 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 04:00 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Denně

15:40 – 05:50 ZhytomyrKrakow

14 hod. 10 min.

Denně

15:50 – 04:30 ZhytomyrKrakow

12 hod. 40 min.

Út, Čt, Pá, Ne

16:00 – 04:00 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

16:00 – 07:00 ZhytomyrKrakow

15 hod. 0 min.

Út, Čt, So

16:30 – 05:50 ZhytomyrKrakow

13 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

16:30 – 08:00 ZhytomyrKrakow

15 hod. 30 min.

Denně

16:30 – 05:30 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Po, St, Pá, So

16:30 – 05:30 ZhytomyrKrakow

13 hod. 0 min.

Út, Čt, So, Ne

16:50 – 03:55 ZhytomyrKrakow

11 hod. 5 min.

Denně

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 hod. 15 min.

Denně

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 hod. 15 min.

Denně

16:50 – 06:05 ZhytomyrKrakow

13 hod. 15 min.

Denně

17:00 – 04:00 ZhytomyrKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

17:10 – 05:10 ZhytomyrKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

19:40 – 07:35 ZhytomyrKrakow

11 hod. 55 min.

Denně

21:30 – 09:45 ZhytomyrKrakow

12 hod. 15 min.

Denně

22:30 – 13:50 ZhytomyrKrakow

15 hod. 20 min.

St, So

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Krakow v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací