Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Rivne - Katowice

Kup bilet na autobus Rivne – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Rivne do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

00:50 – 11:10 RivneKatowice

10 godz. 20 min.

Codziennie

01:00 – 09:35 RivneKatowice

8 godz. 35 min.

Cz

01:00 – 09:35 RivneKatowice

8 godz. 35 min.

Cz

01:20 – 15:20 RivneKatowice

14 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

05:00 – 16:30 RivneKatowice

11 godz. 30 min.

Codziennie

12:50 – 23:30 RivneKatowice

10 godz. 40 min.

Wt

12:50 – 01:10 RivneKatowice

12 godz. 20 min.

Nd

12:50 – 23:50 RivneKatowice

11 godz. 0 min.

Pn, Pt, Sb

13:10 – 01:30 RivneKatowice

12 godz. 20 min.

Wt, Pt

13:50 – 09:25 RivneKatowice

19 godz. 35 min.

Codziennie

13:50 – 07:40 RivneKatowice

17 godz. 50 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

13:50 – 09:25 RivneKatowice

19 godz. 35 min.

Codziennie

13:50 – 09:40 RivneKatowice

19 godz. 50 min.

Pt

13:50 – 07:40 RivneKatowice

17 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

13:50 – 06:40 RivneKatowice

16 godz. 50 min.

Pt

15:00 – 02:20 RivneKatowice

11 godz. 20 min.

Nd

15:10 – 02:30 RivneKatowice

11 godz. 20 min.

Cz

15:30 – 02:30 RivneKatowice

11 godz. 0 min.

Śr, Nd

15:50 – 04:20 RivneKatowice

12 godz. 30 min.

Codziennie

15:50 – 04:20 RivneKatowice

12 godz. 30 min.

Codziennie

16:20 – 05:00 RivneKatowice

12 godz. 40 min.

Codziennie

16:20 – 05:00 RivneKatowice

12 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 05:40 RivneKatowice

12 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 05:40 RivneKatowice

12 godz. 40 min.

Codziennie

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 godz. 5 min.

Codziennie

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 godz. 5 min.

Codziennie

18:20 – 07:30 RivneKatowice

13 godz. 10 min.

Codziennie

18:20 – 07:25 RivneKatowice

13 godz. 5 min.

Codziennie

19:00 – 09:00 RivneKatowice

14 godz. 0 min.

Codziennie

19:10 – 07:10 RivneKatowice

12 godz. 0 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 07:30 RivneKatowice

12 godz. 20 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

19:10 – 07:10 RivneKatowice

12 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

19:50 – 06:50 RivneKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

22:40 – 09:05 RivneKatowice

10 godz. 25 min.

Codziennie

23:55 – 15:10 RivneKatowice

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 14:55 RivneKatowice

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

23:55 – 15:10 RivneKatowice

15 godz. 15 min.

Wt, Pt, Nd

23:55 – 14:55 RivneKatowice

15 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

Trasa na mapie

Jak z Rivne szybko dojechać do centrum Katowice w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Rivne oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

TzOV TOPUKRAINELviv - Krakow

PL: Bardzo dobra obsługa pasażerska. Autobus podjechał na czas. Wygoda na wysokim poziomie. Czas trasy wydłużony przez oczekiwanie na granicy, sytuacja niezależna od przewoźnika.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation