Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Praha

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 05:00 RivnePraha

19 hod. 0 min.

St, Ne

10:00 – 05:00 RivnePraha

19 hod. 0 min.

St, Ne

10:30 – 07:00 RivnePraha

20 hod. 30 min.

Út, Pá

13:30 – 10:00 RivnePraha

20 hod. 30 min.

Út, Pá

14:30 – 09:15 RivnePraha

18 hod. 45 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 08:45 RivnePraha

18 hod. 15 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

15:15 – 11:55 RivnePraha

20 hod. 40 min.

Ne

15:15 – 11:55 RivnePraha

20 hod. 40 min.

18:40 – 16:10 RivnePraha

21 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 16:10 RivnePraha

21 hod. 30 min.

Denně

18:40 – 16:10 RivnePraha

21 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 13:00 RivnePraha

18 hod. 0 min.

Po, St, Pá

20:25 – 17:05 RivnePraha

20 hod. 40 min.

St, Čt, Ne

21:30 – 15:45 RivnePraha

18 hod. 15 min.

Po

21:30 – 16:15 RivnePraha

18 hod. 45 min.

Po

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

VilartransКраков - Киев

Поездка отличная ! Без опоздания .

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

It was in a high level.Thank you.

VilartransPraha - Rivne

Duzhe fajno

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Киев

Все чудово.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Прага

Автобус и сервис нормальный, но из-за долгого прохождения границы Украина-Польша нам пришлось прождать автобус во Вроцлаве 2 часа. Будьте готовы к тому, что ваши планы могут немного сместиться из-за потока желающих въехать из Украины в Еврозону. Туалета в автобусе нет, но водители делают остановки. 4…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací