• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Uzhgorod - Praha

Koupit jízdenky na autobus Uzhgorod – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Uzhgorod do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
13:50 – 05:40 UzhgorodPraha

15 hod. 50 min.

Čt, Ne

14:20 – 05:40 UzhgorodPraha

15 hod. 20 min.

Čt, Ne

14:50 – 02:45 UzhgorodPraha

11 hod. 55 min.

Út, So

16:30 – 06:00 UzhgorodPraha

13 hod. 30 min.

Denně

18:35 – 11:25 UzhgorodPraha

16 hod. 50 min.

So

19:00 – 08:00 UzhgorodPraha

13 hod. 0 min.

Po, Čt, So

20:00 – 07:45 UzhgorodPraha

11 hod. 45 min.

Út, Čt, So

20:30 – 09:50 UzhgorodPraha

13 hod. 20 min.

St

21:10 – 08:30 UzhgorodPraha

11 hod. 20 min.

Po, Út, Čt, Pá

21:25 – 12:20 UzhgorodPraha

14 hod. 55 min.

St, Čt, Pá, So, Ne

22:00 – 12:00 UzhgorodPraha

14 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So, Ne

22:00 – 12:00 UzhgorodPraha

14 hod. 0 min.

Út, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Uzhgorod do centra Praha v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Uzhgorod a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací