Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Praha

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:00 – 05:00 RivnePraha Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

19 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

10:00 – 05:00 RivnePraha Odjezd v 10:00 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

19 hod. 0 min.

Linka

St, Ne

10:30 – 05:30 RivnePraha Odjezd v 10:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

19 hod. 0 min.

Linka

Čt

13:30 – 10:00 RivnePraha Odjezd v 13:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

20 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

14:30 – 09:15 RivnePraha Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 09:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 45 min.

Linka

St, So, Ne

14:30 – 10:15 RivnePraha Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 10:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

19 hod. 45 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

14:30 – 08:45 RivnePraha Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

18 hod. 15 min.

Linka

St, So, Ne

14:30 – 09:45 RivnePraha Odjezd v 14:30 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 09:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

19 hod. 15 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

15:50 – 13:20 RivnePraha Odjezd v 15:50 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 13:20 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 30 min.

Linka

Ne

18:40 – 16:10 RivnePraha Odjezd v 18:40 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 30 min.

Linka

Denně

18:40 – 16:10 RivnePraha Odjezd v 18:40 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 30 min.

Linka

Denně

18:40 – 16:10 RivnePraha Odjezd v 18:40 z: Aut. Nádr., ul. Kijevska 40 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 30 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací