За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Рівне - Прага

Купити квитки на автобус Рівне - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Рівне в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 05:00 РівнеПрага Відправлення в 10:00 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

19 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

10:00 – 05:00 РівнеПрага Відправлення в 10:00 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

19 год. 0 хв.

Маршрут

Ср, Нд

10:30 – 05:30 РівнеПрага Відправлення в 10:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 05:30 до: Автовокзал "Флоренц"

19 год. 0 хв.

Маршрут

Чт

10:30 – 07:40 РівнеПрага Відправлення в 10:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 07:40 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 10 хв.

Маршрут

Вт, Пт

13:30 – 10:00 РівнеПрага Відправлення в 13:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 10:00 до: Автовокзал "Флоренц"

20 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт

14:30 – 09:15 РівнеПрага Відправлення в 14:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 09:15 до: Автовокзал "Флоренц"

18 год. 45 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

14:30 – 10:15 РівнеПрага Відправлення в 14:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 10:15 до: Автовокзал "Флоренц"

19 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

14:30 – 08:45 РівнеПрага Відправлення в 14:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 08:45 до: Автовокзал "Флоренц"

18 год. 15 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

14:30 – 09:45 РівнеПрага Відправлення в 14:30 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 09:45 до: Автовокзал "Флоренц"

19 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

15:50 – 13:20 РівнеПрага Відправлення в 15:50 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 13:20 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Нд

18:40 – 16:10 РівнеПрага Відправлення в 18:40 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

18:40 – 16:10 РівнеПрага Відправлення в 18:40 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

18:40 – 16:10 РівнеПрага Відправлення в 18:40 від: Aвтовокзал, ул.Киевская, 40 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Рівне швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Рівне і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information