Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Lviv

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Lviv: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Lviv. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Lviv a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Lviv levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:20 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

00:20 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

00:30 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

00:30 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

00:30 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

00:30 – 04:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

01:20 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

Po, St, Pá

01:20 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

Po, St, Pá

01:20 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

Po, St, Pá

01:20 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

Po, St, Pá

01:20 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 40 min.

Po, St, Pá

01:30 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:30 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:30 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

01:30 – 05:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

02:20 – 06:05 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

02:20 – 06:05 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

02:20 – 06:05 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

02:20 – 06:05 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

02:30 – 06:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

02:30 – 06:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

02:30 – 06:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

02:30 – 06:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

03:50 – 07:20 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Čt

04:00 – 07:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Pá, Ne

04:00 – 07:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Pá, Ne

04:10 – 06:30 RivneLviv

2 hod. 20 min.

Út, Čt, So, Ne

05:10 – 09:00 RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

05:10 – 09:00 RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

05:10 – 09:00 RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

05:10 – 09:00 RivneLviv

3 hod. 50 min.

Denně

07:55 – 11:30 RivneLviv

3 hod. 35 min.

Denně

07:55 – 11:30 RivneLviv

3 hod. 35 min.

Denně

07:55 – 11:30 RivneLviv

3 hod. 35 min.

Denně

07:55 – 11:30 RivneLviv

3 hod. 35 min.

Denně

11:00 – 14:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 14:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 14:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 14:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

12:00 – 15:00 RivneLviv

3 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

12:30 – 16:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

St, So

13:30 – 17:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

13:30 – 17:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 19:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 19:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 19:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 19:30 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 21:40 RivneLviv

3 hod. 20 min.

Denně

19:30 – 23:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 23:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 23:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 23:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 00:45 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 00:45 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

21:00 – 00:45 RivneLviv

3 hod. 45 min.

Denně

22:30 – 02:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 02:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 02:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

22:30 – 02:00 RivneLviv

3 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Lviv v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Lviv. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací