Odkud
Kam
Tam
Zpět
  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Vaše cesta
K platbě:
Sleva až 50%
Detaily spoje
Filtr tras
Cena
Čas odjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Čas příjezdu
00.00 hod
23.59 hod
Druh spojení
Druh zavazadla
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Volba dopravce

Dopravce

Autobusy Uzhgorod - Praha

Koupit jízdenky na autobus Uzhgorod – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Uzhgorod do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
16:20 – 06:30 UzhgorodPraha

14 hod. 10 min.

Út, Čt, So, Ne

16:20 – 06:30 UzhgorodPraha

14 hod. 10 min.

Po, St, Pá

17:05 – 07:30 UzhgorodPraha

14 hod. 25 min.

St, Ne

17:50 – 08:00 UzhgorodPraha

14 hod. 10 min.

Út, So

17:50 – 08:20 UzhgorodPraha

14 hod. 30 min.

Út, So

18:40 – 06:20 UzhgorodPraha

11 hod. 40 min.

Út, So

18:40 – 06:20 UzhgorodPraha

11 hod. 40 min.

Po, St

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha

11 hod. 45 min.

St, Pá, Ne

20:00 – 16:45 UzhgorodPraha

20 hod. 45 min.

Út, Čt, Pá

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha

11 hod. 45 min.

Út, So

20:50 – 11:00 UzhgorodPraha

14 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 08:30 UzhgorodPraha

11 hod. 20 min.

Denně

21:30 – 11:00 UzhgorodPraha

13 hod. 30 min.

Út, Pá

23:00 – 11:30 UzhgorodPraha

12 hod. 30 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Uzhgorod do centra Praha v roce 2021. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Uzhgorod a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

LubertJanushBusMukačevo - Praha

Vše ok,vřelé doppručuji!

LubertJanushBusUžhorod - Praha

Velice vstřícný personál a pohodlný interiér autobusu. Doufám ze každá další cesta autobusem bude jako tahle.


Počkejte prosím. Vyhledáváme spojení.

Jízdenka s otevřeným datem - skvělá volba, pokud jste se ještě nerozhodli o datu cesty. Taková jízdenka bude sloužit jako záruka, že můžete v případě potřeby odjet.
Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací