Podle času
Podle ceny

Autobusy Rivne - Krakow

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Krakow: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Krakow. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Krakow a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Krakow levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 hod. 55 min.

Denně

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 hod. 55 min.

Denně

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 hod. 55 min.

Denně

00:50 – 09:45 RivneKrakow

8 hod. 55 min.

Denně

01:15 – 13:50 RivneKrakow

12 hod. 35 min.

Po, St, Pá, So

03:30 – 15:30 RivneKrakow

12 hod. 0 min.

St

03:50 – 15:00 RivneKrakow

11 hod. 10 min.

Út, Čt, So

04:00 – 17:30 RivneKrakow

13 hod. 30 min.

So

10:00 – 21:05 RivneKrakow

11 hod. 5 min.

Út, Pá

12:00 – 21:30 RivneKrakow

9 hod. 30 min.

St, Čt, So, Ne

12:00 – 23:00 RivneKrakow

11 hod. 0 min.

St, Pá, So, Ne

13:30 – 00:30 RivneKrakow

11 hod. 0 min.

Út, Pá

13:50 – 08:00 RivneKrakow

18 hod. 10 min.

Denně

14:30 – 23:00 RivneKrakow

8 hod. 30 min.

Út, St, Čt, Pá, So, Ne

14:30 – 01:00 RivneKrakow

10 hod. 30 min.

Ne

15:00 – 04:15 RivneKrakow

13 hod. 15 min.

Ne

15:00 – 04:15 RivneKrakow

13 hod. 15 min.

Čt

15:15 – 01:20 RivneKrakow

10 hod. 5 min.

Po, Pá

17:10 – 07:00 RivneKrakow

13 hod. 50 min.

Denně

17:20 – 04:20 RivneKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

17:20 – 04:20 RivneKrakow

11 hod. 0 min.

Denně

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

18:20 – 05:50 RivneKrakow

11 hod. 30 min.

Denně

19:00 – 04:00 RivneKrakow

9 hod. 0 min.

Po, St, Pá

19:00 – 07:00 RivneKrakow

12 hod. 0 min.

Denně

19:10 – 05:30 RivneKrakow

10 hod. 20 min.

Út, Čt, So

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 hod. 20 min.

Denně

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 hod. 20 min.

Denně

19:50 – 05:10 RivneKrakow

9 hod. 20 min.

Denně

21:00 – 07:30 RivneKrakow

10 hod. 30 min.

St, So

21:30 – 08:00 RivneKrakow

10 hod. 30 min.

Po

22:40 – 07:35 RivneKrakow

8 hod. 55 min.

Denně

23:55 – 13:30 RivneKrakow

13 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

23:55 – 13:30 RivneKrakow

13 hod. 35 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Krakow v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Krakow. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací