Podle času
Podle ceny

Autobusy Lutsk - Warszawa

Koupit jízdenky na autobus Lutsk – Warszawa: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Warszawa. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Lutsk do Warszawa a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Warszawa levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:00 – 09:05 LutskWarszawa

9 hod. 5 min.

Denně

00:35 – 07:00 LutskWarszawa

6 hod. 25 min.

Denně

01:05 – 12:50 LutskWarszawa

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 12:50 LutskWarszawa

11 hod. 45 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:05 – 12:50 LutskWarszawa

11 hod. 45 min.

Čt

02:55 – 09:25 LutskWarszawa

6 hod. 30 min.

Čt, So, Ne

02:55 – 09:25 LutskWarszawa

6 hod. 30 min.

Denně

05:30 – 15:40 LutskWarszawa

10 hod. 10 min.

St, Pá

05:30 – 15:40 LutskWarszawa

10 hod. 10 min.

06:10 – 13:55 LutskWarszawa

7 hod. 45 min.

Denně

10:00 – 17:30 LutskWarszawa

7 hod. 30 min.

Čt, Ne

10:10 – 17:00 LutskWarszawa

6 hod. 50 min.

Denně

12:15 – 19:25 LutskWarszawa

7 hod. 10 min.

Po, Čt, Pá

13:15 – 23:20 LutskWarszawa

10 hod. 5 min.

Denně

13:25 – 23:30 LutskWarszawa

10 hod. 5 min.

Út, Čt, So, Ne

14:00 – 22:00 LutskWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 22:00 LutskWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

14:00 – 22:40 LutskWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 21:40 LutskWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 21:40 LutskWarszawa

7 hod. 40 min.

Denně

14:00 – 22:30 LutskWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 22:25 LutskWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 22:10 LutskWarszawa

7 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 23:00 LutskWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 23:00 LutskWarszawa

8 hod. 0 min.

Denně

15:00 – 22:25 LutskWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

15:00 – 22:10 LutskWarszawa

7 hod. 10 min.

Denně

15:00 – 22:15 LutskWarszawa

7 hod. 15 min.

Denně

15:00 – 22:15 LutskWarszawa

7 hod. 15 min.

Denně

15:40 – 00:50 LutskWarszawa

9 hod. 10 min.

Út, St, Pá, So

16:20 – 00:10 LutskWarszawa

7 hod. 50 min.

Po, St, Ne

16:20 – 00:10 LutskWarszawa

7 hod. 50 min.

St, Ne

16:40 – 22:50 LutskWarszawa

6 hod. 10 min.

Denně

17:40 – 01:00 LutskWarszawa

7 hod. 20 min.

Út, Čt, Ne

17:45 – 02:00 LutskWarszawa

8 hod. 15 min.

Denně

18:30 – 01:55 LutskWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

18:30 – 04:00 LutskWarszawa

9 hod. 30 min.

St, Ne

18:30 – 03:30 LutskWarszawa

9 hod. 0 min.

Čt, So

18:30 – 01:55 LutskWarszawa

7 hod. 25 min.

Denně

18:45 – 06:00 LutskWarszawa

11 hod. 15 min.

Denně

19:30 – 09:30 LutskWarszawa

14 hod. 0 min.

Ne

19:30 – 06:50 LutskWarszawa

11 hod. 20 min.

Út, Čt, Pá

19:30 – 06:50 LutskWarszawa

11 hod. 20 min.

Ne

19:30 – 07:30 LutskWarszawa

12 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

19:30 – 08:00 LutskWarszawa

12 hod. 30 min.

Ne

19:30 – 04:00 LutskWarszawa

8 hod. 30 min.

Denně

19:30 – 07:30 LutskWarszawa

12 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá

20:10 – 02:40 LutskWarszawa

6 hod. 30 min.

Denně

20:30 – 05:50 LutskWarszawa

9 hod. 20 min.

Denně

20:30 – 06:00 LutskWarszawa

9 hod. 30 min.

Denně

20:45 – 06:00 LutskWarszawa

9 hod. 15 min.

Denně

21:10 – 06:20 LutskWarszawa

9 hod. 10 min.

Denně

21:10 – 07:00 LutskWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 07:00 LutskWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

21:10 – 07:00 LutskWarszawa

9 hod. 50 min.

Denně

22:00 – 08:00 LutskWarszawa

10 hod. 0 min.

St

22:35 – 08:35 LutskWarszawa

10 hod. 0 min.

Út, Pá

22:35 – 08:35 LutskWarszawa

10 hod. 0 min.

Út, Pá

23:00 – 07:40 LutskWarszawa

8 hod. 40 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Lutsk do centra Warszawa v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Lutsk a příjezdu v Warszawa. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací