За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Прага

Купити квитки на автобус Рівне - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 07:00 РівнеПрага

21 год. 0 хв.

Вт, Ср, Пт

12:00 – 06:00 РівнеПрага

18 год. 0 хв.

Ср, Чт, Нд

13:30 – 10:00 РівнеПрага

20 год. 30 хв.

Вт, Пт

14:30 – 08:45 РівнеПрага

18 год. 15 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

14:30 – 09:15 РівнеПрага

18 год. 45 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

15:15 – 12:00 РівнеПрага

20 год. 45 хв.

Пн, Пт

15:15 – 11:55 РівнеПрага

20 год. 40 хв.

Нд

18:20 – 15:30 РівнеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:20 – 15:30 РівнеПрага

21 год. 10 хв.

Кожен день

18:40 – 16:10 РівнеПрага

21 год. 30 хв.

Вт, Чт, Пт, Сб

19:00 – 13:00 РівнеПрага

18 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт

21:30 – 16:15 РівнеПрага

18 год. 45 хв.

Пн

21:30 – 15:45 РівнеПрага

18 год. 15 хв.

Пн

Маршрут на карті

Як з Рівне швидко доїхати до центру Прага в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

VilartransЛегница - Житомир

Швидко, супер!!!

VilartransРовно - Вроцлав

Комфортно і швидко

Vasilkivtransavto/AgatПрага - Львов

Ехала из Праги очень довольна, в следующий раз еще поеду

ФОП ЛевицькаРовно - Вроцлав

Дуже хороші та чемні водії, автобус в чистому станні)

Vasilkivtransavto/AgatРовно - Краков

Комфортний і чистий автобус, приємні водії, вчасне відправлення. Ну і як завжди,страшенна черга на кордоні і як наслідок затримка приїзду. Але то зауваження не до перевізника.

VilartransРовно - Катовице

Їхав з Рівного до Катовіц. Кордон швидко, як для автобуса. Чемні водії. Рекомендую.

Avtotranzit/Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Ровно

Доехали без приключений.

ФОП ЛевицькаЖитомир - Вроцлав

Очень понравилась поездка с Житомира до Вроцлава

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information